Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: agniecha »

Gandalf jest młodziutki i drobny . Ja osobiście wybrałabym Growth :hidden: dziewczyny nie bijcie , ale na PON-ie moje koty schudły . Na Growth były do roku i pięknie się zaokrąglały zmieniłam na PON ze względu na Cleo , bo doszła do 6200 <strach> . PON-a bardzo lubią , ale Cleo waży równe 6 kg , a Tosia zeszła z 4500 na 4200 i ani drgnie w górę . PON jest super , ale , to jest tylko i wyłącznie moje zdanie , może nie dla drobniutkiego maluszka ? Dla jasności - moje koty jedzą PON-a :-)
Awatar użytkownika
Prini
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:39
Płeć: K
Skąd: Szczecim

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: Prini »

I o to właśnie mi chodzi. Gandalf jest drobniutki i wręcz cieszyłabym się, gdyby przybrał nieco.

Dziękuję za opinie i rady :roza:
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: aurora80 »

Co kot to inna historia. U mnie było słabo po PoN, z Orijenem jest OK, a tego całego Husse dostaliśmy raz próbkę na wystawie i to jedyna karma po której Bunio dostał reakcji alergicznej...stąd truizm - musisz wypróbować na swoim osobniku niestety.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: Dorszka »

Zostawiłabym Gandalfa na RC Growth, i to jeszcze długo, skoro na nim nic się nie dzieje. Żeby nie być posądzoną o jakąś reklamę, moje koty też na PoN <lol>
Awatar użytkownika
Prini
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:39
Płeć: K
Skąd: Szczecim

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: Prini »

Dorszka pisze:Zostawiłabym Gandalfa na RC Growth, i to jeszcze długo, skoro na nim nic się nie dzieje. Żeby nie być posądzoną o jakąś reklamę, moje koty też na PoN <lol>

Ale Gandalf od urodzenia na Husse. ;-))
I w tym właśnie problem. Zostawić go na takim średniaku, czy wskoczyć na RC Growth?
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: agniecha »

Ile czasu minęło od " brzuszkowych " problemów ? Pisałaś o wymiotach , biegunce , spuchniętej wardze . Odczekałabym z miesiąc od całkowitego ustania problemów .
Awatar użytkownika
Prini
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:39
Płeć: K
Skąd: Szczecim

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: Prini »

Sytuacja z wymiotami i biegunką miała miejsce ok 3 tygodni temu. Wet na ostatniej wizycie kontrolnej powiedział, że można wprowadzać. Oczywiście niewielkie ilości i obserwować. Do tej pory nie miałam odwagi - dostał tylko pierś kurczaka, która była sprawdzona już wcześniej.

Zastanawiam się nad zmianą suchej, bo tak jak pisałam - kończy mi się zapas Husse i nie wiem, czy zamawiać dalej tę karmę, czy przejść na coś lepszego.

EDIT:
Biegunka i wymioty trwały jeden dzień, a w zasadzie nawet połowę. Nie był to stan przewlekły. Więcej czasu zajęło "zwalczenie" opuchlizny.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: agniecha »

Jakie duże są opakowania tej karmy ? Kupiłabym jakieś mniejsze i małe opakowanie Growth i dawała po kilka chrupek Growth do tego co je teraz . W razie jakichkolwiek problemów zostawiasz tylko Husse . Był epizod z obrzękiem wargi , więc wprowadzaj nowe chrupki bardzo powoli . Ja moje koty przestawiałam z Growth na PON ok. półtora miesiąca . Dokładałam dosłownie po kilka kulek nowego . Wiem , że niektórzy zmieniają karmę od razu , ale ja bałam się rewolucji i w Twoim przypadku też bym nie ryzykowała .
Awatar użytkownika
sarunia28
Posty: 105
Rejestracja: 02 sty 2014, 14:10
Płeć: dziewczyna
Skąd: Poznań

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: sarunia28 »

Moja kita też jest wybredne z mokrych lize tylko sos surowego mięsa ryb nie tknie. Z suchym mamy też problem bo po czasie odmawia jedzenia ale orijen rybny jadła bardzo długo i bardzo jej smakował
Awatar użytkownika
Ballofhappiness
Posty: 126
Rejestracja: 18 lip 2016, 15:20
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gandalf - przytulaśny leniuszek :)

Post autor: Ballofhappiness »

Współczuję problemów i wysyłam mnóstwo głasków dla malucha :kotek: .
I na jaką karmę się zdecydowałaś?
Zablokowany