Marco & Ben

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:47
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Marco & Ben

Post autor: Mateusz »

Dziękuje wszystkim za miłe przywitanie :))

Ben też zainteresowany swoją stroną na forum :kotek:

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Marco & Ben

Post autor: Kamila »

aż mu się przysnęło z tego zainteresowania :lol: :lol: :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:47
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Marco & Ben

Post autor: Mateusz »

A powiedźcie mi jak często myjecie kuwety? Chodzi mi o kompletną wymianę żwirku i wymycie całej kuwety?
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Marco & Ben

Post autor: Kamila »

ja robię to w każdą sobotę
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Marco & Ben

Post autor: margita »

ale piękny ziew :lol: :lol: :lol:
ja też robię to co tydzień i też w weekendy ... tak łatwiej zapamiętać kiedy przypada sprzątanie :lol:
czasem zdarzy się przedłużyć jak weekendy zajęte i też nic się nie stanie ... ale w kalendarzu mycie kuwet raz na tydzień
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:47
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Marco & Ben

Post autor: Mateusz »

Dziękuje dziewczyny za odpowiedz :)

Od wczoraj kotki dostaja lizyne w postaci żelu Enisyl-F.... dostają to żle powiedziane, rudy Ben za chiny nie chce tego zjeść, przeszkadza mu chyba rybi zapach.. Macie jakieś propozycje jak to przemycić to jego żołądka :)

Próbowałem na palec - nie zlizał, na łapkę to "kulał" przez kilka minut a potem cwaniaczek w nasze łóżku sie wytarł, próbowałem zmieszać z mokrą karmą to powącha zje troszkę i zakopuje...

Chyba muszę inny środek z lizyną znaleść - macie coś sprawdzonego, dobrego, smacznego :)?
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Marco & Ben

Post autor: sandra »

Witam sliczne koteczki i Pancia :) :kotek: :kotek:
U nas tez ten rybi żel jest niejadalny, da sie go podać moim kotom jedynie przez jednorazowa strzykawkę.
Stosuje proszek antiherpes: http://www.vetfood.pl/produkt/zwierzeta ... nti-herpes
Próbowałam i ma smak taki lekko gorzki, nieintensywny. Chyba nie czuć go w mokrym, bo zjadają bez problemu :)
A kuwety to na pewno tak czesto nie wymieniamy :lol: chyba niezłe z nas brudasy :lol: używamy bentonitu, golden grey albo Tigerino Canada, na jedna kuwete catit jumbo sypiemy cały worek 12-15 kg, bo kotki lubia sobie pokopać :lol: i zmieniany jest jak zaczyna lekko czuć kuwete mimo wyciagnięcia wszystkich urobkow :chochlik: raz na 3-4 tygodnie :hidden:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Marco & Ben

Post autor: Jaskier »

sandra pisze: 16 wrz 2017, 11:59 A kuwety to na pewno tak czesto nie wymieniamy :lol: chyba niezłe z nas brudasy :lol: używamy bentonitu, golden grey albo Tigerino Canada, na jedna kuwete catit jumbo sypiemy cały worek 12-15 kg, bo kotki lubia sobie pokopać :lol: i zmieniany jest jak zaczyna lekko czuć kuwete mimo wyciagnięcia wszystkich urobkow :chochlik: raz na 3-4 tygodnie :hidden:
Uffffffffffff. Uspokoiłaś mnie bo ja też raz na miesiąc, też bentonit. Jakbym zamawiał tyyyyyle żwirku żeby go wymieniać co tydzień, to któregoś dnia kurier by mnie pobił ;-))
W połowie miesiąca dosypuję pół worka świeżego żwirku bo Jaskier chyba na plaży urodziny i lubi sobie pokopać :-D
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Marco & Ben

Post autor: yamaha »

:lol: No ja to w ogole nie powiem, bo na MISTRZA BRUDASOW wyjde, musowo :lol:
Kuwete czyszcze raz w miesiacu, nie czesciej ;-))
Jedyne co mam na swoja obrone, to ze u mnie conajmniej polowa (jesli nie 3/4) siuskow i kupali laduja.... od razu na zewnatrz domu ;-))
Przywilej kota wychodzacego ;-))
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Marco & Ben

Post autor: margita »

u mnie niestety są brudasy i zawsze gdzieś tą kuwetę albo pochlapią albo co innego ... :mrgreen:
więc staram się raz w tygodniu kuwety umyć i wrzucam ten sam piasek i oczywiście w ramach ubytku dosypuję. Cały piasek wymieniam raz na miesiąc nie raz na tydzień. Raz na tydzień myję kuwetę ... też bym zbankrutowała jakbym raz na tydzień cały piach wymieniała :lol:
ale kuwety muszę czyścić niestety częściej bo nieapetycznie wyglądają a Bronuś to niby taki czyścioch ... i potem nim wejdzie to 10 x się zastanawia bo niby pochlapana na rantach itp. a kto niby to brudzi ... może ja? :lol:
jedną kuwetę mam z beonitem (dla Bronka) a drugą ze żwirkiem drewnianym (Izarka). Ale na to samo wychodzi ... tak samo brudzą ... :facepalm:
Zablokowany