Balbina - kotka kartuska

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Ula »

Masza pisze:
Ula pisze:<ok> <ok> <ok> za Balbinkę.....podium tuż tuż :kotek:
Dziękuję :) Niestety na podium nie ma już szans. Przedwczoraj objawił się nie wiadomo skąd drugi kot i tylko patrzyłam jak mu słupek rośnie, w ciągu kilku godzin wyprzedził nawet doga, chociaż my jesteśmy już 2 tygodnie i codziennie te głosy zbieramy? A wczoraj wyprzedził nas dodatkowo drugi pies...Musiałabym mieć albo tysiąc znajomych, albo pracować w korporacji :) Albo wirtualny system, który zmienia parametry windowsa i karty sieciowej, znajomy informatyk powiedział, że to często stosuje się teraz w konkursach internetowych. Taka sytuacja :)

a jednak podium <gwiżdże> <gwiżdże> <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Masza
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2015, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Masza »

Ula pisze:
Masza pisze:
Ula pisze:<ok> <ok> <ok> za Balbinkę.....podium tuż tuż :kotek:
Dziękuję :) Niestety na podium nie ma już szans. Przedwczoraj objawił się nie wiadomo skąd drugi kot i tylko patrzyłam jak mu słupek rośnie, w ciągu kilku godzin wyprzedził nawet doga, chociaż my jesteśmy już 2 tygodnie i codziennie te głosy zbieramy? A wczoraj wyprzedził nas dodatkowo drugi pies...Musiałabym mieć albo tysiąc znajomych, albo pracować w korporacji :) Albo wirtualny system, który zmienia parametry windowsa i karty sieciowej, znajomy informatyk powiedział, że to często stosuje się teraz w konkursach internetowych. Taka sytuacja :)

a jednak podium <gwiżdże> <gwiżdże> <gwiżdże>
No tak :) Zdziwiłam się we wtorek jak zobaczyłam, że znowu jesteśmy na górze a te dwie prowadzące osoby zniknęły? Potem zaczęłam szukać czy są jakieś komentarze na temat tego konkursu i okazało się, że są. Na stronie fb claudii są wpisy osób, które też zauważyły, że z tym głosowaniem jest coś nie tak. Najwidoczniej zbadali to i usunęli ich, a głosy rozdzielili proporcjonalnie na wszystkich uczestników. Ale nie wiadomo jak długo tam będziemy bo ten mały czarny piesek nas goni :)
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Ula »

Noooo, ale żeby piesy górą :nie:
Awatar użytkownika
Masza
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2015, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Masza »

Piesy idą jak burza, my już na 5 miejscu niestety...
Awatar użytkownika
Masza
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2015, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Masza »

Awatar użytkownika
Masza
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2015, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Masza »

Witam wszystkich po długiej przerwie, dawno z Balbiną nie kręciłyśmy filmów :) Oczywiście znowu zapomniałam jak wkleić link żeby wyświetlał się na forum...
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Luinloth »

[youtube2] chyba jest na te skrócone adresy, które się robią na urządzeniach mobilnych.
Ten link z "my videos" chyba domyślnie przekierowuje na kanał zalogowanego użytkownika, bo mnie się mój pokazał. Może spróbuj z linkiem bezpośrednio do filmu :)
Awatar użytkownika
Masza
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2015, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Masza »

Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: fado123 »

Ej Ona jest niesamowita i taka mądra , super masz tą kicie :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Balbina - kotka kartuska

Post autor: Luinloth »

Mała spryciara :milosc:
Zablokowany