PAN YABU, Montegri*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Limonka »

anex, ja rozumiem że chodzenie do innych wątków jest chwalebne i mile widziane, ale żeby własny tak opuścić :hammer:
na insta też jakoś dużo fotek nie było ostatnio <oops> (żeby nie było że tam nie zaglądam)
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: oleena »

Cudny ten Twój Yabu <zakochana> MInki strzela jak rasowy aktor <mrgreen>
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: sandra »

Anex, te zdjecia Yabu, które przyszłaś nam pokazać, sie jakoś nie wyświetlają <diabeł> <diabeł> <diabeł>
Awatar użytkownika
anex
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2015, 18:23
Płeć: K
Skąd: WAW

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: anex »

Danusia pisze:Nareszcie tu dotarłam i ja <mrgreen>

Kocurku jesteś przecudny <zakochana> bo jesteś z mojej z zaprzyjażnionej hodowli tatusia Twojego uwielbiam ma niesamowicie boski kolorek i niesamowite futerko ,a ostatnio widziałam jego głowę i :mdleje: no i przyjechał z bardzo daleka gdzie też i ja byłam , tatunia sama podziwiałam , mamunie podziwiałam ,wiec Ty w rzeczy samej musisz byc wyjątkowo obłędny i taki właśnie jesteś :ok: <serce>

No to teraz i ja będę do Ciebie chłopaku zagladać jak już Ciebie znalazłam misiu <mrgreen> :ok: :kotek: :kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Danusiu, dziękuję :kwiatek: i zapraszam do nas częściej, chociaż ostatnio my tu ciut rzadziej ;)
Limonka pisze:anex, ja rozumiem że chodzenie do innych wątków jest chwalebne i mile widziane, ale żeby własny tak opuścić :hammer:
na insta też jakoś dużo fotek nie było ostatnio <oops> (żeby nie było że tam nie zaglądam)
Nie opuścić, tylko lekko zakurzyć, w końcu to spadek "tylko" na 2 stronę <lol>
oleena pisze:Cudny ten Twój Yabu <zakochana> MInki strzela jak rasowy aktor <mrgreen>
Patrz, a on bez żadnej szkoły! Chyba trzeba papiery na PWST składać, bo się talent marnuje <rotfl>
sandra pisze:Anex, te zdjecia Yabu, które przyszłaś nam pokazać, sie jakoś nie wyświetlają <diabeł> <diabeł> <diabeł>
<strach> Sandra, które? Teee?!
<mrgreen>

obrazek

obrazek


Koci przyjaciel skończył rok i się robi charakternym kocim panem, co to swoje nawyki ma. Głupawka, owszem, ale bardziej stonowana, z wieczora i z rana po chałupie polata jak odrzutowiec. Przytulanko? No dobra, jak mnie już złapiesz w biegu, kobieto, i miętolisz, to się nie będę wyrywać, ale minutę tylko i sobie idę, ok? Po czym się z objęć wyrywa i podąża w siną dal kręcąc dupką. Za to zawsze jest dyskretnie w pobliżu. Zakręci się w kuchni, poczeka pod łazienką, odprowadzi spać, przywita pod drzwiami, położy obok. Nienachalnie, rzecz jasna. Ostatnio ulubioną zabawką jest mój nowy nabytek - chamedora. Połowa liści obżarta (eh, nie mam ja zdrowia i pasji do kwiatów, a i kot mi w tym nie pomaga <roll> ). I robale, ciąąąągle robale. Zwłaszcza te siadające na zapalonej papierowej lampie podłogowej (ta też już dokonuje żywota). Także wesoło nam. Aha, i szykujemy się na zimę. Yabu obrasta w futro, ja robię szaliki i czapki <lol>
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Limonka »

Kawał niedźwiedzia Ci wyrósł :ok:
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: sandra »

aaaaa jaki misio cudny <serce> <serce> <serce>
pierwsze zdjęcie przeboskie <zakochana> jaką on ma wielką cudnie okrągłą główkę :mdleje: :mdleje: :mdleje:
nie wolno tak zakurzać takiego wspaniałego niedzwiedzia :hammer:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Danusia »

Przecudny jest głowę ma obłędną właśnie taką jakie ja uwielbiam na ostatniej wystawie o tych właśnie głowach rozmawialiśmy z Magdą i Zbyszkiem są boskie :mdleje: ja innych po prostu nie uznaje :hidden: <lol> pucie muszą być obowiązkowo i to takie mega :ok: <serce> <serce> <serce> <serce>

Yabu jeszcze się zmieni jeszcze pare razy jak każdy z naszych skarbów <lol> .
Kot jak wino im jest starszy tym fajniejszy :ok:

<zakochana> <zakochana> <zakochana> :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Beate »

O jaaaaaaaa :mdleje: ale michu <serce>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Neta »

Boski Pan Yabu :mdleje:
Wyrósł misiek na niedźwiedzia bez dwóch zdań <shock> I to jakiego!!
<serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: yamaha »

<shock> A niech mnie <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Ale MICHU :mdleje: :mdleje: :mdleje:
Zablokowany