Eris ♡ Merlin i Morgana ♡

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Eris ♡ Merlin i Morgana ♡

Post autor: Luinloth »

Pora się przywitać :)
Mam jakieś 3 latka i nawet zdążyłam zostać mamą. Dzieci już poszły w świat, to teraz pora na mnie... prawda?

Wczoraj powitaliśmy naszą kocią boginię Eris:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eriska przyjechała z domu tymczasowego u fantastycznej pani Irenki, która uratowała ją w zimie spod sterty złomu razem z kociątkami, których kocia nie mogła wykarmić z powodu zapalenia sutków (była bardzo przytkana i potrzebowała intensywnych masaży). Po wyleczeniu odkarmiła maluchy i została wysterylizowana. Poza jedną córą wszystkie zdążyły pójść w świat, ale z Eriską był problem, bo nie toleruje towarzystwa, a większość chętnych miała już koty lub psy, i tylko dzięki temu poczekała na nas :)

Nie jest najodważniejszym kotem na świecie, ale nie była specjalnie wystrachana - od razu spokojnie zwiedziła wszystkie zakamarki, po czym stwierdziła, że najfajniej jest pod łóżkiem, więc wywaliła się tam i odpaliła traktorek. Na pewno nie boi się ludzi, chyba że się wyjdzie skądś znienacka, za to nieznane odgłosy kuchni są jeszcze dość straszne i przełamanie rezerwy w stosunku do wentylatora też chwilę zajęło. Jest niesamowitą gadułą i ma dość zabawny uroczy miauk - cichutki, cieniutki z chrypą, trochę jakby coś skrzypiało. Mruczy non stop, domaga się głaskania, przy głaskaniu tańczy i podskakuje, żeby ją wytulić jeszcze bardziej.

Apetyt ma na razie średni, teoretycznie miała być łakomczuszkiem, ale suche nie jest ciekawe. Mieszam jej Smillę z wyprawki z Purizonem, ale ta mieszanka w misce jest mało interesująca. Smilla sama w sobie już jest be, Purizon może zjeść z ręki albo z podłogi po kilka chrupek, później już też nudny. Dostaliśmy również kilka puszek, ale kurczakowa Cosma jest fuj, za to łososiowy Gourmet Gold pycha - chyba wychodzi na to, że lubimy rybę, tylko czemu Gourmet? Chciałabym jej kupić coś porządnego, co zje równie chętnie, ale trochę się boję ją totalnie przestawiać od razu, bo nie wiem, jak tam brzuszek. Na razie zrobiła tylko siku.

Wczoraj głównie leżała albo siedziała w różnych miejscach, dzisiaj jest chłodniej, więc już urządza galopady, wędka też interesuje ją bardziej. W przerwach spaceruje i miauczy o głaskanie :)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Eris ♡

Post autor: jasminka »

Gratuluję Ci tak ślicznej koteczki o zabójczym spojrzeniu <mrgreen>
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Eris ♡

Post autor: kinus »

jaka piękna kota <serce>
gratuluję :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Eris ♡

Post autor: Sonia »

Śliczna łaciatka :kotek: :-)
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Eris ♡

Post autor: PyzowePany »

Luinloth pisze:

Obrazek
)

:mdleje: <serce> :mdleje: <serce> :mdleje: <serce>
Cud świata po prostu :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Eris ♡

Post autor: ozon »

jasminka pisze:Gratuluję Ci tak ślicznej koteczki o zabójczym spojrzeniu <mrgreen>
Ma się ten trisiowy charakterek, ma się, od razu widać <mrgreen> A jeszcze w połączeniu z imieniem... <lol> Naprawdę boska bogini <zakochana>

I tak się cieszę, że dostała szansę na lepsze życie najpierw u pani Irenki, a teraz u Was <pokłon>

Ze zmianą diety może na razie poczekaj, niech się dziewczyna dobrze zaaklimatyzuje, całe piękne życie przed Wami :-D

I przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać - jaka ona jest podobna do Tajgi <shock>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Eris ♡

Post autor: Becia »

Witaj Bogini w swoim wątku :kwiatek: <serce>
Przepiękna koteńka z Eris <serce> <serce> <serce> Gratuluję tak cudnego zakocenia :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Eris ♡

Post autor: norka »

ozon pisze:
jasminka pisze:Gratuluję Ci tak ślicznej koteczki o zabójczym spojrzeniu <mrgreen>
Ma się ten trisiowy charakterek, ma się, od razu widać <mrgreen> A jeszcze w połączeniu z imieniem... <lol> Naprawdę boska bogini <zakochana>

I tak się cieszę, że dostała szansę na lepsze życie najpierw u pani Irenki, a teraz u Was <pokłon>

Ze zmianą diety może na razie poczekaj, niech się dziewczyna dobrze zaaklimatyzuje, całe piękne życie przed Wami :-D

I przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać - jaka ona jest podobna do Tajgi <shock>
też tak od razu pomyślałam jak ją zobaczyłam..... :-)

piękna jest i cieszę się ze ma to szczęście i trafiła do Was.... <tańczy>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Eris ♡

Post autor: Luinloth »

ozon pisze:I przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać - jaka ona jest podobna do Tajgi <shock>
No jest <mrgreen> muszę poszukać zdjęć, gdzie wrzucałaś Tajgę "od podwozia" - też jest cała biała na dole?
My się nie możemy nadziwic, że taki fajny kot nam się trafił. Uwielbia udeptywać, czasami nawet leży na boczku i udeptuje powietrze, zwłaszcza jak jest głaskana.
Teraz pobiegane, więc pora na drzemkę :kotek:
Dziękujemy wszystkim za komplementy :kwiatek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Eris ♡

Post autor: Dorszka »

Piękna koteczka, gratuluję!
Zablokowany