Beti, Kosti i Willi

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: alakin »

Dziękuje - juz nadrobiłam :-)

Hmm... dla usprawiedliwienia powiem ze kiedy okazało sie za Kaspian jest zajęty, znalazłam kociaka na Ukrainie -był piękny ...i tez miał dotrzeć kurierem ...ale właśnie z tego powodu zrezygnowałam <hm>
Przepraszam za <offtopic>

Bedzie dobrze i zazdroszczę wyspy - bylam jest pięknie <serce>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: dagusia »

Eufi i Dagusia witaja na forum pieknego lilaczka-wcześniaczka i jego właścicieli :kwiatek: :kwiatek:
Mam nadzieje, że macie dla niego klimatyzowany pokój :haha: :haha:
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: alakin »

dagusia pisze:Eufi i Dagusia witaja na forum pieknego lilaczka-wcześniaczka i jego właścicieli :kwiatek: :kwiatek:
Mam nadzieje, że macie dla niego klimatyzowany pokój :haha: :haha:
:haha: :haha: :haha:
I ze kryzys was ominął <rotfl> <roll> <święty>
biou
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2015, 15:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Neapoli, Kreta

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: biou »

Becia pisze:Witam :-)

Szkoda, że nie drążyłaś tematu zanim odebrałaś maluszka. Właśnie naiwność i brak rozeznania w temacie napędza klientelę pseudohodowcom. Nie zrozum mnie źle, nie chodzi mi o to by Cię atakować. Po prostu za każdym razem historie są niemal identyczne. A pseuduchy zarabiają na ludzkiej naiwności i niewiedzy. Teraz to już "musztarda po obiedzie". Wiem, że teraz wiesz dużo więcej i zadbasz o maluszka jak należy. Wiedza zdobyta na tym forum jest bezcenna. Czego nie doczytasz, to pytaj. Pomożemy :-)
Dziękuję Ci bardzo, wiem że odpowiedzialność za to, że wzięłam go tak wcześnie ponoszę tylko ja. Nikt mi Williama na siłę nie wciskał, choć powiem szczerze, że rozmowy z hodowcami, których spotkałam na drodze poszukiwań nie otwarły mi oczu. Wiem też, że właścicielka hodowli z której pochodzi William, wydała inne kocie , dzień po Williamie. Więc jak widać dla niektórych to ..norma :-///// Prawidłowo było doczytać, zanim zabrałam kocurka, ale teraz jest już po grzbach.

Oczywiście będziemy korzystać z porad i pytać w razie potrzeby, choć mam nadzieję, że Willi będzie rósł zdrowo i obędzie się bez większych problemów :-) ( czyżby znów naiwne myślenie? ;-)) )
biou
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2015, 15:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Neapoli, Kreta

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: biou »

alakin pisze:Dziękuje - juz nadrobiłam :-)

Hmm... dla usprawiedliwienia powiem ze kiedy okazało sie za Kaspian jest zajęty, znalazłam kociaka na Ukrainie -był piękny ...i tez miał dotrzeć kurierem ...ale właśnie z tego powodu zrezygnowałam <hm>
Przepraszam za <offtopic>

Bedzie dobrze i zazdroszczę wyspy - bylam jest pięknie <serce>

Zapraszamy! ;)

Ja bym nawet na moją logike zrozumiała tego kuriera, w końcu jakbym po niego sama pojechała, też miałby podróż tylogodzinną w aucie. Ale ta opieka?! A raczej jej brak.. zapewnienia były inne. Ale mądra to ja jestem po temacie :-/////
biou
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2015, 15:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Neapoli, Kreta

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: biou »

dagusia pisze:Eufi i Dagusia witaja na forum pieknego lilaczka-wcześniaczka i jego właścicieli :kwiatek: :kwiatek:
Mam nadzieje, że macie dla niego klimatyzowany pokój :haha: :haha:
Witajcie! <roll>
Hahaha mamy klimatyzowane pokoje a i kryzys nam nie straszny! ;-)) <ok> Kociak na pewno nie odczuje , prędzej mu coś kupię niż sobie:P Jestem oczarowana :D <serce>
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: alakin »

Dziękuje ...być może jeszcze w te wakacje...chwilowo kierunku brak.

Ale my tu gadu gadu a my na więcej zdjeć czekamy :kotek: :foto:
biou
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2015, 15:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Neapoli, Kreta

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: biou »

Nie mamy ich jeszcze za dużo, bo ładowarki do aparatu znaleźć nie mogę:P

Ale, ale...

Tak William odpoczywa po psoceniu :)
Obrazek

To Willi kiedy już powoli traci siły, ale nadal chce się bawić <mrgreen>
Obrazek

Tu gdy wstępuje w niego diabełek <diabeł>
Obrazek

A potem aniołek..
Obrazek

Mały urwis <serce> :-) <serce> :-) <serce>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: Miss_Monroe »

Poprawilam linki do zdjęć, aby wyświetlały się w większym formacie, a nie w miniaturce :-) Wybieraj bezpośredni adres do zdjęcia, tj. link z pełnym rozmiarem na forum z szerokością 500 pikseli wówczas kocurek będzie bardziej widoczny :-)
biou
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2015, 15:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Neapoli, Kreta

Re: Beti, Kosti i Willi

Post autor: biou »

Miss_Monroe pisze:Poprawilam linki do zdjęć, aby wyświetlały się w większym formacie, a nie w miniaturce :-) Wybieraj bezpośredni adres do zdjęcia, tj. link z pełnym rozmiarem na forum z szerokością 500 pikseli wówczas kocurek będzie bardziej widoczny :-)
Aaaa dziekuje!:) nie wiedziałam, czy to jakoś nie obciązy forum;)
Zablokowany