Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Luinloth »

Sto lat cudna Amisiu :milosc: :kotek: :tort: :kotek: :tort:
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Neta »

Dziewczyny kochane nasze :serce: :serce: :serce:
No rozwaliłyście system :shock: Strasznieee ale to strasznie Wam dziękuję :kiss: Ogromnie jestem wdzięczna za wszystkie dobre słowa Wam wszystkim i każdej z osobna :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Ja z tych co rusz wątpiących w siebie i swoje możliwości więc taka mobilizacja dodaje wiary i wiatru w żagle :kciuki:



agniecha :kiss: Testerzy dziękują :serce: A avatar już prosił się ;) Super, że się podoba :)

Kasik :kiss: Ja wiem, ja wiem... i sama mam do siebie pretensje, że czasu nie starcza na wszystko co bym chciała... :/ Ale postaram się częściej :roll: Testerzy zapewne powiedzieliby jak to wygląda... że oni to wszystko sami :lol: Takie bidulki moje wiecznie mocno zapracowane... :rotfl: :rotfl: :rotfl: Dzięki kochana za wsparcie, kibicowanie i polecanie :kiss: :kwiatek:

Soniu :kiss: Dziękujemy pięknie :kwiatek: I ja i pomagierzy :mrgreen: :mrgreen:

MoniQ :kiss: Bez nich ani rusz :mrgreen: :milosc: A walerianka... o raju ile to radochy jest :lol: Napychanie zabawek to wyższa szkoła jazdy :shock: Próbują kraść zioło :devil: :devil: Potem gotowe zabawki :devil: :devil: A potem świrkują :brzydal: :brzydal:

Kamilko :kiss: Dzięki kochana :kwiatek: Egonek faktycznie niezmiennie wymiata z minami i sprawia wrażenie jakby chciał zagarnąć wszystko dla siebie :lol: :lol: :lol:

Dorotko :kiss: Testerzy dziękują ślicznie za uznanie :kwiatek: I ja też :serce:

PyzowePany :kiss: Wąhacze się meldują :lol: Walerianę czuć już u nas chyba w całym mieszkaniu... zaczynam się przyzwyczajać :mimbla: Dzięki kochana za wszystko :serce: A Ewelinka Twoja jest świetną babką i te miśki jej... aaa, nooo rozpływam się ilekroć widzę :milosc: :milosc: :milosc: Cudowne :milosc: :milosc: :milosc:

joakar :kiss: Dziękujemy :kwiatek:

fado123 :kiss: Testerzy chyba zadowoleni w ostatecznym rozrachunku :mrgreen: Chociaż miny mają czasem takie jakby bardzo ciężko pracowali... wiesz nie? :roll: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Beciu :kiss: Kotusie mówią że mają pierwszeństwo :mrgreen: Potwierdzam i wszystkie zachwyty przekazuję :kwiatek: Dziękujemy wszyscy ślicznie kochana :serce: :serce: :serce:

Fusiu :kiss: Dzięki kochana :kwiatek: Aminka trzyletnia już obnosi się ze swoją urodą bez wstydu zupełnie :mrgreen: A ja niezmiennie zazdroszczę jej luzu i pewności siebie :roll: Ściskamy :kiss:

maga :kiss: A my Ciebie bardzo bardzooo :kiss: Dzięki za wsparcie i popychanie mnie do przodu :serce:
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Neta »

fado123 pisze: 10 lis 2017, 18:35 Czy ktoś tu nie ma dziś 3 urodzinek ??
Ami 100 latek kocich :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :roza:
Ano ma ciociu Marto, ma :mrgreen: Pięknie dziękujemy :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Luinloth pisze: 10 lis 2017, 21:56 Sto lat cudna Amisiu :milosc: :kotek: :tort: :kotek: :tort:
Dziękujemy Luin :kiss: :kwiatek:
Solenizantka jak zwykle na moich kolanach więc już jej życzenia szepczę do uszka :serce:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Sonia »

Amisiu sto latek i dużo zdrówka życzę :kotek: :kotek: :kotek: :tort:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Kasik »

Amisiu :serce: :serce: :serce: 100 latek Ślicznotko :milosc: :tort: :kotek: :kwiatek: :party: :winko:
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Neta »

Wiem, że się powtórzę po raz któryś już z kolei... :roll: Ale naprawdę ciężko dociera do mnie, że to już 3 LATA :shock: :shock: :shock:

Amisia świętuje dziś trzecie urodziny :orkiestra:


Z małej kremowej kuleczki zmieniła się przez te lata w piękną dostojną kremową kulę :roll: Okrąglutką aż miło :milosc:
Mimo prób trzymania fasonu dorosłej poważnej brytyjki co rusz łapie głupawki i szaleje jak mały kociak :milosc: Rozrabiać potrafi czasem bardziej niż zbój Egonek :roll: Ale niezmiennie czaruje bursztynowym cudnym spojrzeniem, mruczankami i przytulankami także o gniewaniu się na nią nie może być mowy :milosc: :milosc: :milosc:
A moje kolana... co tu dużo mówić... od dawna nie należą już do mnie :roll: Kolana należą do Amisi :milosc: Potrafi okupować je godzinami :milosc: :milosc: :milosc:

I niech to wszystko tak cudnie sobie trwa przez długie długieee lata :serce: :serce: :serce:



Dziś z okazji urodzin kilka, co prawda nie najnowszych, ale nie pokazywanych jeszcze ciociom zdjęć :)
A jeśli w weekend warunki i humor modelki dopiszą to mamy nadzieję w tygodniu wrócimy z czymś całkiem aktualnym :mrgreen:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dobranoc :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: yamaha »

Stoooooooo lat misiaczku :milosc: :milosc: :milosc: :tort:
Te jej bursztyny ah ah ah :serce: :serce: :serce: :roll:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Kamila »

Jeszcze ja pędzę z życzeniami dla słodkiej kremóweczki. Sto lat Amisiu :tort: :tort: :tort: :kwiatek: :kotek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: asiak »

Amisiu, wszystkiego najlepszego :tort: :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Sonia »

Przepiękna koteczka wyrosła z Amisi, ma cudnie bursztynowe oczka :milosc: :milosc: :milosc:
Zablokowany