Tymoteusz

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Tymoteusz

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :) Linki ze zdjęciami poprawiłam w miarę możliwości- teraz zdjęcia wyświetlają się bezpośrednio na forum. Możesz sobie podejrzeć jak powinny wyglądać prawidłowo linki ze zdjęciami klikając „cytuj” i wybierając post ze zdjęciem.

[>>Tutaj<<] znajduje się instrukcja wstawiania zdjęć na forum. Proszę poczytać od ostatnich stron.
Tymek
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Sochocin

Re: Tymoteusz

Post autor: Tymek »

Dzięki bardzo :-D Poczytam , dopiero raczkuje po forum.....
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Tymoteusz

Post autor: Sonia »

Witam :)
Tymek
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Sochocin

Re: Tymoteusz

Post autor: Tymek »

Witam. Zaniedbałam chwilowo wątek przez małego Pana Tymoteusza. Rozbiegany jak zawsze, nie ma czasu nawet na jedzenie, męczy mnie myśl o tym, że może być głodny albo chory. Czytałam na forum o wadze kotków w tym wieku i wiem, że Tymek nie jest mistrzem wagi ciężkiej ( waży 2 kg). Mąż śmieje się że przesadzam bo kolega wykorzystuje mnie wyłudzając tylko to co mu smakuje lub podjadając Frani jej karmę. Muszę chyba skonsultować się z wetem na temat jego wagi. Ogólnie wydaje się okazem zdrowia, biega jak szalony, męczy Franię która cierpliwie znosi " natręta ", śpi też sporo no i rozrabia równo, kuwetkuje też w porządku ;-)) Mam nadzieję że jest OK.
"https://www.fotosik.pl/zdjecie/78a832c13e292cd8"
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Tymoteusz

Post autor: fado123 »

jak słoooodko :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Tymoteusz

Post autor: MoniQ »

Awww, jakie przytulasy :) Frania jak mamusia, objęła maluszka :) :serce:
Tymek
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Sochocin

Re: Tymoteusz

Post autor: Tymek »

Witam . Chciałabym Wam powiedzieć w tajemnicy, że od kilku dni zagląda do nas na taras Pan Stefan bo taką dostał ksywke. Ma czarne futerko z białą mordką i łapkami. Jest dorosłym i dużym Kocurek co da się z daleka zauważyć, na pewno bez sterylki . Boi się mnie chyba bo jak wychodzę z jedzonkiem dla gościa to czeka 3 metry dalej . Dostał podusie i kocyk na krześle na tarasie tak ustawiłem, że ma mini budke. Nawet wie, że to dla Pana bo pakuje tam swój tyłek. Najwiecej z tych odwiedzin ma Tymek który nie odchodzi od okna i obserwuje kolegę.
Ciekawa jestem czy zostanie czy to chwilowe . Mieszkam na cichym osiedlu przy lesie i bezdomne koty u nas to rzadkość. Częściej psy niestety ....
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Tymoteusz

Post autor: Diazo »

Koty razem wyglądają obłędnie, super para.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Tymoteusz

Post autor: Kasik »

Fajnie się zakumplowali Frania z Tymkiem :milosc: :milosc:
Może jednak zmienisz wątek na oba imiona, na tym forum mamy nie tylko brytusie :)

Odnośnie kocurka, który do Was przychodzi, lepiej będzie jeśli zorganizujesz mu stołówkę i posłanko w miejscu, gdzie Twoje koty nie będą go widziały. Niestety może to doprowadzić do problemów. Koty to zwierzęta terytorialne i takie spotkania z nieznajomym zza okna to dla nich duży stres, prowadzący często do problemów zdrowotnych, a także konfliktów między rezydentami. Poczytaj ostatnie strony wątku Euphorii i Gasperka.

P. S.Jeśli kocurek zadomowi się na Waszym podwórku niezbędna tez będzie jego kastracja.
Tymek
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Sochocin

Re: Tymoteusz

Post autor: Tymek »

Hej . Dzięki za rady, niestety w czwartek Pan Stefan był ostatni raz . Myślę, że może przyszedł w konkury do kotki sąsiadki 😊 skarżyła się że nie może z nią wytrzymać. Tłumaczyłam o sterylizacji ( Frania miała 8 miesięcy podczas zabiegu) niestety sąsiadka uważa to za fanaberie😟 . Frania jest naszą " panną brytka" zajada Tymka przysmaki i zachowuje się jak gwiazda. Kochamy ją tak samo jak naszą labladorkę Zarę. Pokarzę ją Wam kiedyś mimo że nie jest kotem to tak się czasem zachowuje 😁 Tymon oczywiście ma swój tryb życia i my musimy się dostosować do jegomościa. Wstaje o 5 i wariuje do 11 potem idzie spać do 15 . Potem szuka wrażeń z małymi przerwami na jedzonko oczywiście. Dokucza Frani niemiłosiernie co dama znosi że stoickim spokojem. Spać chodzi wówczas gdy my idziemy do sypialni, zawsze pakuje się centralnie na środek łóżka i czeka na mizianki ☺ . Zastanawiam się nad kastracją, która zbliża się po woli, mieszkam koło Płońska ale do Wawy nie mam daleko więc jak macie godnego polecenia weta to będę wdzięczna. Boję się o tą moją puchatą kulkę....
Pozdrawiam Mari
Zablokowany