Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: Jaskier »

annishere pisze: 26 lip 2018, 10:06 Zawsze się śmiałam z memów związanych z kocią fascynacją pudełkami ale odkąd sama mam kota widzę, że ta zależność kot- karton jest uwarunkowana genetycznie :) One tak po prostu mają :shock:
To ja mam chyba szarego jamnika ;-( ;-( ;-( ;-(
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: annishere »

yamaha pisze: 26 lip 2018, 15:01 A mnie to jednak NAJ NAJ to persy :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
(te "stare", nie te zupelnie plaskonose)

Niestety, codzienna opieka nad sierscia i oczami to nie dla mnie :nie:
Nasz pierwszy adopciak to miał byc wlasnie pers, ale rózne okoliczności spowodowały, że to Kreweta do nas ostatecznie trafiła. Jest najlepsza więc cieszę się, że tak się stało :milosc: W moim życiu to zwierzęta mnie zwykle wybierają :)


Co do kotów,nałogowo przeglądam różne strony adopcyjne i zakochuję się non stop, ale Kreweta nie akceptuje kotów więc stan inwentarza się nie zmieni jeszcze długo. :mrgreen:

No chyba, że psy. Najchętniej 3 - ale praca nad działką i domkiem jest wciąż in progress :strach:
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: annishere »

Jaskier pisze: 26 lip 2018, 18:36
annishere pisze: 26 lip 2018, 10:06 Zawsze się śmiałam z memów związanych z kocią fascynacją pudełkami ale odkąd sama mam kota widzę, że ta zależność kot- karton jest uwarunkowana genetycznie :) One tak po prostu mają :shock:
To ja mam chyba szarego jamnika ;-( ;-( ;-( ;-(
W sensie, nie lubi pudel?
Moja nie lubi legowisk..a widziałam takie piękne legowiska, ale co z tego skoro ona nie korzysta... ;-(
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: Jaskier »

annishere pisze: 27 lip 2018, 11:51
Jaskier pisze: 26 lip 2018, 18:36
annishere pisze: 26 lip 2018, 10:06 Zawsze się śmiałam z memów związanych z kocią fascynacją pudełkami ale odkąd sama mam kota widzę, że ta zależność kot- karton jest uwarunkowana genetycznie :) One tak po prostu mają :shock:
To ja mam chyba szarego jamnika ;-( ;-( ;-( ;-(
W sensie, nie lubi pudel?
Moja nie lubi legowisk..a widziałam takie piękne legowiska, ale co z tego skoro ona nie korzysta... ;-(
Nie lubi pudeł, pudełek, pudełeczek ani toreb, reklamówek itp ;-(
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: yamaha »

Missy tez specjalnie nie szaleje za pudlami, od czasu co czasu sie zainteresuje, ale raczej "sie bawi" niz w nie wlazi/sie kladzie.....
Torby za to to zupelnie ZERO zainteresowania....
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: annishere »

Kreweta kocha reklamówki, zwykle staram się korzystać z wielorazowych materiałowych toreb, ale czasami Kreweta ma szczęście kiedy skoczę niespodziewanie na zakupy w drodze. I jest wówczas radość nieziemska. Szeleszczące reklamówki to jak dla niej wesołe miasteczko :) Co prawda, jestem w tym temacie dość ostrożna i może to robić wyłącznie pod moim nadzorem, ale to chyba nie umniejsza radości. Nie jestem nadwrażliwa ale swego czasu głośna był wypadek bulteriera, który udusił się w reklamówce (zaplątał się głową).Straszne.

Uwielbia również bunkrować się w pudełkach. Chcieliśmy z jednego zrobić czołg bo oboje kochamy z TZ czołgi ale nie mamy chwilowo czasu :)

I lubi też torby na laptopa- których ja za to nie znoszę ale mój TZ ma taką materiałową. Ależ Kreweta kocha na niej leżec... :mrgreen: Zresztą moje torby treningowe, plecaki...wszystko jest dla niej najlepsze na swiecie.

Za to mam papierowe osłonki na kwiaty i tymi nie jest zainteresowana wcale ;)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: Jaskier »

annishere pisze: 28 lip 2018, 07:23 <CIACH>
I lubi też torby na laptopa- których ja za to nie znoszę ale mój TZ ma taką materiałową. Ależ Kreweta kocha na niej leżec... :mrgreen: Zresztą moje torby treningowe, plecaki...wszystko jest dla niej najlepsze na swiecie.
Ooooootak :mrgreen:
Torba na laptopa jest jego legowiskiem przyokiennym a plecak... w sumie to gdzie jest mój plecak? ;-))
Pokochał go od pierwszego dotknięcia i chętnie na nim leży. Ktoś kiedyś już tu pisał o kociej miłości do tego typu materiałów.
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: annishere »

Jaskier pisze: 28 lip 2018, 09:38
annishere pisze: 28 lip 2018, 07:23 <CIACH>
I lubi też torby na laptopa- których ja za to nie znoszę ale mój TZ ma taką materiałową. Ależ Kreweta kocha na niej leżec... :mrgreen: Zresztą moje torby treningowe, plecaki...wszystko jest dla niej najlepsze na swiecie.
Ooooootak :mrgreen:
Torba na laptopa jest jego legowiskiem przyokiennym a plecak... w sumie to gdzie jest mój plecak? ;-))
Pokochał go od pierwszego dotknięcia i chętnie na nim leży. Ktoś kiedyś już tu pisał o kociej miłości do tego typu materiałów.
Widzisz! A jednak to kot :)

Kilka roznych zdjęć z letniego wylegiwania się na balkonie (i nie tylko). Ekhm, możecie również zobaczyć piękny wysuszony na wiór drzewostan na balkonie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS
Balkon zabezpieczony.
Koło kaktusów jest tylko do zdjęcia.
Aaa rękawice to nie są moje treningowe :) Te kupiłam do dekoracji ściennej i się suszą po pranku.
Kota czeszę codziennie ale zawsze poczochrana jakby nigdy grzebienia nie oglądała. Raz na jakiś czas jeździmy do fryzjera :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: fado123 »

Kreweta och :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Kreweta - w typie brytyjskiego długowłosego

Post autor: Sonia »

Drzewostan chciał się utożsamić z Krewetką :mrgreen:
Słodzinka, pewnie jej gorąco w tym futrze strasznie :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany