Harita Agilis Cattus*Pl i Lio Mazuria*PL

Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

słodka puchatka <serce>
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

No i się doczekałaś :) Aportuje?
Prześliczna dziewczynka! I w dodatku lilusia <serce>
Głaski dla koteczki, a dla Was wiele radości.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Doczekałam, doczekałam <mrgreen> .
Nie wyobrażam sobie już dnia bez tego mojego liliowego szkraba :-) .
Harita jest z nami prawie tydzień. Wbrew zapewnieniom okazuje się być strasznym niegrzeczniuchem <lol> , ale za to w bardzo pozytywnym sensie. Daje nam masę radości. Jest strasznie towarzyska, chwilami aż natarczywa, ale nie da się na nią złościć. Wczoraj korzystając z okazji, że mała spała słodko w swoim drapaku chciałam trochę popracować. Ledwo usiadłam przy biurku i już słyszę "mrrau" pod nogami. No i jak tu jej na kolana nie wpuścić <roll> . Słodki rozkoszniak zaraz po wdrapaniu się na biurko pokazał rogi. Co chwila z mebla coś leciało... A to długopis, a to ołówki, a to papiery... Mówię koniec idź sobie. Stawiam na ziemi a ona znów to swoje "mrrau"... i zabawa się powtarza <lol> .
Najśmieszniej jest wieczorem jak dostaje, jak to się u nas mówi "gedzla" i biega po całym domu taka nastroszona ze sztywnym ogonem i wydaje bojowe okrzyki. Niestety nie aportuje :-) , ale może to przez piłeczkę, bo w środku jej piłeczki jest dzwonek a za dzwonkami dziewczynka nie przepada. Trzeba będzie sprawić jakąś inną i może wtedy się uda.

Załączam zdjęcie na drapaczku. Mała dzielnie asystowała przy składaniu, póki kawałek taśmy nie przykleił się do jej puchatej doopki. Tego nie zniosła i zabumkrowała się za lodówką. Taśma na szczęście za bardzo się już nie kleiła i wszystkie kłaczki zostały po jej zdjęciu na swoim miejscu <lol> .

Obrazek
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Tylko jedna fotka?? skandal :axe:
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Ale za to jaka fajna <lol> :pies: Racją jedna fotka to za mało!!!!! :)
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Tylko jedno, bo aparat poszedł w obieg ;-)) . Po weekendzie pocykamy więcej :-D
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Jaki ładny nowiutki drapak, taki gładki <lol>
Zobaczymy po jakim czasie pokryje się "siankiem"
Przyznam szczerze, że nigdy nie ujmowała mnie jakoś szczególnie uroda BLH, ale Harita jest po prostu słodka!
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Musieliśmy dziada wykąpać... Podczas porannej zabawy w pościeli Kruszynka popuściła, a przy okazji zmoczyła cały tyłek. Starając się szybko zatuszować "wpadkę" uciapała przy okazji łapki. No i ambaras gotowy <oops> . Zadzwoniliśmy do Pani Dorszki skonsultowaliśmy się i rada była taka żeby prać. Próbowałam ją najpierw potraktować szamponem na sucho ale nic to nie dało no i trzeba było na mokro, żeby nie śmierdziała siuśkiem. Myślałam, że będzie dużo gorzej ale w sumie mały Dziadok był grzeczny. Strasznie bała się suszarki, ale jakoś poszło. Teraz jest mięciutka i pachnie zielonym jabłuszkiem <roll> .

Fotka robiona telefonem i jest kiepskiej jakości, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie uchwycić tego obrazu nędzy i rozpaczy :->

Obrazek
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Biedactwo <lol>
Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Posty: 356
Rejestracja: 15 cze 2009, 15:34
Kontakt:

Post autor: Monika »

Oj boziu..jaki szczurek :-P To teraz poprosimy zdjęcie po wysuszeniu bo zapewne nie poznamy łobuziary <diabeł>
ODPOWIEDZ