bi-colour-point

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Uaaaaaaaa, najs!
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Nie reklamuję Muezzi, ale mieli też piękny miot PŁOWYCH <zakochana>

A biczek cud <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
ANA
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:53

Post autor: ANA »

mimbla pisze:Quake jest klasycznym niebieskim pointem, w tym wątku rozmawiamy o bi-colour pointach, czyli pointach z białym.
To w takim razie trochę rozszerzyłam ten zeszłoroczny wątek hihi <mrgreen> <rotfl> <mrgreen>
Ps. Ale czy Quake nie jest śliczniusi <serce>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

ANA pisze:
mimbla pisze:Quake jest klasycznym niebieskim pointem, w tym wątku rozmawiamy o bi-colour pointach, czyli pointach z białym.
To w takim razie trochę rozszerzyłam ten zeszłoroczny wątek hihi <mrgreen> <rotfl> <mrgreen>
Ps. Ale czy Quake nie jest śliczniusi <serce>
Mimbla słusznie zwróciła Ci uwagę. Rozszerzanie wątków o posty, które nie nawiązują do tematu głównego, wprowadza niepotrzebny bałagan.
Awatar użytkownika
ANA
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:53

Post autor: ANA »

Mago pisze:
ANA pisze:
mimbla pisze:Quake jest klasycznym niebieskim pointem, w tym wątku rozmawiamy o bi-colour pointach, czyli pointach z białym.
To w takim razie trochę rozszerzyłam ten zeszłoroczny wątek hihi <mrgreen> <rotfl> <mrgreen>
Ps. Ale czy Quake nie jest śliczniusi <serce>
Mimbla słusznie zwróciła Ci uwagę. Rozszerzanie wątków o posty, które nie nawiązują do tematu głównego, wprowadza niepotrzebny bałagan.
SPOKO! Przyjęłam do wiadomości. Bardzo poważne jesteście dziewczyny. Zbyt poważne. Więcej radości !!! <mrgreen> <ok> <klaszcze>
Darek
Hodowca
Posty: 106
Rejestracja: 26 lis 2009, 23:05
Kontakt:

Post autor: Darek »

lakshmi pisze:Pal sześć nieuznany kolor (Darku - BRI o 03 33 to nie płowy, tylko cynamonowy bi-point), ale typ tego dziecka mi się bardzo podoba (widziałam na żywo i macałam własnołapnie).
Tak, to oczywiscie cynynamon. Ogladalem wczesniej na stronie plowe kocieta i sie rozpedzilem. Ladne zwierzatko, bardzo ladne.
bachri
Hodowca
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2011, 19:43
Kontakt:

bi-colour-point

Post autor: bachri »

Bikolorki pointy sa sliczne, slyszalam, ze maja byc uznane w nastepnym roku.
Moj znajomy specjalizuje sie w tej odmianie i taka wiadomosc uslyszalam od niego.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

to doskonala wiadomosc <rotfl>
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Post autor: Creme »

Będziemy mieć brytyjczyki podobne w umaszczeniu do Ragdolli, po prostu kolorystyczna wariacja z wyższej półki.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: bi-colour-point

Post autor: Sonia »

bachri pisze:Bikolorki pointy sa sliczne, slyszalam, ze maja byc uznane w nastepnym roku.
Moj znajomy specjalizuje sie w tej odmianie i taka wiadomosc uslyszalam od niego.
Może wkleiłabyś linka do hodowli tego znajomego. Pooglądałabym sobie jego kotki w tym kolorze.
Zablokowany