Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: maga »

Kciuki za maluchy i za Twoje "dużo siły" ...czytając przypomniałam sobie moje wcześniaki i całą tą walkę ...szaleństwo ...zmęczenie. Potem radość gdy poszło do przodu.

By teraz gdy są w swoich domach - zdrowe - po cichu powiedzieć "udało się".
Awatar użytkownika
dobrochna
Hodowca
Posty: 52
Rejestracja: 31 mar 2010, 14:14
Hodowla: Aydindril*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań
Kontakt:

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: dobrochna »

Dorotko i Agnieszko...strasznie dzielne i niezmordowane z Was kobiety :roza: :roza: :kwiatek:
Nieustannie trzymam kciuki za wasz wyjątkowy team. <serce>
<zakochana> Maluszek walczy jak lew i teraz może być już tylko lepiej.....
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Anka »

powodzenia i cierpliwości! i ten tego... pewnie ciężko będzie mu szukać domu
Awatar użytkownika
annussia
Posty: 134
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Pionki

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: annussia »

Jejku tak czytałam i czytałam. Pokłony <pokłon> <pokłon> <pokłon>

WOW.
Ale Maluch ma szczęście - trzymam kciuki za dalsze sukcesy !
<ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Dorszka »

Jeszcze dwa tygodnie, i z górki <lol> Z Fado było łatwiej, bo on już w tym wieku wciągał spora butlę, i spał przez 4 godziny, człowiek mógł jakoś żyć. Tutaj więcej niż 3 ml na raz nie pójdzie, a to już mało w tym wieku, wiec jest najpierw pierwsza trójka, po 5 minutach kolejna, i po następnych 10-15 minutach trzecia. Wtedy dopiero maluch "odpada", i idzie spać, ale tylko na 1,5 godziny 8-) I potem znów <mrgreen>
Anka pisze:powodzenia i cierpliwości! i ten tego... pewnie ciężko będzie mu szukać domu
Łatwo nie będzie, tak naprawdę dom wstępnie już jest, ale jeszcze zobaczę, czy to na pewno TEN. To dziecko specjalnej troski, i opiekunowie muszą być tego świadomi.

Gdyby to była dziewczyna, to problemu by nie było <lol>

Dziś rano 141 gramów :kotek:
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: kinus »

Niezłego niemowlaka sobie w tym wieku zafundowałaś :D szkoda, że w prezencie nie było hormonów od natury.
Trzymam kciuki mocno. Coś te nasze dziewczyny na koniec nie chcą dać dziewczynek, Uszka też praktycznie same chłopaki na koniec robiła.
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Fusiu »

Ale imię to się samo ciśnie na usta dla pana, któremu życie zostało podarowane kilka razy.. nic innego tylko greckie DOROTHEOS czyli dar/prezent od Boga. Zresztą Pani imię oznacza dokładnie to samo <oops>
Awatar użytkownika
tofik
Posty: 99
Rejestracja: 13 paź 2014, 09:55
Płeć: kobieta
Skąd: Piastów

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: tofik »

Dorszka pisze:Jeszcze dwa tygodnie, i z górki <lol> Z Fado było łatwiej, bo on już w tym wieku wciągał spora butlę, i spał przez 4 godziny, człowiek mógł jakoś żyć. Tutaj więcej niż 3 ml na raz nie pójdzie, a to już mało w tym wieku, wiec jest najpierw pierwsza trójka, po 5 minutach kolejna, i po następnych 10-15 minutach trzecia. Wtedy dopiero maluch "odpada", i idzie spać, ale tylko na 1,5 godziny 8-) I potem znów <mrgreen>
Ludzkie dzieci po niedotlenieniach też tak mają. Jedzenie, drzemka, jedzenie, drzemka.... i tak co godzinę.
Czy takim małym kotkom można podawać leki na pobudzenie krążenia mózgowego? Pytam, bo może uda się uratować część osłabionych komórek.

Mocne kciuki za maluszka <ok>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Luinloth »

Jesteście niesamowite! <pokłon>
Trzymam kciuki za malucha, żeby już było tylko dobrze :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot DD - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Dorszka »

tofik pisze:Ludzkie dzieci po niedotlenieniach też tak mają. Jedzenie, drzemka, jedzenie, drzemka.... i tak co godzinę.
Czy takim małym kotkom można podawać leki na pobudzenie krążenia mózgowego? Pytam, bo może uda się uratować część osłabionych komórek.
Nie mam pojęcia, ale nie sądzę, zwłaszcza, że podanie czegokolwiek takiemu maleństwu, to zawsze igranie z losem. Proszę pamiętać, że to tylko 100 gramów, w chwili najgorszej było tylko 87, nawet nie ma jak odmierzyć leku, zawsze jest strach, że się przedawkuje, że nerki sobie nie poradzą, to wszystko mikroskopijne w porównaniu z ludzkim dzieckiem.

Patrząc na to, o ile poprawia się i samo jedzenie, i odruch ssania, i coraz spokojniejszy sen, to myślę, że jakoś tragicznie z tą głowiną nie jest, i całkiem sporo tam jeszcze komórek zostało. To bardzo inteligentny kotek, jak się budzi na jedzenie, to nie idzie do Arabiki, tylko wychodzi z budki, i rozgląda się, gdzie jesteśmy, i woła :kotek:

No dobrze, może to najlepszy przykład na jego intelekt nie był... <lol>
Zablokowany