PAN YABU, Montegri*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
anex
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2015, 18:23
Płeć: K
Skąd: WAW

PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: anex »

Mili Moi, Miłe Moje,
Dzisiaj Magda w wątku Y opisywała smutki związane z opuszczaniem domu przez małe Mu...minki. Ale, jeśli by spojrzeć na to z drugiej strony, dla innych jest to dopiero czas prawdziwej radości, w tym także i mojej! Po 3 dłuuugich miesiącach czekania, w końcu oficjalnie przedstawiam Wam mojego nowego, cudnego towarzysza - PANA YABU z Montegri*PL. <serce>

Yabu Fils Montegri*PL
ur. 19.08.2015
M: CH Muriel Fille Montegri*PL
O: IC Prado Jewel Sapphire

Zdjęciami i opowieściami wkrótce zacznę się w Wami dzielić, dzisiaj natomiast odsyłam jeszcze do wątku o miocie Y: http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... =99&t=4332 :)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Limonka »

Kolejne Montegriątko na forum! Ale fajnie <mrgreen> <tańczy>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: asiak »

Witam pańcię Yabu :-)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Luinloth »

Witajcie w swoim wątku :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum we własnym wątku :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: yamaha »

<tańczy> <tańczy> <tańczy> Yabu Yaaaabu na forum :kwiatek:
SUPER ! :ok:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: elsa »

<serce> Witamy i czekamy na relację z nowego domku! <serce>
Awatar użytkownika
anex
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2015, 18:23
Płeć: K
Skąd: WAW

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: anex »

Dziękuję(-my) Wam wszystkim za miłe przywitanie :-)

Yabu jest mistrzem świata. Wszystko komentuje. Jedno wielkie gadanie. A już najbardziej na mnie krzyczy, jak nie może z tej samej perspektywy patrzeć na świat. W kuchni - widoczność koniecznie z pozycji blatu ("podsadź mnie, co tam wyprawiasz, kobieto?! Pokaż mi!"), w łazience co najmniej z wys. wanny ("ja też chcę spojrzeć w lustro!") itd. Ponadto ciągle mruczy i się przytula. Na rękach wprawdzie nosić się za bardzo nie daje, ale całkiem chętnie wskakuje na kolana/brzuch i tak zalicza drzemkę. Nie wspomnę już, że jest moim cieniem - chodzi krok w krok <lol> Ale jest przy tym wszystkim dyskretny i wcale nienachalny - np. w nocy śpi sobie w nogach na kocyku albo obok głowy, a jak wstanie przede mną - idzie sobie sam do kuchni, podjada chrupki i potem ląduje na kanapie w pokoju - czeka, aż wstanę. :kotek: Uczy się pilnie, bawi się chętnie (laser, wędki, myszki, piłeczka) i można powiedzieć, że już się w pełni zaaklimatyzował (także w temacie kuwety <mrgreen>).

p.s. z wczorajszych i dzisiejszych doniesień. Jak podawać Yabu Immunodol w tabletkach? A, to proste. Wyjmuję tabletkę, kładę na stoliku albo gdziekolwiek indziej, mówię: "Yabu, dla ciebie!" Podchodzi i łyka tabletkę jak chrupka suchej karmy <shock> Wczoraj myślałam, że to przypadek, ale dzisiaj było to samo <i pomyśleć, że pierwszego dnia mu wpychałam tabletę na jęzor>!
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: Limonka »

anex pisze:Dziękuję(-my) Wam wszystkim za miłe przywitanie :-)


p.s. z wczorajszych i dzisiejszych doniesień. Jak podawać Yabu Immunodol w tabletkach? A, to proste. Wyjmuję tabletkę, kładę na stoliku albo gdziekolwiek indziej, mówię: "Yabu, dla ciebie!" Podchodzi i łyka tabletkę jak chrupka suchej karmy <shock> Wczoraj myślałam, że to przypadek, ale dzisiaj było to samo <i pomyśleć, że pierwszego dnia mu wpychałam tabletę na jęzor>!
Miałam to samo z Sissi <mrgreen> Ja się bałam że tu trzeba bedzie hocki klocki odprawiać z podawaniem, a tu się okazuje że trzeba uważać jak jakaś ludzka tabletka upadnie na podłoge bo kota w try miga się zjawia i patrzy czy dla niej <lol>
Szkoła Magdy :ok:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: PAN YABU, Montegri*PL

Post autor: MoniQ »

Witajcie, witajcie :kwiatek:

Uwielbiam takie ciekawskie gaduły :) :kotek:
Zablokowany