Oscar SRS & Gucci BRI

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Oscar SRS a

Post autor: oleena »

tymabri pisze:Ja tez sie melduje w wateczku. Cudniasty kocurek ;) A tak na marginesie, to ja takowe hoduje. Choc akurat w miocie mam kotke selkirk rex co dla odmiany jak brytek wyglada ., hehehe.. Tak dlugo jak mozna bedzi ekryc obie rasy ze soba dlugo jeszcze beda rodzic sie kociaki z prostym lub kreconym wlosem ;) Osobiscie uwielbiam, wiec chetnie bede zagladac i podczytywac wateczek.
WITAJCIE :kotek:
Witam:) Tak wiem, bo szukałam w internecie wolnego kociaka we wszystkich hodowlach selkirk rexów jakie udało mi się znaleźć i trafiłam też na stronkę hodowli TYMABRI*PL, ale wszystkie były już zarezerwowane albo w obserwacji :( Muszę przyznać, że kociaki są pięknie umaszczone, a najmocniejsze loczki ma chyba Mael?:) Zastanawia mnie też czym właściwie różnią się selkirk rexy straighty od brytyjczyków? Bo z wyglądu są chyba identyczne?:)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Oscar SRS a

Post autor: yamaha »

<zakochana> <zakochana> <zakochana> Sliczny ten Twoj maluszek <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Ale powiedz, wiesz, ze wycieranie i zmywanie podlogi kotem jest prawnie zabronione ? <lol>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Oscar SRS a

Post autor: Danusia »

W tym kolorku owieczki jeszcze nie widziałam <mrgreen> bardzo jestem ciekawa jak będzie kocurek wyglądał juz dorosły . Śliczna owieczka <zakochana> :kotek: <serce>
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Oscar SRS a

Post autor: oleena »

yamaha pisze:<zakochana> <zakochana> <zakochana> Sliczny ten Twoj maluszek <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Ale powiedz, wiesz, ze wycieranie i zmywanie podlogi kotem jest prawnie zabronione ? <lol>
Dziękuję w imieniu swoim i Oscarka <oops>

Tak, mam tego świadomość, ale jeśli kot sam sobą wyciera i zmywa podłogę to chyba wszystko jest zgodne z prawem ? ;-))
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Oscar SRS a

Post autor: oleena »

Danusia pisze:W tym kolorku owieczki jeszcze nie widziałam <mrgreen> bardzo jestem ciekawa jak będzie kocurek wyglądał juz dorosły . Śliczna owieczka <zakochana> :kotek: <serce>
Wybierając Oscarka nawet nie miałam świadomości, że wbrew pozorom jego kolor jest dość rzadko spotykany, ale gdy zaczęłam szukać w internecie zdjęć niebieskich selkirk rexów to znalazłam tylko jednego, ale też nie do końca takiego samego, ponieważ Oscar ma lekko rozjaśnione futerko przy pyszczku i na łapkach, a tamten był jednolity.
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Oscar SRS a

Post autor: Molly »

I w pralce też nie wolno prać kotów, nawet nie wiem czy ręcznie można <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Oscar SRS a

Post autor: oleena »

Molly pisze:I w pralce też nie wolno prać kotów, nawet nie wiem czy ręcznie można <lol> <lol> <lol>
Ręcznie podobno można:) Tylko bez suszenia suszarką :-> Podejrzewam, że mój Oscar nawet by nie protestował, bo w ogóle nie boi się wody, a wręcz przeciwnie- jest nią zafascynowany i nie może go zabraknąć przy wieczornym prysznicu :-D
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: Oscar SRS a

Post autor: oleena »

Piątek trzynastego mój słodki Oscarek postanowił powitać bardzo hucznie- przegryzł kabelek od elektronicznego termometra tuż przy urządzeniu tak, że nie było możliwości sprawdzenia jaka dziś temperatura na dworze... Swoją drogą to już drugi kabelek, który dostał się do jego mordki- wcześniej odgryzł końcowkę anteny od radiobudzika. Zastanawiam się jak go zniechęcić do kontynuowania takich zachowań. Może posmarować kabelki olejkiem cytrynowym? Macie jakieś sprawdzone patenty? Chętnie się z nimi zapoznam. Miłego dnia!:)
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Oscar SRS a

Post autor: Molly »

Tak myślę przede, że wszystkim bym zabezpieczyła inne kable. To mały kociak z ciekawością jak to u malucha. Jak ma takie hobby to żeby sobie krzywdy nie zrobił. Ja bym po prostu starała się zasłonić, ukryć kable.
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Oscar SRS a

Post autor: dagusia »

W ikei są takie rurki na kable- wkłądasz kabel do środka i jest zabezpieczony :-) Sprawdza się to jak ktoś ma gryzonie typu świnki morskie i króliki.... nie wiem jak to się ma do kota ale mysle, ze to może być dobry pomysł :-?
Zablokowany