Eris ♡ Merlin i Morgana ♡

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Eris ♡

Post autor: PyzowePany »

Mogę polecić Miamor w sosie pomidorowym, mam tego trochę w zapasie i oba moje koty dałyby się pokroić za tę puszeczkę na kolację <mrgreen>
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... mor/498763
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Eris ♡

Post autor: Luinloth »

Czytałam opis, ale pprzyznaję że stchórzyłam na "pomidorowym" <lol>
Odszczekuję wszystko na temat wędki, dzisiaj jest hitem wieczoru. Ja się zastanawiam, czy po przespaniu prawie całego dnia jest jakaś szansa, że teraz się wyszaleje i w nocy znowu padnie w kimę. Z dnia na dzień mamy coraz bardziej rozrywkowego kota <mrgreen>
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Eris ♡

Post autor: ozon »

Luinloth pisze: Ja się zastanawiam, czy po przespaniu prawie całego dnia jest jakaś szansa, że teraz się wyszaleje i w nocy znowu padnie w kimę.
I jak było? :-D O której Eriska uznała, że już możecie iść spać?
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Eris ♡

Post autor: Luinloth »

Ależ ona nam bezproblemowo pozwala iść spać, nawet się z nami kładzie, a kiedy uznaje że zasypiamy, idzie się zajmować swoimi sprawami.
Zupełnie inną sprawą jest to, że przed 5 uważa, że powinniśmy już wstawać <diabeł>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Eris ♡

Post autor: yamaha »

:haha: no bo to najwyzsza pora :haha:
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Eris ♡

Post autor: ozon »

Właśnie. W końcu to tylko godzina przed wschodem słońca <lol> Jak nie będziecie reagować, to się przyzwyczai i odpuści. Najprawdopodobniej <mrgreen> Tajga do dzisiaj ma takie dni, kiedy uważa, że najlepszą porą na pobudkę jest czwarta rano i gania po mieszkaniu jak młody bawół, ze szczególnym uwzględnieniem mojego łóżka <lol> Ja wtedy przeważnie udaję, że nie żyję <lol>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Eris ♡

Post autor: dagusia »

Skąd ja to znam, pobudka o 5 <lol> nie wiem czy Cie pociesze ale między 4 a 6 to najlepszy czas dla naszych futrzakow żeby zacząć chodzić po głowach i za wszelką cenę obudzić podwładnych :haha: :haha: :haha:
Ja mam ostatnio to szczęście, że pobudka jest o 6:15 jak mąż wstaje do pracy :-)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Eris ♡

Post autor: Luinloth »

Nie no, dziś miała sensowny powód - najpierw zrobiła siku, a potem poszła zrobić kupkę i nie bardzo miała jak ją zakopać bez uciapania łapek mokrym żwirkiem (a muszę dodać, że z niej jest wytrawny i zapamiętały kopacz). Zamiast kopać w kuwecie, poszła do pokoju skrobać parkiet - nie wiem, czy bardziej jako formę rekompensaty za brak pokopania, czy bardziej jako "ej, kuweta jest brudna, wstawać i sprzątać, ale to już!". Jak Luby skojarzył i poszedł sprawdzić kuwetę, to od razu odpuściła :)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Eris ♡

Post autor: ozon »

No, to trzeba było pisać tak od razu <mrgreen>
Luinloth pisze:Nie no, dziś miała sensowny powód - najpierw zrobiła siku, a potem poszła zrobić kupkę i nie bardzo miała jak ją zakopać bez uciapania łapek mokrym żwirkiem (a muszę dodać, że z niej jest wytrawny i zapamiętały kopacz).
A jaki macie żwirek, że tak się dzieje? Ja nic nie doradzę, bo mam doświadczenie jedynie z drewnianym CBE (przy nim nie ma problemu, żeby w kuwecie znalazło się jedno i drugie :-D) ale może wątek żwirkowy będzie pomocny :-D
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Eris ♡

Post autor: Luinloth »

Golden Grey - on jest bardzo ok i dobrze zbryla, po prostu panna najpierw długo i zapamiętale kopie sobie dołek, potem robi co trzeba, a na koniec już w ogóle kopie jak szalona. No i gdyby chciała zakopać w swoim stylu, to na pewno machając łapkami na oślep dotknęłaby tej mokrej grudy, a przecież to jest FUJ <roll>
Ale to dzisiaj, wczoraj przed 5 było "miauuu" oznaczające "zgubiłam piłeczkę, a w ogóle to weź wstań pomachać mi wędką".
Zablokowany