Wafelek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Wafelek

Post autor: Luinloth »

Biedulek :kotek: Zdrowiej szybciutko :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Wafelek

Post autor: elwiska3 »

Jak się dzisiaj czujesz Wafelku? :kotek:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Wafelek

Post autor: Kamila »

Ja stosowałam Zylexis, jak Liluszka miała problemy z oczami. Dziewczyny na forum poradziły, żeby zastrzyk robić co drugi dzień min. 5 dawek ( jeśli dobrze pamiętam) bo inaczej nie zadziała. U Liluszki pomogło.
Awatar użytkownika
fjolka
Posty: 62
Rejestracja: 04 kwie 2017, 00:00
Płeć: Kobieta
Skąd: Trójmiasto

Re: Wafelek

Post autor: fjolka »

Luinloth, elwiska dziękuję za troskę :kwiatek:, dzisiaj u Wafusia widać w końcu jakąś poprawę, więcej je, mniej ma już wydzieliny i ogólnie taki żwawszy jest i nawet cichutko miauczy :) Zaraz będę mu robić inhalację/
Kamila pisze: 24 lip 2017, 09:04 Ja stosowałam Zylexis, jak Liluszka miała problemy z oczami. Dziewczyny na forum poradziły, żeby zastrzyk robić co drugi dzień min. 5 dawek ( jeśli dobrze pamiętam) bo inaczej nie zadziała. U Liluszki pomogło.
Dzięki za odpowiedź :) Wetka wspominała o 3 dawkach. A ten Zylexis pomógł Liluszce wtedy z oczkami, czy tak ogólnie na dłużej?
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Wafelek

Post autor: Kamila »

Może i były 3 dawki, nie pamiętam, ale napewno w serii. Liluszce sie często oczy zalewały, odpukać, odkąd wtedy ją przeleczyłam (+ uderzeniowe dawki lizyny i krople do oczu) problemu nie ma i łzawienie nie nawraca.
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Wafelek

Post autor: Diazo »

Jak zdrowie Wafla?
Awatar użytkownika
fjolka
Posty: 62
Rejestracja: 04 kwie 2017, 00:00
Płeć: Kobieta
Skąd: Trójmiasto

Re: Wafelek

Post autor: fjolka »

Diazo, jest lepiej, ale bardzo powoli to wszystko idzie. Dalej na antybiotyku, myślę, że jutro może w końcu wet podejmie decyzję, co dalej robić, bo jutro będzie 11. dzień, jak go kłują. Stan ogólny się poprawił, bo kotek je, pije, zaczyna się znów bawić i w końcu miauczy.

Dziękuję za pamięć, ciężko mi.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wafelek

Post autor: Dorszka »

Niestety, zapalenia krtani (a skoro Wafelek stracił głos, to tam doszła infekcja) leczy się długo, i lepiej nie przerywać kuracji za wcześnie, żeby nie było nawrotów. Dlatego ja zawsze jestem zła, jeśli lekarze nie wkraczają z antybiotykiem od razu gdy stwierdzą cokolwiek w gardle plus powiększone węzły, a często nie wkraczają bo na tym etapie nie ma jeszcze temperatury. Ja wiem, że zawsze jest nadzieja, że organizm sam się wybroni, ale szczerze mówiąc w "gardłowych sprawach" u kotów prawie nigdy się to nie udaje, a zapalenie rozszerza się właśnie na krtań, i wtedy jest już nieciekawie. Nieciekawie tylko ze względu na długość leczenia i naprawdę ogromny dyskomfort dla kota który ma problem z oddychaniem, jedzeniem, krótko mówiąc męczy się bardzo, na szczęście nie stanowi to żadnego zagrożenia w sensie życiowym, po prostu szkoda kociambra.

Proszę ze swojej strony podawać wzmacniające preparaty, jakiś beta glukan, lizynę, wiem że się powtarzam, ale to ważne. I witaminy, Wita-vet Energia będzie dobrym wyborem :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Wafelek

Post autor: Luinloth »

Zdrowiej szybko Wafelku :kciuki:
Zastosujcie się do rad naszej Matki Adminki, ona wie co mówi! :kwiatek:
Awatar użytkownika
EmilkaR
Posty: 334
Rejestracja: 13 kwie 2017, 12:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Wafelek

Post autor: EmilkaR »

O rety Wafelku trzymam kciuki za zdrówko :kotek: :kciuki: :kotek:
Zablokowany