*Kostek*Sonia*Rominka*

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Luinloth »

Ej! weszłam, bo myślałam, że zdjęcia są :((((
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

:hidden:

Dzień dobry :gwizdze:

Na wstępie chciałam powiedzieć, że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie nieobecności, bo co to za argumenty, że szkoła, praca, komunia, projekty, zaliczenia, dom...

Nie mam też zdjęć. To znaczy są, ale czekają na obrobienie, a z racji tego, że priorytet zdjęć, to najpierw te szkolne, potem reszta, to kotkowe muszą nabrać mocy urzędowej.

U nas wszystko po staremu. Trójca ma się bardzo dobrze, szaleją, broją, trochę się kotłują, ale tylko w ten deseń, że kto się czubi, ten się lubi. Jest zgoda, jest komitywa :) Z hitów, którymi muszę się podzielić, to wczorajszy performance w wykonaniu Sonii. Z typowym dla siebie wdziękiem wskoczyła do szerokich wód kibla :shock: Zdążyłam zarejestrować: otwarty klozet, szykująca się do skoku Sonia i plusk wody :roll: To moja wina, znalazłam sobie czas na czyszczenie kuwet, też coś :roll: Był też moment, że uznałam, iż Sońka doznała paraliżu łap na skutek jakiegoś urazu związanego ze skokiem, bo gdy ją wycierałam ręcznikiem, to grzeczniusio leżała na moich kolanach (co wcześniej nigdy nie miało miejsca) i głośno mruczała :serce: Za to Kostek ma inne talenty, wydaje mi się, że uznał, iż warto nauczyć się polskiego, bardzo dobrze wypowiada już słowa: na dwór i mama. Mam na to dowód, pokażę! :mrgreen: Tylko Romka pozostała sobą, eteryczna, delikatna i grzeczna :mrgreen:

Muszę uciekać, obiecuję, że wrzucę dzisiaj/jutro kilka fot. Teraz przygotowujemy się do komunii, więc mam sporo na głowie, ale jak już obiecuję, to słowa dotrzymam.

Pozdrawiamy i głaski przesyłamy! :serce:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Kamila »

Normalnie nie mogę :shock: Kogo moje piękne oczy widzą :lol: :lol: Elsa wróciłaś :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: Sonia chyba to wyczuła i z radości dała nura w odmęty kibelka coby sie czyściutka zaprezentować :lol: :lol: :lol: :lol: Pokazuj futerka :foto:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Luinloth »

Jak dobrze Cię widzieć i usłyszeć, że wszystko dobrze :kiss:
A teraz dawaj fotki łobuzów :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Kasik »

A ja to się obrazilam :angry: Na fejsie to co rusz zdjęcia nowe wrzucasz :devil:

Nie gadam z Tobą, tyle miechów bez Kostka, Rudej i Kudlatej ;-(

Nie wiem, czy jest taka ilość zdjęć, którą mnie ugłaskasz, ale próbuj dziewczyno :devil: :lol: :lol: :lol:

P.S. Mam nadzieje, ze wrocilas na dobre :serce:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: fado123 »

Chciałabym zobaczyć Sonie w kibelku :lol: :lol: :lol: no ale fakt bardzo nas zaniedbałaś ;-(
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Becia »

Już myślałam, że uciekłaś z forum na dobre. Super, że się odezwałaś :kiss: :kwiatek:

Na przeprosiny poproszę dużo, dużo zdjęć :mrgreen:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Dziewczyny -> :serce:

Jest mi ogromnie miło, dziękuję! Nie spodziewałam się tylu ciepłych słów. Tym bardziej czuję się zobowiązana i pędzę zobaczyć jakie foty mam na stanie.

Nie zgodzę się, że zdradzam Was z Facebookiem, tam jest tylko jeden album ze zdjęciami, których nie pokazywałam tutaj. Nom, jakaś prywata to tak, ale koty idą w miarę równolegle :komp:

Postaram się bywać częściej, ja również stęskniłam się za Wami! :serce: Pewnie zanim nadrobię zaległości (o ile to możliwe) minie trochę czasu, ale zajrzę jutro do Waszych kociastych :kotek: Tymczasem zabieram się za foty :mrgreen:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Czy taka ilość zdjęć będzie wystarczająca, żeby się wkupić w Wasze łaski? :oops:

Pozdrawiamy serdecznie! :serce:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Luinloth »

Koty tylko pięknieją, a tyle czasu skitrane były :mrgreen:
Rominka wygląda jak chmurka-sówka, Sonia jak pomarańczowa dynia na grubiutkich łapkach, a Kostek wiadomo, dżentelmen :serce: Słodko bardzo wyszły na tych zdjęciach, kochane stadko :serce: :serce: :serce:
Zablokowany