Merlin Murraytails

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Kirara
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Edynburg

Merlin Murraytails

Post autor: Kirara »

Dobry wieczor :) Kociak zwany Merlin od dobrej godziny jest juz w nowym domku - wazy 3,5kg! :) Poczatkowo mielismy go przechrzcic na 'Pepé' ale doszlismy do wniosku, ze po blizszym poznaniu to imie po prostu do niego nie pasuje, wiec zostaniemy przy oryginalnym - bo kociak jest istnie czarodziejski - potrafi znikac! <lol>
Jest dosc niesmialy - w hodowli przygladal nam sie uwaznie spod stolu i za nich nie chcial wyjsc na zewnatrz.
Kiedy zas dotarlismy na miejsce do domku, to nie siedzial za dlugo w transporterze - wyszedl z niego praktycznie natychmiast - znalazl kuwete, zlokalizowal miseczki i... czmychnal pod lozko. Spedzil tam dobre pol godziny - a, ze nie chcielismy kociaka meczyc, poszlismy do salonu i zajelismy sie naszymi zwyklymi sprawami (ja na przyklad klepie wlasnie tego posta na forum :) ) - kociak wyszedl ze swojej kryjowki - zajrzal do nas - ale kiedy zorientowal sie, ze go widzimy, to czym predzej uciekl - jak sie okazalo, do lazienki, bo felerne drzwi byly leciutko uchylone i tam... Czarodziej Merlin przepadl. Glowilismy sie strasznie dokad go wywialo - okazalo sie, po dziesieciu minutach poszukiwan, ze kocurek wcisnal sie... ze toalete. Wyciagnelismy naszego iluzjoniste - ktory oczywiscie bronil sie zapalczywie - a ten... czmychnal znow pod lozko. No coz... czekamy dalej, az w koncu zdecyduje sie do nas dolaczyc :)
Zdjecia jeszcze mu sama nie zrobilam zadnego, bo padla mi bateria, ale moge na razie pokazac zdjatka wykonane przez hodowce :)

Obrazek Obrazek

Uwierzcie mi, na zywo jest jeszcze slodszy <3
Sesja bedzie jutro :))
Awatar użytkownika
paquerette
Posty: 114
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:59
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Merlin Murraytails

Post autor: paquerette »

Witajcie. Merlin to piękne imię. A ile tygodni ma kotek? 3,5 kg to chyba kawał chłopa, moja kotka kończy właśnie 4 miesiące i waży dopiero 1,9 kg!:)
Życzymy udanej adaptacji w nowym domu!
Kirara
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Edynburg

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Kirara »

Kociak ma 5 miesiecy :) wiec kawal chlopa z niego jest! Dziekujemy w imieniu Merlina i swoim <oops>
Awatar użytkownika
paquerette
Posty: 114
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:59
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Merlin Murraytails

Post autor: paquerette »

Czeka was ekscytująca noc :) i to całe poznawanie się :)
BTW śliczny czarny czarownik jest z Merlina :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Merlin Murraytails

Post autor: MoniQ »

Witajcie :) Czarne koty uwielbiam, a coś ich ostatnio mało u nas na forum, zatem tym bardziej się cieszę, że Merlin jest z Wami :) <zakochana>
Za szybką aklimatyzację! <ok>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Sonia »

Witam :-)
Śliczny kocurek i ma fajne imię :kotek:
Trzymam kciuki, żeby się szybko zaaklimatyzował <ok>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Merlin Murraytails

Post autor: yamaha »

Czesc slicznoto <zakochana> <zakochana> <zakochana>
My tu mamy sporo <mago> , wiec czarne koty uwielbiamy <lol>

<ok> <ok> <ok> za szybka aklimatacje <ok> <ok> <ok> :kotek:
Kirara
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Edynburg

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Kirara »

Nie wiem, czy uwierzycie Moje Drogie, ale Merlin dzisiaj spał z nami cała noc w łożku! <shock> A mruczał przy tym jak najprawdziwszy Harley Davidson! :-D Dawał się tez miziac! Futerko ma jak najprawdziwszy niedźwiadek! Ja sama w to nie potrafię uwierzyć <mrgreen> Niesmialek wychodzi ze swojej skorupki :)

Przed chwila przygotowałam mu śniadanko - puszeczkę od Applawsa dla kociakow - ale moje nieśmiałe kocie najwyraźniej lubi mnie tylko kiedy jest ciemno, bo schował się pod szafę <lol>
No nic, czekamy dalej! :)
I dziękujemy za miłe powitanie <serce>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Sonia »

To jeszcze kocie dziecko dlatego w nocy szukał kogoś, bo nie chciał być sam :kotek:
Próbuj go zachęcać do kontaktu z Tobą poprzez zabawę piórkami, albo jakimiś sznureczkami, mów do niego spokojnie, mimo że jest schowany, żeby się przyzwyczaił do głosu. Jak się bardziej ośmieli to dawaj mu jakieś smakołyki z ręki. Wtedy szybciej się kociak zaaklimatyzuje.
No chyba, że nie będzie chciał się bawić, bo będzie zbyt wystraszony to wtedy daj mu spokój, niech sam zdecyduje czy chce wyjść ze swojej kryjówki.
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Merlin Murraytails

Post autor: turmalinka »

Bylam pewna, ze sie kotkiem tu zachwycilam :) a teraz nie widze posta, buuuu

No to jeszcze raz :) Jest przesliczny!
Zablokowany