Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Transportery

Post autor: Audrey »

Anka pisze:własnie widzę, że daliśmy ciała. Na wystawie w Kościanie widzielismy pet cargo, macalismy itd, bo wiadomo lepiej to kupic uprzednio pomacawszy. Kosztował 139zł, pan opuszczał i sprzedawał niby za 135zł. Akurat bylismy kiepsko przy kasie, więc nie kupilismy, a dzisiaj widze też w zooplusie za 139zł wiadomo plus wysyłka, tyle, że chwilowo nadal musze się wstrzymac, a w regularnej cenie on jest za 200zł :-| dalismy ciała. Na szczescie niby na gwałt nie potrzebujemy itd, bo w naszym Luc przetrzyma te 40 min jazdy, ale już nie stanie w nim na wyprostowanych łapach, itd i na dułuższą podróż to już nowy musi byc.
Wiecie, gdzie to można dostac daniej niż w zooplusie? No i nie dopytałam pana na wystawie, czy one mają jeden rozmiar, czy kilka wielkosci, jesli kilka, to ktory jest ten najwiekszy, dla bryta idealny własnie??
W zooplusie przy zakupach powyżej 99 zł dostawa jest darmowa :-)
Na allegro są po 125 zł ale z przesyką już tyle samo co w zooplusie z gratisową dostawą.
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Transportery

Post autor: Jennefer »

Niestety z Polskiego zooplusa nie wysyłają za granicę :-o
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: tymabri »

Ja robie zakuypy w niemeickim mieszkajac w Belgii... maja lesze daty waznosci, lepiej pakuja i szybciej dowoza... ten belgijski jest nie fajny... hehehe
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Transportery

Post autor: Slonick »

Czy to jest taki?
http://www.amazon.co.uk/Catit-Design-Ca ... =pet+cargo
Jesli tak to zamawiam.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Transportery

Post autor: margita »

tak ...
ja mam tylko w innym kolorze ... w tym drugim <mrgreen>
sprawdź tylko rozmiary ...
ale chyba jest tylko jeden ...
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Transportery

Post autor: Slonick »

Dzieki, zamowiony ;) Bedzie w czym kociaki przywiesc.
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Transportery

Post autor: Jennefer »

Ten był nawet 2-3 funty tańszy od różowego :-> a przesyłkę masz gratis.
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 28
Rejestracja: 04 maja 2013, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Bytom/Chorzów

Re: Transportery

Post autor: herbaciana »

Może to nie jest najlepszy wątek, ale innego nie znalazłam, proszę o wybaczenie, jeśli narobię bałaganu :P
Dziewczyny, jak przygotować transporterek do długiej, 12 godzinnej podróży kociąt? Hodowle kotów, które wpadły nam w oko, jeśli będziemy kupować maluszka, są bardzo daleko. Nie mamy samochodu, więc podróż odbywałaby się pociągiem. O ile miskę można napełnić wodą i włożyć do transportera na chwilę, to w jaki sposób rozwiązać potrzeby korzystania z kuwety? Mam wrażenie, że czysty, hodowlany kot nie będzie zbyt chętnie "siusiał gdzie popadnie".
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Najlepiej kupic specjalne wkłady w aptece, lub sklepie zoologicznym, ktore pochłaniają mocz i wyłożyć nimi transporter, choć wydaje mi sie, ze maluch będzie tak zestresowany podróżą, ze pewnie ja przespi i nie będzie myślał o siusianiu ;-)). Moja przyjaciółka transporterek wylozyla takim wkładem gdy odbierała malucha z hodowli ale z niego nie skorzystał :-)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: tymabri »

ja przed dluga podroza zabieram kotom zarcie - ok 22 gdy ruszamy w trase nad ranem... podklady polecam w realu na dziale z pampersami firmy bella-ok 17zl za 10szt... i kociaka nie wyciagamy w podrozy-nie musi wachac przedzialu i zagladac w brudne zakamarki... mojmaz raz jechal pociagiem to wlozyl reke do transportera i mizial kocura nascie godzin :)
Zablokowany