Fruu & Lucek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Fruu & Lucek

Post autor: kotku »

Hello.
Trochę czasu musiało upłynąć zanim zdecydowałam się założyć ten wątek.
Dojrzewałam sobie powoli i doszłam do wniosku, że już chyba najwyższa pora :)

Zacznę od tego, że byłam wczoraj u chłopaków z komanda i obaj mają się całkiem nieźle. Morus postanowił zeżreć mi palca u nogi a Tosiek dał się wyfurminatorować i wygłaskać za wszystkie czasy. Bardzo za nimi tęsknię, ale widzę, że są szczęśliwi i zaopiekowani.

Tak się jakoś złożyło, że w listopadzie zeszłego roku pod moje skrzydła trafił skarb. Jak to ze skarbami bywa, kruchy i wrażliwy - ale jednocześnie wyjątkowy i cenny. Niektórym nie trzeba go przedstawiać:
Lucek - pochodzi z cudownej krakowskiej hodowli Krabrika *PL. Rozpieszczony do granic możliwości łobuz.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

A od wczoraj w naszym domu wielkie zamieszanie. Przyjechała do nas prawdziwa księżniczka. Poznajcie Fruu :)
Fruu jest małą księżniczką nietoperzem ninja. Pochodzi z domowej i pełnej ciepła hodowli Małe Druidy *PL z Gliwic.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Mam nadzieję, że moje kochane dzieci szybko zaprzyjaźnią się ze sobą bo oboje mają świetne charaktery i zasługują na siebie nawzajem. Póki co etap integracyjny.

Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję, że oba szkraby znajdą swoje miejsce na forum.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Miss_Monroe »

Zuzka no w końcu <mrgreen> ! Akurat na dniach miałam Cię pogonić, abyś w końcu wątek otworzyła :kiss: ! Witam ponownie na forum! Kociaki cudowne, ale to wiesz, bo zachwycam się nimi regularnie :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Fruu & Lucek

Post autor: asiak »

Zuzka najpierw :kiss: :kiss: :kiss: dla Ciebie :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Fruu & Lucek

Post autor: asiak »

A teraz na spokojnie...
Lucusia już znam, ale miło mi jest powitać go we własnym wątku :-)
Cześć Lucusiu <zakochana> <zakochana> <zakochana>
No i księżniczko Fruu, witam cię ślicznotko <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Cieszę się ogromnie, że u chłopaków wszystko dobrze :-) Tęsknię za nimi, ale najważniejsze, że są szczęśliwe :-)

Zuzka, strasznie się cieszę, że wróciłaś do nas :kiss:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Fusiu »

Witaj na nowo i tym razem oficjalnie :) co prawda nie było mnie tu za "tamtych" czasów, ale znam Wasz poprzedni wątek bardzo dobrze.

Cudne kociaste. A Panienka zachwyca urodą. <zakochana>

Pozdrawiamy. Asia, Magnus i Madox :kwiatek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Becia »

Zuzka, no nareszcie :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

Jak dzisiaj zobaczyłam małą księżniczkę na FB to czułam, że musi się pojawić w końcu nowy wątek na forum <mrgreen> Ogromnie się cieszę i mam nadzieję, że wróciłaś do nas na dłużej :kiss: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Sylwia2908 »

Śliczności <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Danusia »

O matulu Zuzka kochana jak zobaczyłam Ciebie w tej małej szybce to do laptopa błyskawicznie przybiegłam ale się cieszę :radocha: <serce> Zuziaczku :kiss: no najwyższa pora :ok:

Lucjusza <serce> to już od dawna i w ogóle i w szczegoóle i takie tam bo to taki koci egzemplarz które ja szczególnie kocham i mam do nich najwiekszą słabość co wynika oczywiście z tego ,ze są to najcudowniejsze istotki na świecie ale to TY wiesz doskonale o czym ja pisze <roll> <mrgreen> ale namojtałam <lol>
Nietoperkowa kulka jest przesłodka i prześmiszna te jej uszulki z noseczkiem no boski szkrab <zakochana> pogodzą się kotulki bo Lucek kobitkę będzie kochał ,a ona weżmie go z czasem pod łaputeczkę :ok: jak na kolejną królewienkę przystało <lol> jajków dawno nie ma ,więc będzie spoko :ok:

Cieszę się ,że u szerszowców też wszystko w porządalu <serce> <serce> oj życie :-)

Zuzka super ,że jesteś :kiss: :kiss: :kiss: <serce> <serce> <serce> tylko nie zwiewaj już <roll> <lol>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Fruu & Lucek

Post autor: Beate »

Witajcie w swoim wątku :-)
Pan Kurz jak wyrósł pięknie <zakochana>
A panienka to czekoladowa ?
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Fruu & Lucek

Post autor: MoniQ »

O, jak dobrze, że wróciłaś, nikt tu wierszy nie pisał..... ;-)) :kiss:

Lucek to wiadomo, że cudny, kochamy go wszyscy od początku <serce> ale to małe uszate jest obłędne!
Coś czuję, że będzie tak samo udany zestaw jak Bubcio i Bercik :) :kotek: :kotek:

No i super, że Komando Koty zdrowe i szczęśliwe :kotek: :kotek:
Zablokowany