Richard Henry

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
szarnecki
Posty: 42
Rejestracja: 11 wrz 2017, 13:36
Płeć: M
Skąd: B

Richard Henry

Post autor: szarnecki »

Witam Państwa serdecznie,

nazywam się Henry, a przynajmniej tak mam zapisane w książeczce zdrowia. Pani z hodowli mówiła na mnie Henio, a moi nowi rodziciele przezwali mnie Richardem. Zwracają się do mnie "Riczi, riczi", podchodząc z głupimi minami. Mają mnie za jakiegoś niepełnosprawnego?

Czasami, jak stają się poważniejsi, to krzyczą głównie "Richard, złaź stamtąd!". Mamuśka jest jeszcze wyrozumiała i głównie zlewam, gdy mnie gania, bo i tak, gdy tylko spojrzy mi w oczy, to za chwilę się uśmiecha. Gorzej z ojcem. Ten to robi wtedy bardzo groźne miny, więc wolę go nie prowokować i na moment schodzę z oczu. Pobawić się roletami nie można? Masakra.

Wróćmy jednak do marca br., bo wtedy się urodziłem. Nie pamiętam dokładnie, którego dnia. Muszę to sprawdzić, bo niedługo wybije mi pół roku, a to już poważna sprawa, więc spodziewajcie się zaproszeń na grubą imprezę. Urodziła mnie liliowa damulka Cleo Blue Valentine*PL, a sprawcą całego zajścia był niebieski panicz Dionysus Padauza*PL. Oprócz mnie posłali w tym czasie na świat jeszcze dwóch braci: Harley''a i Hugo.

Hugo pożegnał się z nami najszybciej. Farciarz. A może i nie? Pojechał do Suwałk. Suwałki, rozumiecie? Nieświadomy, że to przecież polski biegun zimna! Niech mu się tam dobrze wiedzie. Pozdro brat!

Zostałem się z Harley'em. Różniło mnie z nim wiele rzeczy. Przede wszystkim ja jestem cały niebieski, a on jakiś taki, z takim białym, no wiecie. Ja raczej byłem nieufny, niespecjalnie zainteresowany zabawą, a on bardzo otwarty, towarzyski. Wierzyłem, że z tego powodu on prędzej znajdzie nowy dom, a ja zostanę sam. Nie martwiłem się tym jednak, tylko życzyłem mu jak najlepiej!

Pod koniec sierpnia przyjechała do nas parka. Całkiem sympatyczna. On taki wysoki, ona niższa. Przyjechali obejrzeć Harley'ka, bo to właśnie nim byli zainteresowani. Harley od razu rzucił się na nich, a ja patrzyłem obok z zadowoleniem, że brat będzie pupilem miłych ludzi. Próbowali się ze mną przywitać, ale od nich uciekałem. W końcu to nie ja miałem być gwiazdą tego dnia. Po krótkiej rozmowie pojechali.

Pani z hodowli tłumaczyła, że są niezdecydowani, że dziewczyna chce Harley'a, a chłopak.. mnie. Okazało się, że pan przekonał panią, a opiekunka hodowli kazała mi się pakować.

Po ok. dwóch tygodniach, na początku września zmieniłem miejsce zamieszkania (jest w końcu ten obowiązek meldunkowy? nie mam czasu jeździć po urzędach!).

Widzę po nowych rodzicielach, że mają wyrzuty sumienia z powodu Harley'a. Słyszę codziennie, jak ojciec przekonuje matkę, że dadzą sobie radę z dwoma kotkami, ale matula wówczas odpowiada, że to ona rządzi kuwetą i to ona decyduje. Może jak ojciec przyłożyłby się do sprzątania, to matula dałaby się namówić? No nie wiem. Mówi też coś o zbyt małym mieszkaniu i o dużych kosztach. Zobaczymy, jak się temat rozwinie. Jestem w kontakcie z panią z hodowli i zdradziła, że aktualnie nie udało się bratu znaleźć nowego domu, więc może jeszcze zdążą. Macie jakieś pomysły na przekonanie matki?

To na razie tyle. Dzięki, że komuś chciało się czytać! Lecę powchodzić na blat w kuchni i do zlewu póki nie ma starych, bo później będą ganiali.

Miłego dnia Państwu życzę
Richard Henry

P.S. A o to ja. Może nie na białym koniu, ale też jest wygodnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Richard Henry

Post autor: Kamila »

Hej Riczi, fajny jesyteś chłopak :serce: i gadkę też masz niczego sobie :lol: :lol: :lol: :lol: może jakbyś mniej skakał po tych stołach i zlewach to Twoja Pańcia by się przekonała, że drugi kotek nie będzie kłopotliwy skoro braciszek grzeczniutki.
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Richard Henry

Post autor: joakar »

Witaj przystojniaku. :serce: :serce: :serce:
Kamila ma rację, teraz wszystko w twoich łapkach. Musisz być grzecznym kotkiem.
Widzę po tablicy, że ojciec już wypisał listę za dokoceniem. :lol:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Richard Henry

Post autor: MoniQ »

No heloł przystojniaku :) :milosc:


Braci się nie traci :ok: :ok: :ok: Trzymam kciuki! :kciuki:
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Richard Henry

Post autor: Diazo »

Witaj.
Na "pierwszy rzut oka" wydaje się że miejsca w chałupie macie dosyć na drugiego lokatora. Atakuj temat gdy organ decyzyjny ma dobry humor. Powodzenia.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Richard Henry

Post autor: yamaha »

Witaj, niebiesciaku :milosc: :kwiatek:

Gadane masz, nie ma co :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Richard Henry

Post autor: Sonia »

Witam :kotek: :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Richard Henry

Post autor: fado123 »

Witaj
Ale Ty jesteś piękny szok, no i gadula że ho ho ;) :milosc:
Awatar użytkownika
EmilkaR
Posty: 334
Rejestracja: 13 kwie 2017, 12:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Richard Henry

Post autor: EmilkaR »

Witaj Przystojniaku 😊

Ależ masz gadane :lol: Jesteś niesamowity 😍

Trzymam kciuki żeby w końcu Pańcia uległa :kciuki:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Richard Henry

Post autor: Kasik »

Diazo pisze: 13 wrz 2017, 13:49 Witaj.
Na "pierwszy rzut oka" wydaje się że miejsca w chałupie macie dosyć na drugiego lokatora. Atakuj temat gdy organ decyzyjny ma dobry humor. Powodzenia.
:lol: :lol: :lol: Kolega Diazo dobrze prawi, generalnie musisz popracować nad Organem Decyzyjnym :mrgreen:
Fajnie by było gdyby braciszek dołączył :)

Richard (bo ja się jeszcze nie witałam), to chyba po naszemu Rysiek, a wszystkie Ryśki to fajne chłopy c'nie?
Mam nadzieję, że już tam smarujesz kolejnego posta bo fajnie się czyta :mrgreen:

Witojcie :kotek: :kwiatek:
Zablokowany