Kacper drugi dzień w domu .

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Kacper16
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:50
Płeć: K
Skąd: Delft

Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Kacper16 »

witam wszystkich ;)

Kacper ma 10 tyg . od wczoraj jest z nami , jednak był on wczoraj rozdzielony ze swoim bratem.
na początku strasznie miauczał szukał go , później starałam się zająć go czymś. Dałam rade . ;)

Noc przespał juz z nami w łózku przy mojej głowie... jednak dziś siedzi cały dzień w sypialni , a gdy jestem w pokoju obok strasznie miauczy . Nie spaceruje po całym domu , a do Kuchni do jedzenie musze sama go zanosić wtedy je , tak to by nic nie jadł .

Boję sie go zostawić samego w domu , bo się zamiauczy ... proszę o rade.
pozdrawiam Monika.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Mago »

Kotek jest maleńki, za mały na samodzielne bycie przy człowieku. 10 tygodniowe kocię powinno być przy mamie. No chyba, że Kacperek to znajdka zgarnięta z ulicy i tym samym kocię ma szansę na dom.

Kuweta i wszystkie miseczki do jednego pokoju gdzie jesteś i gdzie on może bezpiecznie przebywać. Jest zbyt mały i przestraszony by szukać po domu czegokolwiek. Oswoi się z miejscem na pewno zacznie zwiedzać. Dużo opieki i cierpliwości wymaga taki kotek.
Kwestie szczepień i odrobaczeń omówić z wetem.
Awatar użytkownika
Surimi
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2015, 13:11
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Surimi »

Kilka dni i pewnie będzie ok. Bądźcie dobrej myśli :)
Czekam na zdjęcie malucha :-)
Kacper16
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:50
Płeć: K
Skąd: Delft

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Kacper16 »

Tak własnie zrobiłam , kuweta i jedzonko dałam do jednego pokoju tam gdzie póki co sie "zadomowił "

On juz od 2 tyg jest bez mamy, do wczoraj własnie był z bratem.
Kiedy takiego małego kociaczka można zabrać od mamy ? jest jakiś wytyczony termin?

Być może, rzeczywiście za wsześnie go zabrali... ale mam nadzieje ze przejdzie mu wszystko jak troszkę podrośnie .

Ogólnie jest bardzo kochany, lubi sie przytulać, bawić , dużo mruczy;)
Tylko ten "płacz". ale to jeszcze świeża sprawa .

musi być dobrze .
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: fado123 »

witaj przejdzie mu ja jak bralam moja lilke miala tylko 8 tygodni i dalysmy rade jeszcze pare dni i przestanie miauczec jak sie z domem oswoi i pozna domownikow musi troche poplakac bo dom zmienil ja tez czekam na zdjecia kotka
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: PyzowePany »

Kacper16 pisze: On juz od 2 tyg jest bez mamy, do wczoraj własnie był z bratem.
Kiedy takiego małego kociaczka można zabrać od mamy ? jest jakiś wytyczony termin?
.
Minimum 12 tygodni powinien mieć :kotek:
Kacper16
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:50
Płeć: K
Skąd: Delft

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Kacper16 »

uf, troszkę się uspokoiłam . ;)

dzięki dziewczyny !

aa zdjęcie młodego postaram się wrzucić jutro, o ile mi sie uda. ;D
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Mago »

fado123 pisze:witaj przejdzie mu ja jak bralam moja lilke miala tylko 8 tygodni i dalysmy rade jeszcze pare dni i przestanie miauczec jak sie z domem oswoi i pozna domownikow musi troche poplakac bo dom zmienil ja tez czekam na zdjecia kotka
Ludzie...
ale co przejdzie? miaukanie, tęsknota, zagubienie... no tak, kociak z czasem dorośnie, ale tego, z czego kocięta są ograbiane zbyt wczesnym wypuszczeniem "w świat" do ludzi, odstawieniem od kociej mamy, tego nikt mu nie zwróci.
Kacper16
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:50
Płeć: K
Skąd: Delft

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: Kacper16 »

Kotku kociej mamy nikt nie zastąpi , ale można dać mu super opiekę, dom i miłość aby czul sie jak najlepiej.
Aby tak sie stało trzeba na to długo pracować, nic nie przychodzi bez przyczyny.. kociak musi wiedziec, musi byc przekonany ze moze nam zaufac, ze nic złego mu nie zrobimy .
a wtedy będzie najszczęśliwszym zwierzakiem ! ;)


Kacperek dziś o wiele wiele lepiej, mniej pomiaukuje , pomalutku zwiedza , i szaleje z pokoju do pokoju ;)

jesteśmy na dobrej drodze. ;)
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Kacper drugi dzień w domu .

Post autor: dagusia »

Szkoda, że maluszek tak szybko został zabrany od mamy :(((( no ale już się nic nie zrobi...

Witamy na forum :kwiatek: Oby z maleństwem było wszystko OK <ok> <ok> <ok> Teraz tylko dac mu dużo miłości i niech rośnie zdrowo :ok:
Przy okazji- nie zapomnij pochwalić się tym maluszkiem <mrgreen> Czekamy na fotki <mrgreen>
Zablokowany