Raya i Lola

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Raya i Lola

Post autor: Yolla »

To ja też pokciukam :)
:kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Raya i Lola

Post autor: Lelka »

Dziękujemy za wszystkie kciukasy:)

U nas na razie bez większych zmian, są dni kiedy Raya pięknie załatwia się do kuwety i takie, kiedy tego nie robi. Od zeszłej soboty mają założone obróżki. Na razie nie widzę, aby coś się zmieniło :roll:
Ale szykując zdjęcia dla Dorszki uzmysłowiłam sobie ważną rzecz, otóż moje koty mają bardzo mało takich tylko ich miejsc. Przeprowadziliśmy się pod koniec stycznia do nowego mieszkania, z 40m na 60...nadal mało, ale na tyle więcej, że chyba zapomniałam o tej przestrzeni tylko dla nich. Ciągle czegoś nam brakuje, a to szafy, a to nowe łóżko by się przydało...wstawiłam drapaki z poprzedniego mieszkania i nie zastanawiałam się nad resztą uznając chyba, że przecież dodatkowe metry+balkon zaspokoją ich potrzeby. Dopiero, kiedy przeczytałam na stronie głównej Agilisowa o przestrzeni dla kota, oglądając zdjęcia tam zamieszczone, uzmysłowiłam sobie, jak ubogie w wyposażenie są moje kociaste. Nie wiem, czy to jest przyczyną zachowania Rajki, ale jeśli jest choć cień szansy, że tak, to jutro jadę do Castoramy i szykują im jakieś półki do biegania. Szukam też jakiś dodatkowych legowisk i podłogowych i ściennych, może macie jakieś namiary na porządne (i w miarę tanie :oops: )? I podpowiedzcie mi, czy lepiej sprawdzi się takie legowisko stabilne, czy hamak, co Wasze koty wybierają do spania? W starym mieszkaniu nie miałam zupełnie miejsca na duże drapaki i mam tylko słupek taki wysoki do drapania i wieżę do spania + kartonowe drapako-leżanki. W tym więcej miejsca i na ścianach i na podłodze, więc mogę z czasem poszaleć, ale muszę wybrać co na pierwszy rzut.
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Raya i Lola

Post autor: maga »

ja mam zorganizowana przestrzeń półkowo i drapakowo. Zdjęcia są na FB. https://www.facebook.com/magdalena.hudy ... 303&type=3
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Raya i Lola

Post autor: Lelka »

Śliczne mieszkanie i extra półki. Tylko wyglądają na dosyć śliskie, czy tak jest, czy to tylko wrażenie?
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Raya i Lola

Post autor: maga »

Koty dają radę, gdy nie dostają szaleju i nie zaczynają dziko biegać i się przeskakiwać. Wtedy trochę drżę. Można by je wyścielić matą. To już wykonawca.
Półki są przez koty lubiane, w boxach śpią lub po nich młoda biega. Ogólnie to naprawdę było dobre posuniecie.
Zablokowany