Kimi

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Iwonach
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2017, 15:08
Płeć: kobieta
Skąd: Toruń

Kimi

Post autor: Iwonach »

Obrazek
Awatar użytkownika
Iwonach
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2017, 15:08
Płeć: kobieta
Skąd: Toruń

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: Iwonach »

Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kimi

Post autor: yamaha »

Witajcie na forum :kwiatek:
Przedstaw nam blizej tego slodkiego jegomoscia <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Iwonach
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2017, 15:08
Płeć: kobieta
Skąd: Toruń

Re: Kimi

Post autor: Iwonach »

Witamy,
Kimi ,to 1,5 roczny kocurek, na powyższym zdjęciu ma 5 m-cy ,obecnie waży 5,3 kg i martwi mnie ta waga,wydaje się mały w porównaniu z innymi brytyjczykami:(
Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kimi

Post autor: yamaha »

5,3 kg to calkiem normalna waga. :ok:
Brytki rosna do 3 roku zycia, jedne szybciej, inne wolniej ;-))
Nie martw sie na zapas sama waga (no chyba, ze cos Cie w zachowaniu kotka niepokoi), mnie wydaje sie jak najbardziej w porzadku :ok:

Moze Kimi jest z tych "mniejszych" brytkow rowniez ;-))
Awatar użytkownika
Iwonach
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2017, 15:08
Płeć: kobieta
Skąd: Toruń

Re: Kimi

Post autor: Iwonach »

Tak też myślę,że olbrzymem nie będzie...jeśli chodzi o zachowanie,to faktycznie trochę niepokoi fakt,że kocurek gryzie:( Trafił do nas mając 5-mcy,był bardzo dziki,wystraszony,tak jakby wcześniej nie miał z człowiekiem kontaktu,ukrywał się,drapał jak się go wzięło na ręce,mimo iż hodowca zapewniał,że kot chował się z dziećmi,spał w łóżku itp..minęło sporo czasu nim zanim się oswoił,jednak po około 3 m-cach zaczął gryżć ,jak ktoś wyciąga rękę aby go pogłaskać ,to atakuje wtedy,stara się mocno ugryżć , tylko ja w domu mogę go potrzymać na rękach,przyznam że 6 letni syn trochę mu dokucza,przegania go .Ponadto kot wydaję się być nie przywiązany do nas,myślę,że jest mu obojętne ,kto go karmi itp,nie przychodzi do łóżka ani żeby go pogłaskać,lubi z nami przebywać,obserwować ,towarzyszyć w zajęciach domowych,ale głaskanie toleruje jedynie po głowie i pod brodą, oczywiście wtedy,gdy jakimś cudem uda się go zatrzymać w tym celu,najczęściej ucieka ,gdy ktoś z domowników podchodzi do niego..:((( Ale np . jak któreś z nas wychodzi z domu,to Kimi biegnie na okno i obserwuje,czasem od okna do okna chodzi i patrzy czy nas widać na dworze, przybiega tez do drzwi gdy któreś z nas wraca do domu..
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Kimi

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :-) Proszę przeczytać ten wątek, najlepiej od ostatniej strony >>>
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 443
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:32
Płeć: kobieta
Skąd: Poznań

Re: Kimi

Post autor: Charlotte »

Cudny kotek <mrgreen>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Kimi

Post autor: nmin »

5,3 to dokładnie ta waga, przy której weterynarz kazał nam już zwracać uwagę na dalsze tycie kocurka, więc zupełnie nie rozumiem, co Cię martwi ;-))

Moje koty nie lubią być noszone na rękach, więc wcale mnie nie dziwi, że Kimi też nie. Moja Arya do pewnego wieku dawała się głaskać tylko, gdy sama miała na to ochotę, a i teraz nie zawsze się daje. Taka królewna i już.
Sześciolatek to już powinien rozumieć, że nie wolno kotu dokuczać <oops>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Kimi

Post autor: fado123 »

Witaj ja mam rocznego bryta waży 5,1 i uważam że jest całkiem ok , mój miś niestety też nie bardzo lubi się pieścić dotykać mogę go tylko ja z mężem nikt poza nami ,a o noszeniu na rękach nie ma mowy od początku , może faktycznie boi się skoro syn go straszy i dlatego tak reaguje
Zablokowany