Miot CCC - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Miot CCC - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Dorszka »

Żeby nie trollować w innym wątku, na szybko otwieram ten właściwy do dyskusji na temat organów zawiadujących osobnikami męskimi, kocimi oczywiście :mrgreen: To ostatnia ciąża Gatty, taki prezent dla niej na spokojne przejście w stan emerytury, bo nie znoszę kastrować kotek bez nagrody, znoszą to jako dorosłe zwierzęta bardzo źle. Gdy maja kocięta samego zabiegu nie zauważają poza pierwszą dobą kiedy muszą się pozbyć skutków narkozy, błyskawicznie podejmują opiekę nad maluchami, nie wymagają kołnierzy, kubraczków, niczego, bo rana w ogóle ich nie interesuje, interesują je jedynie te wiercące się robaczki :) Ciąża nie była duża, oceniałam ją na dwa, no może gdzieś schowanego trzeciego kociaka, ale były dwa dorodne, parka, niebieska dziewczynka (120 g), nad wyraz inteligentna :milosc: , i biało rudy chłopczyk (103 g), jej absolutne przeciwieństwo :wsciekly:

Zabieg i cała reszta przebiegła bez komplikacji, pierwszą dobę Gatta dostała wolne, odpoczywała i nabierała sił, po 20 godzinach oddałam jej podkarmione dzieci i od razu się do nich przytuliła i zaczęła leżeć murem. Ponieważ mleka nie było, podkarmiałam maluchy dalej. Po kilku godzinach dziewczynka przyssała się do jednego z sutków, i tak przy nim trwa, co kilkanaście godzin daję jej butelkowy zastrzyk bo Gatta ciągle nie ruszyła z mlekiem (ale tu wietrzyłam problemy jeszcze przed porodem, bo czop zaczął schodzić, a sutki były puste - zazwyczaj nabierają mleka jeszcze przed porodem). Dziewczynka jednak cierpliwie nad nią pracuje i najwyraźniej coś tam wyciąga, bo albo stoi z wagą, albo po kilkunastu godzinach traci na przykład jeden lub dwa gramiki - czyli coś je. Ja ją dokarmiam, żeby dać Gatcie oddech a jej pełny brzuszek, i po godzinie malutka zaczyna pracę od nowa. Niestety przy najgorszych cycach jak zwykle, pod pachą :angry:

Za to rudy... W ogóle nie interesuje się Gattulowym brzuchem (fakt, że mlekiem niestety to brzucho nie pachnie), traktuje ją jedynie jako poduszkę elektryczną, wydziera się jak nieprzytomny żeby mu dać jeść, ma brzuch jak beczka i ciągle by jadł (z urodzeniowych 103 mamy 142 gramy w trzy dni, i to po moim dzisiejszym buncie i głodówce, kiedy w nocy dostał jedzenie tylko raz, złamałam się bo po 5 godzinach wrzasków miał 5 gramową cofkę). Najwyraźniej nie będzie jadł inaczej niż z butelki jak na razie :wsciekly:

No nic, dokupiłam rurkę do mojego sprzętu dojarki własnej roboty i zacznę ciągnąć Gattę z każdego cyca. Apokalipsa.

Kociaki urodziły się 25 października. Zdjęć nie ma :mrgreen:
Awatar użytkownika
Justi_x
Agilisowy Rezydent
Posty: 254
Rejestracja: 25 sty 2016, 14:30
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Justi_x »

Gratulacje!
Niech puchną zdrowo- żadne czarne się nie schowało, niestety?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Miss_Monroe »

Dorotko, ogromnie gratuluję maluszków! A tytuł wątku taki... sentymentalny jakby :)
Nie od dziś wiadomo, że mali chłopcy są jakby tacy... mniej zaradni, bez względu na kolor i rasę :lol:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Dorszka »

Justi_x pisze: 28 paź 2017, 12:04 Gratulacje!
Niech puchną zdrowo- żadne czarne się nie schowało, niestety?
No niestety...
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Danusia »

Jak przeczytałam zabolało mnie w dołku :((((

Mam ogromny sentyment do Gattulca córunia Arabiczki tak jak Kalutka i kocham ją razem z Arabiczką na odległość całym sercem :serce: :serce:
Kochane mamcie emerytki :milosc: :milosc: :)

Dorotko :hug: jakoś te ostatnie mioty Twoich zasłużonych koteczek dają Ci do wiwatu .

Trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie wszystko sie ułożyło i poszło no i cycuchy i rudzielec żeby skumał o co biega :lol:
Ach no i zdrówko dla całej trójki przede wszystkim :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Dorszka »

Danusiu, to bardzo dobry miot :) Jedzą, puchną, żadnych problemów... no a że wolą mnie :devil:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Danusia »

Dorszka pisze: 28 paź 2017, 12:25 Danusiu, to bardzo dobry miot :) Jedzą, puchną, żadnych problemów... no a że wolą mnie :devil:
:serce: :serce: :radocha:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: BabaJaga »

Za zdróweńko całej trójeczki: kochanej mamci-emerytki oraz dzieciaczków: niebieskiej, mądrej panienki oraz łaciatka. :serce: :serce: :serce: :kciuki:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Kamila »

Gratuluję dzieciaczków :roza: Niech ładnie rosną a chłopaczek niech wreszcie zaczai kto jest jego prawdziwą mamą :lol: :lol: :kciuki:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Miot ?? - koniec kolejnej epoki, Gatta i Django

Post autor: Anka »

Chłopak wie, co robi. Leniwy od urodzenia :-D
Gratulacje!
ODPOWIEDZ