Jaskier

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Jaskier

Post autor: Fusiu »

Witaj na forum. Słodki malec :kwiatek:
Miło się czyta, że ktoś tak bardzo cieszy się na przybycie kociaka <ok>

Nie ma lepszego przyjaciela niż kociasty <zakochana>

Ozon, podpinam się pod pytanie. Ja nie oceniam osób, które nie wiedziały do końca o co chodzi z rodowodem i typem hodowli. Sama gdy szukałam pierwszego kota mogłabym popełnić łatwo błąd, bo nie wiedziałam który rodowód jest lepszy od innego, i czy w ogóle to jest potrzebne. Ale już mając wiedzę, to nie rozumiem wyboru właśnie <hm>

A może Twoją misją będzie uświadomienie koleżanki, że nie powinna działać w ten sposób? <gwiżdże> <oops>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jaskier

Post autor: Kamila »

Witaj na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: . Jaskier -śliczne imię dla ślicznego kotka <serce> <serce> Będziemy czekać razem z Tobą na jego przybycie.
Ja decyzji o wspieraniu pseudohodowli (bo niestety tak trzeba nazwać nielegalny rozród u "kolezanki koleżanki") nie skomentuję, skoro podjęta była świadomie, to musi tez być w zgodzie z własnym sumieniem, a to już rzecz indywidualna każdego człowieka.
Ale kotusia nam pokazuj, nam się fotki kociastych nigdy nie nudzą <mrgreen> <mrgreen>
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

ozon pisze:Nie mogę już edytować, więc dopytam osobno :-) - bo bardzo mnie to zastanawia w kontekście czytania forum i decyzji o przyszłym kocie podjętej już tak dawno - dlaczego zdecydowałeś się akurat na kota od "koleżanki koleżanki". Nie odpowiadaj, jeśli nie chcesz, ale wydajesz się być bardzo rozsądnym człowiekiem, więc myślę, że jakiś powód musiał być.
Koleżanka wiedziała od lat że jestem zakocony a w szczególności brytyjskim niebieskim (przez lata w głowie miałem tricolora więc to nie jest parcie na "podróbę rasowca"). Gdy jej koleżanka postanowiła rozmnożyć swoją kotkę, ta zapytała mnie czy bym nie chciał.
No jak nie, jak tak ;-))
I to był taki impuls, poniekąd zostałem postawiony przed fucktem dokonanym i zacząłem pracować "na kota" :-D

P.S. Mam na imię Marek - tak sobie pomyślałem że skoro już tyle o Jaskrze, to i o mnie choć imię :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jaskier

Post autor: yamaha »

Witajcie na forum :kwiatek:
O swiadomym wyborze pseudohodowli (bo inaczej tego nazwac nie mozna, kolezanka kolezanki czy szwagier ciotki sasiada nic w tej kwestii nie zmieni) nie bede wiele dorzucac, bo sporo zostalo powiedziane.
Szkoda, ze bedac na forum podjales taka decyzje :-?

Co nie zmienia faktu, ze kicia jest slodka <zakochana> <zakochana> <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Kasik »

Cześć Marek <mrgreen> (Kolejna osoba ze Szczecina na forum, niewiele tu nas...)

Z niecierpliwością czekam na nowe zdjęcia kocika bo wyjątkowo uroczy jest :kotek: <zakochana>
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Kasik pisze:Cześć Marek <mrgreen> (Kolejna osoba ze Szczecina na forum, niewiele tu nas...)

Z niecierpliwością czekam na nowe zdjęcia kocika bo wyjątkowo uroczy jest :kotek: <zakochana>
Cześć Kasiu :-)
Czasem czytałem kto jest skąd i faktycznie mało naszych krajan. Jeszcze nie mogę wysyłać PW ale gdy tylko będę mógł to nie omieszkam skorzystać z okazji ;-)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Jaskier

Post autor: ozon »

Jaskier pisze:I to był taki impuls
Marku :-) podążanie za impulsem nie zawsze jest dobre, już ja to wiem najlepiej <roll> ale decyzja podjęta, kotek wybrany, nie ma co tego dalej roztrząsać.

Trzymam kciuki za to, żeby Jaskier zdrowo rósł :kotek: i żeby Wam się razem fajnie żyło :-)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

ozon pisze:
Jaskier pisze:I to był taki impuls
Marku :-) podążanie za impulsem nie zawsze jest dobre, już ja to wiem najlepiej <roll> ale decyzja podjęta, kotek wybrany, nie ma co tego dalej roztrząsać.

Trzymam kciuki za to, żeby Jaskier zdrowo rósł :kotek: i żeby Wam się razem fajnie żyło :-)
Dzięki :-)
Ja się bardzo cieszę z tego impulsu bo przez lata to było chcenie i nicnierobienie. A teraz odliczam dni :-D
Dziękuję wszystkim za powitanie i dobre słowa.
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Jaskier

Post autor: joakar »

Witaj na forum, śliczny kociak. <zakochana>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jaskier

Post autor: Kamila »

no to ile jeszcze dni do przybycia Jaskierka?
Zablokowany