Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
nilaya
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2017, 12:24
Płeć: kobieta
Skąd: holandia

Re: Transportery

Post autor: nilaya »

Witam. Kompletuje sprzęt dla swojego przyszłego brytyjczyka. czytam wszystko co możliwe :mrgreen: a bynajmniej tak mi się wydaje. Kuwetę już mam a teraz potrzebny mi transporter. Będę wozić kotkę co jakiś czas za granicę więc potrzebuję transporter plastikowy zastanawiałam się nad tego typu. http://www.psiaki.pl/sklep/transport-i- ... plast.html Możecie mi podpowiedzieć co wy o tym myślicie?? Dziękuję za każdą podpowiedź.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Transportery

Post autor: agniecha »

Nie widzę możliwości zapięcia pasami samochodowymi , a dla mnie to konieczność przy jeździe samochodem .
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Transportery

Post autor: Kamila »

ja mam taki, zapinam pasami ale tylko tak prowizorycznie zakładam je na budę, bo nie ma żadnych zaczepów no i woże max 20 km przez miasto do weta.
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Transportery

Post autor: sandra »

A on sie otwiera od gory? Wg mnie ważna sprawa, zeby nie wyrywać kota z transportera np podczas wizyty u weta, tylko otworzyć górna pokrywę i wyjąc wygodnie delikwenta :mrgreen:
Mam taki i polecam (choć troche jest ciężki, zwłaszcza z kotem w srodku :lol: przydaje sie tez miec drugi, lekki składany)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Transportery

Post autor: Sonia »

Ja też polecam ten, co Sandra. On jest niezastąpiony jeśli chodzi o wyciąganie kota u weterynarza.
Nie wyobrażam sobie transportera, który nie miałby opcji otwierania od góry, bo Tamisia to bym w życiu nie wytargała z takiego transportera u weta :lol:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Transportery

Post autor: Kamila »

ten co pokazuje nilaya jest otwierany od góry, jest lekki i w miarę poręczny, tak jak pisałam mam taki, ale do długich podróży faktycznie przydałby się taki, który bezpiecznie da się zapiąć w pasy.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Transportery

Post autor: Jaskier »

Ja mam taki:
http://m.zooplus.pl/shop/psy/transporte ... tery/62438
Duży, otwierany również od góry, z zaczepami do pasów bezpieczeństwa i metalowymi drzwiczkami.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Transportery

Post autor: jasminka »

Jaskier pisze: 23 lis 2017, 07:08 Ja mam taki:
http://m.zooplus.pl/shop/psy/transporte ... tery/62438
Duży, otwierany również od góry, z zaczepami do pasów bezpieczeństwa i metalowymi drzwiczkami.
W tym polecanym przez dziewczyny cała góra się otwiera :) jest super dostęp do kota
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Ja na dłuższe podróże (tylko do wsadzenia do auta) mam transporter PetCargo, na krótsze torbę Ibiyaya - która jest otwierana od góry jak i z przodu. Na krótkie wyjście np. do weterynarza torba ta jest idealna. Niestety PetCargo jest dla mnie za ciężki, ja sobie sama z nim już niestety nie radzę.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Danusia »

Miss_Monroe pisze: 24 lis 2017, 00:36 Ja na dłuższe podróże (tylko do wsadzenia do auta) mam transporter PetCargo, na krótsze torbę Ibiyaya - która jest otwierana od góry jak i z przodu. Na krótkie wyjście np. do weterynarza torba ta jest idealna. Niestety PetCargo jest dla mnie za ciężki, ja sobie sama z nim już niestety nie radzę.
No to tak jak ja PetCargo plus Kalutka 6kg nie dam rady chociaż transporter jest super stabilny do auta na dalszą podrózż świetny ,ale na krótsze wojaże mam 3 w jednym torbę , plecak, wózek Ibiyaya , byłam z torbą raz :mrgreen: na szczęśćie było leciutko :lol:
Zablokowany