Fiorella EstiBri*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Fiorella EstiBri*PL

Post autor: turmalinka »

Witam serdecznie :)

Mialam zapytac o hodowle, ale widze, ze wlascicielka aktywnie uczestniczy w forum i reszta uczestnikow odnosi sie do niej pozytywnie, wiec chyba nie musze :) Zdecydowalam sie zostac dumna posiadaczka brytyjczyka z hodowli EstiBri. Marzyl mi sie rudy kocurek, ale jak zobaczylam fotki innych futer to oszalalam, jak dziecko w sklepie z zabawkami, chce kazdego!
Futerko pojedzie do UK i moze od razu odpowiem na pytanie, ktore padlo w innym watku, czy w UK nie ma kotow - otoz sa, ale przegladajac strony roznych hodowli do zadnej nie nabralam zaufania. Niektorzy pisza np o rodowodzie, ale nieaktywnym - pojecia nie mam czy takie cos istnieje - dla mnie brzmi dziwnie. Chcialam wygooglac organizacje, w ktorej dany hodowca jest zarejestrowany, tez mi roznie z tym szlo :/ No i postanowilam sprawdzic jak to wyglada w Polsce - jakos przejrzysciej (albo poprostu blondynce latwiej ogarnac po polsku ;)) W kazdym razie decyzja zapadla, bedzie patriotycznie, maz Polak, corki Polki to i kocie tez niech polskie bedzie :)

Nie bardzo teraz wiem o co zapytac, tzn pytan wiele i wszystkie naraz sie na klawiature pchaja :P Ale moze lepiej na dwie kreski poczekam, poczytam forum miedzyczasie, a pytaniami was zasypie pozniej.
Pozdrawiam
Justyna
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

Witaj :kwiatek:
To jeszcze powiedz, ktorego kociaka Esterze "wykradniesz" <mrgreen>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: MoniQ »

Witaj :) A, to rozumiem, że kotek "na zamówienie"? :)
Gratulacje, nie pożałujesz, koty od Estery są wspaniałe.
Jak zresztą od innych hodowczyń obecnych tutaj też, ale na temat esterkowych kotów mogę się z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć :)
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

Kotek jeszcze sie nie pojawil, ciaza jeszcze nie potwierdzona, wiec na najmlodszego czlonka rodziny przyjdzie mi poczekac (wcale nie cierpliwie ;))

Mozliwe, ze bedzie to potomek Napoleona - a dla niego to i meza z lozka bym wykopala :P No cudo poprostu.

Fajnie, ze utwierdzacie mnie w trafnosci wyboru, bo nie mam mozliwosci pojechac i hodowle obejrzec osobiscie :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

<lol> No to poczekasz, faktycznie ;-))
(mam nadzieje, ze maz na forum nie zajrzy, bo jak przeczyta o Napoleonie, to moze byc cienko <lol> )
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

No poczekam, do wakacji zapewne - ale to moje marzenie od dawna wiec wole poczekac i miec pewnosc ze kocie bedzie zdrowe i 'z dobrego domu' :)

A maz juz podejrzewa, ze posiadanie futerka tak sie skonczy (spanie z nami w lozku) :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

<lol> No conajmniej do wakacji....
Bo sama ciaza 2 miesiace, potem 4 kolejne zanim kociak bedzie sie nadawal do wyjazdu za granice....
Mam nadzieje, ze chociaz potwierdzenie ciazy szybko nadejdzie ;-)) <ok>
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

Na dwie kreski (o ile sie pojawia) przyjdzie mi ok dwoch tygodni poczekac, a ja juz siedze i drapaki ogladam :D Maz mowi, zem nienormalna, i kota to juz mam w glowie, to po co mi kolejny :P
No ale ja juz tak mam, dla corki wozek tez mialam wybrany zanim dwie kreski sie pojawily :P
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

<rotfl> <rotfl> <rotfl>
Czyli na nasze forum sie nadajesz :kwiatek:
(i juz zmykam, bo czuje na plecach ciezki oddech Lenki <lol> <lol> <lol> )

:hidden:
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

Ciesze sie, ze tu trafilam :) Mam nadzieje, ze was nie zamecze pytaniami.

Conieco o kotach wiem, nawet znajde 6 tygodniowa wychowalam :) wiec podstawy jakies mam - nie mam za to pojecia o brytyjczykach, wogloe o kotach rasowych, rodowodach, wystawach, rejestracjach w klubach itp
Zablokowany