Raya i Lola

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Raya i Lola

Post autor: Lelka »

Zaglądam od jakiegoś czasu na forum, postanowiłam się więc przywitać.
Jestem tutaj, gdyż czekam na swoją małą liliową brytyjkę. Jak dobrze wszystko pójdzie będzie z nami ok. 22 maja. Mała urodziła się w połowie stycznia.
Już od jakiegoś czasu marzył mi się niebieski brytyjczyk...no i jak to zazwyczaj w życiu bywa jak zaczęłam szukać to zakochałam się w liliowej koteczce (chociaż marzeń o kocurku do końca nie porzuciałam).
Strasznie mi się dłuży to czekanie, mam nadzieję, że pomożecie mi przetrwać ten czas.
Pozdrawiam.
Lelka
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: fado123 »

Witaj , ja też przez to przechodziłam od stycznia czekałam na mojego niebieskiego chłopca,i od ponad tygodnia już jest ze mną, zobaczysz zleci bardzo szybko mi też się wydawało że się nie doczekam ,a zleciało jak z bicza strzelił <mrgreen>
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: Lelka »

Poleciałam pooglądać Don Diego...śliczny jest. I jaki już zadomowiony. Już się boję jak to będzie u nas. W hodowli koteczków mnóstwo, a u nas dzieci i pies...mam nadzieję, że nie zestresuje się nam koteczka nadmiernie...o matko jakbym w ciąży była, motyle w brzuchu jak o niej myślę i strach taki, że gardło ściska
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: Kasik »

Witaj na forum, z chęcią poczekamy z Toba na koteczkę :kwiatek:
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: sandra »

Liliowe koteczki sa prześliczne <serce> ja na swojego futrzastego czekałam od połowy grudnia do 21 lutego, dłużyło sie okrutnie <mrgreen> ale cudowne jest to kompletowanie wyprawki i wyczekiwanie :) teraz miło wspominam, zwłaszcza jak mnie gryzie albo nie daje spac :-D
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: yamaha »

Witaj :roza:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: Kamila »

Witajcie na forum :roza: :roza: :roza: Ja też pierwotnie zamierzałam kupić niebeiskiego brytyjczyka, a potem jak zobaczyłam lilijkę to przepadłam :mdleje: A odkąd tu zaglądam, to już w ogóle we wszystkich kolorach i odcieniach się zakochałam <lol>
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: Lelka »

Dziękuję za przywitanie.
Kamila też mam ten problem. Dobrze, że jak już wiedziałam, że Raya będzie z nami to zaczęłam zgłębiać temat kolorów, bo chyba nigdy bym się nie zdecydowała. Dla mnie brytyjczyk oznaczał niebieskiego kota i tyle...A teraz jak widzę czekoladowego, cynamonowego, kremowego...normalny szok. Chociaż ostatnio w hodowli skąd jest Raya zauroczyłam się czarnym kocurem...jest taki duży i piękny.
Moja miłość do niebieskiego futra wzięła się z reklamy z Evą Longorią...jak zobaczyłam tego kota to odpłynęłam i zaczęłam marzyć o brytyjczyku. Dopiero ostatnio doczytałam, że w reklamie był rosyjski niebieski <lol> Szukając niebieskiego kocurka, przeglądając hodowle, zobaczyłam Rayę i się zakochałam po prostu... chociaż nadal wzdycham jak widzę takiego jakby go ktoś do atramentu wrzucił.
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: fado123 »

teraz masz czas na przygotowanie na przyjęcie księżniczki ,wyprawkę zanim zrobisz trochę potrwa ,a pózniej to poleci ,ja też się stresowałam jak czekałam na don diego ,będzie fajnie zobaczysz jak ją przywieziesz :)
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Raya - moja małą królewna

Post autor: Lelka »

fado123 pisze:teraz masz czas na przygotowanie na przyjęcie księżniczki ,wyprawkę zanim zrobisz trochę potrwa
Jedno popołudnie w zooplusie i wyprawka w dużej części już w domu (kurier pewnie średnio zadowolony)
Oczywiście zaczęłam od zamku
Obrazek
ale jest już też kuweta, transporter, drapak i kilka drobiazgów <mrgreen>
Zablokowany