Cleo i Tosia Agilis Cattus*PL

Rmonia
Posty: 43
Rejestracja: 17 paź 2012, 09:54
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Poznania

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Rmonia »

Witamy i pozdrawiamy
Cudowne masz koteczki i obie są śliczne :kotek: <zakochana> <zakochana> <zakochana>
yamaha pisze: A maz na drapaku : :haha: :haha: :haha:
<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>
trzeba było mówić, że drapak dla męża zamawiasz ..... to większa rozetę lub półkę byśmy zrobili :haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
Bazylia
Posty: 130
Rejestracja: 21 wrz 2014, 14:54
Płeć: k
Skąd: Wroclaw
Kontakt:

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Bazylia »

Pozdrawiamy i witamy na Forum <mrgreen> :kwiatek:
Panny słodkie, zdjęcia wspaniałe a to, jak dziewczyny objęte patrzą przez okno jest REWELACYJNE. Zawołałam męża i nie mogliśmy się napatrzeć <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: MoniQ »

I ja witam śliczne dziewuszki i ich ludzi <serce> :kotek:
Uwielbiam łaciatki w takich kolorach <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: alakin »

Witamy. Gratuluje kuleczek ...zdjecia cudne <zakochana>
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: bajewka »

Piękne zdjęcia <ok>
Gratuluję - brytoza w pełni :roza:
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Hann »

agniecha pisze:Obrazek
<zakochana> Są śliczne! I dwie :kotek: :kotek: Ale mają fajnie <oops> I jak Wam fajnie <mrgreen> Witajcie na forum! Będziemy z zachwytem patrzeć jak rosną :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Monic »

Piękne, słodkie, cudne! Jestem zakochana w obu, a to zdjęcie jak się obejmują <zakochana> W takich chwilach żałuję, że nie brałam rodzeństwa ;-)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Witamy :-) Muszę osobno wstawiać zdjęcia,a osobno mój tekst,bo jestem mocno zielona w tej kwestii i zdjęcia wstawia mój mąż,a piszę ja :-) a żeby było trudniej on jest za granicą :kiss: Dziewczyny rosną i są cudowne :kotek: :kotek: za trzy dni kończą 5 miesięcy i ważą odpowiednio:Tosia 2,5 kg Cleo 2,7 .Są cudowne,fantastyczne i mamy z nich mnóstwo radości,a do tego grzeczne jak aniołki.Chodzą spać kiedy gasną w domu światła i wstają razem ze mną (śpią też ze mną <mrgreen> ) Tosia jest przyjacielska i otwarta na wszystkich,bez wyjątku,którzy wejdą do naszego domu.Ostatnio zaprzyjaźniła się nawet z panem kominiarzem który przyszedł na przegląd wentylacji <shock> Cleo bardziej się szanuje i udaje,że nie zauważa obcych ewentualnie pozwoli się delikatnie pogłaskać i odchodzi,ale to ona jest cały czas obok mnie <ok> nie na rękach,czy kolanach,ale tuż obok w pokoju,łazience,w łóżku zawsze przy mnie i jestem ogromnie z tego dumna :-) bo ta jej miłość jest tylko moja :kotek: a Tosia należy do wszystkich domowników,można ją czochrać po brzuszku i ma wtedy błogość na pyszczku,a największe szczęście to mięsko w miseczce :-) pochłania swoje i dokańcza po Cleo. Sama radość,a to że są u nas obydwie to najwspanialsze co mogło się zdarzyć dzięki Pani Dorocie i mojemu Wojtkowi :kiss: :kiss:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Danusia »

Co tam będę pisać po prostu SUPER <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>

Foty świetne pełne kociej miłości :ok:

Agniecha ,a Twój wpis mówi wszystko <lol> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>

<serce> Nasza kochana Dorotka ma wiele uszczęśliwień na swoim koncie <lol> i takie cudne futerka dzięki jej ciężkiej pracy i ogromnej trosce trafiają tylko do wyjątkowych domów :ok: :hidden: naprawdę SUPER i tak właśnie miało być <lol> moja agilisowa kocia lalunia podobna jest do Twojej osobistej to tez mój cień , a to ,że wszyscy domownicy są pod jej łaputem to inna sprawa <lol> nawet mój małż osobiście ostatnio kupuje jej razem z córka mięcho gdy pancia zaniemogła <lol> <shock>

Bardzo sie cieszę :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: prześliczne koteczki :ok:
ODPOWIEDZ