Shadow - nasz mruczek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
beatus
Posty: 36
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:25
Płeć: k
Skąd: SOPOT

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: beatus »

Gaja pisze:Mam problem z wstawieniem zdjec. Sa jakies granice odnosnie wymiarow zdjecia? pojawia sie komunikat ''okreslenie wymiarow obrazka nie bylo mozliwe''.

W tym wątku masz instrukcję wstawiania zdjęć
viewtopic.php?f=17&t=106 :-)
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2017, 16:11
Płeć: Kobieta
Skąd: Irlandia

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Gaja »

nmin pisze:Widzę, że mieszkasz w Irlandii. Kotka kupiłaś pewnie na Wyspach? Wnioskuję po tym, że gdybyś sprowadzała z Polski, nie mieszkałby z Tobą od sześciu tygodni. Ja mieszkam pod Londynem i oba moje koty są rodowitymi Brytyjczykami ;-))

To ten słodziak z avatara? <zakochana>
Witaj, tak nasz Shadow to typowy Irys :) chyba ogarnelam temat i juz wstawiam wiecej fotek
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2017, 16:11
Płeć: Kobieta
Skąd: Irlandia

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Gaja »

beatus pisze:
Gaja pisze:Mam problem z wstawieniem zdjec. Sa jakies granice odnosnie wymiarow zdjecia? pojawia sie komunikat ''okreslenie wymiarow obrazka nie bylo mozliwe''.

W tym wątku masz instrukcję wstawiania zdjęć
viewtopic.php?f=17&t=106 :-)
dzieki bardzo, watek przejrzalam juz wczoraj a jednak i tak robilam cos zle, mam nadzieje ze tym razem sie uda

ObrazekL81C4790-copy by Justyna Ko, on Flickr

ObrazekL81C4680 by Justyna Ko, on Flickr

ObrazekL81C4768-copy by Justyna Ko, on Flickr

ObrazekL81C4675 by Justyna Ko, on Flickr

Jak do nas przyszedl to byl bardzo niesmialy i nie lubial glaskanek,z czasem widze sie to zmienia, szczegolnie przytulasny jest jak jest glodny,wiadomo. Do tego to straszny len, spi i je i czasem od niechcenia sie pobawi. Jest za to bardzo ciekawski,wszystko go interesuje, wszedzie by wszedl,wskoczyl ... ale tez juz powoli zaczyna sie sluchac jak mu czegos zabraniamy. Ogolnie to bardzo madry ten nasz kocurek tylko jakos nie moge przekonac go do starszego syna(15lat). Corke (7lat)upodobal sobie od poczatku i tylko z nia spi na poduszce czy pod kolderka a od Kuby ucieka jak tylko sie zblizy,choc on taki spokjny ze muchy by nie skrzywdzil(przeciwienstwo cory). Moze jest jakis sposob by i razem jakos oswoic?

Przepraszam za brak polskich liter
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Luinloth »

O jaki śliczny <serce>
Ja myślę, że z czasem polubi się z każdym domownikiem :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Kamila »

Fajniutki miś <serce> <serce> <serce> ja tez myślę, że sie oswoi, trzeba dać mu czas. A z tym dzwoneczkiem to on biega cały czas?
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2017, 16:11
Płeć: Kobieta
Skąd: Irlandia

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Gaja »

Kamila pisze:Fajniutki miś <serce> <serce> <serce> ja tez myślę, że sie oswoi, trzeba dać mu czas. A z tym dzwoneczkiem to on biega cały czas?
mam nadzieje bo poki co widze jak Kubie przykro. Nicola robi z nim co chce a od niego ucieka...

A dzwoneczek to nosil czasem na poczatku, bo potrafil sie schowac w takie miejsca ze trudno bylo go znalesc, teraz rzadko a szkoda bo slodko w nim wyglada. Boje sie ze gdzies zachaczy i zrobi sobie krzywde,choc niby sam sie powinien odpinac, wiec jak nas nie ma w domu to nie nosi.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: Miss_Monroe »

Proszę zdjąć obróżkę, bo może doprowadzić do nieszczęścia. W nocy nie jesteście w stanie pilnować zwierzaka. Kot w domu nie ma potrzeby noszenia obróżki, a dzwoneczek jest wielce drażniący dla kotka. Nie ma nic korzystnego co by przemawiało za noszeniem obroży u kotka, który siedzi w domu.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: yamaha »

Witajcie :kwiatek:

Bardzo slodki Mis <zakochana> <zakochana> <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: fado123 »

Śliczny jest ja też jak Miss uważam że obróżka jest zupełnie nie potrzebna w domu , a co do Syna dajcie mu trochę czasu , mój Don też ma tylko jednego sługę którym jestem ja , mąż może go głaskać ale jak on na to pozwoli ja za to mogę to ciągle robić i to za mną chodzi krok w krok ,ale za to nasi goście mimo że ich zna nie mają prawa go dotykać no taki już ich urok <mrgreen>
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Shadow - nasz mruczek

Post autor: aurora80 »

Miss_Monroe pisze:Proszę zdjąć obróżkę, bo może doprowadzić do nieszczęścia. W nocy nie jesteście w stanie pilnować zwierzaka. Kot w domu nie ma potrzeby noszenia obróżki, a dzwoneczek jest wielce drażniący dla kotka. Nie ma nic korzystnego co by przemawiało za noszeniem obroży u kotka, który siedzi w domu.
:kiss: o tym samym pomyślałam. Kotek słodki ale bez dzwoneczka i obróżki !!
Zablokowany