Przygody kota Filemona

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: dagusia »

Fusiu pisze:wielki słodziak <zakochana> <zakochana>
Taka kochana kuleczka z niego.. i brzusio do całowania <serce> <serce>
Te brzusia to byśmy wszystkie zacałowały <lol> <lol> <lol> Ja niestety nie mam takiej przyjemnosci, bo Gaspi i Eufulek nie lubią być całowani- wogole dotykani po tej cześci ciała :((((
maritia
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2015, 21:30
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: maritia »

Witajcie, dawno nas nie było :kwiatek:

Dziś Filemonek kończy pół roku, z tej okazji postanowiłam trochę zaktualizować wątek :)

Na razie wstawiam trochę starsze fotki, wieczorem jak już będę w domu dodam więcej, mam ich naprawdę mnóstwo <lol>

Obrazek

Obrazek



Galaxy cat <mrgreen>

Obrazek


Taki był malutki, a w sobotę jak go ważyliśmy... 3800 !!! <shock>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: elsa »

3800? <shock> Ten maluch tyle waży? <strach> Nie wygląda nawet specjalnie okrągło, no chyba, że nowsze fotki coś więcej powiedzą <mrgreen>

Wszystkiego najlepszego dla Filemonka z okazji pół roczku! :tort: :kotek: :tort:

Nic a nic mu nie ubyło ze słodziakowości, cudowny jest! <zakochana> <zakochana> <zakochana>

Z kanapą to pewnie nie ma szans na reklamację. Ja też mam nową, kupioną w zeszłym roku i jak Kostek był sam, to zaciągnięć praktycznie nie było wcale. Po przybyciu Sonii i Romci tapicerka zaczęła wyglądać beznadziejnie, pozaciągana od góry do dołu :-///// Dziewczyny nigdy jej nie drapały, po prostu przebiegały, bawiły się i szalały i siłą rzeczy powstawały pętelki, bo materiał rzadkiego splotu był. Nie pozostało nam nic innego jak zmiana materiału w zakładzie, wybraliśmy taki, który na szczęście sprawdza się zajefajnie, jest śliczny do tego i w fajnym kolorze. Kanapa wygląda jeszcze lepiej niż jak do nas wjechała, ale niestety dodatkowe koszty musieliśmy ponieść.
maritia
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2015, 21:30
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: maritia »

Maluch ze zdjęć tyle nie waży, są sprzed miesiąca czy dwóch :)

Z kanapą sobie częściowo poradziliśmy, permanentnie leży tam narzuta na łózko (ta brązowa co widać) a gdzie nie sięga narzuta, gruby koc. No ale niestety kot głupi nie jest, bo wchodzi po prostu pod <lol> do ewentualnej wymiany tak czy siak się wstrzymamy, dopóki Filemon nie podrośnie i mu głupoty z głowy nie wyjdą :kotek:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: elsa »

Teraz tylko aktualne fotki będą w stanie mnie przekonać o wadze Filemonka <mrgreen>

U nas też narzuty królowały, ale i tak dzień za dniem przybywało nowych zaciągnięć <zły> Trochę mnie też denerwowało, że taką pikną kanapę pod pledami muszę ukrywać. Może własnie dlatego jeszcze lepiej mi się podoba niż na początku, bo w końcu ją widać w całej okazałości <lol>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: Luinloth »

No rosną dzieci <zakochana>
Ale przy takim tempie to zdjęcia z zeszłego miesiaca już nie są aktualne, prosimy o nowe :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: Kamila »

co tam kanapa, przeciez widac ze Filemonek na Panciowych bioderkach najchetniej wypoczywa. A w tej pralce to za kare wyladaowal?? hi,hi,hi
maritia
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2015, 21:30
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: maritia »

W pralce wylądował z ciekawości :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a tu... pierwszy niedzielny spacerek <mrgreen>

Obrazek

Wzięłam ze sobą transporter w razie W, ale pomimo że Filemon średnio lubi noszenie na rękach był bardzo grzeczny, nie miauczał i nie wyrywał się :)

Przepraszam za jakość, ale wszystkie zdjęcia z telefonu :-/////
Awatar użytkownika
zvierzak
Posty: 54
Rejestracja: 06 kwie 2016, 12:18
Płeć: M
Skąd: ŚWIDNIK
Kontakt:

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: zvierzak »

Kociak super juz niemoge sie doczekac kiedy moj taki bedzie
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Przygody kota Filemona

Post autor: fado123 »

ale urósł super <mrgreen>
Zablokowany