Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Tak wygląda to moje poidełko z Tchibo, jest super.

Obrazek
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Jaskier »

Dorszka pisze: 24 mar 2020, 22:20 Tak wygląda to moje poidełko z Tchibo, jest super.

Obrazek
https://pupilexpert.pl/ferplast-vega-fo ... 24538.html
Ależ proszę ;-))
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Karioka »

Jaskier pisze: 24 mar 2020, 22:49
Dorszka pisze: 24 mar 2020, 22:20 Tak wygląda to moje poidełko z Tchibo, jest super.

Obrazek
https://pupilexpert.pl/ferplast-vega-fo ... 24538.html
Ależ proszę ;-))
Oj będę mieć nowa fontannę 😁
Tzn dziewczynki będą mieć.


A czy ktoś ma tę?
Obrazek
Warto? Nie jest problemowa?
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Jaskier pisze: 24 mar 2020, 22:49
Dorszka pisze: 24 mar 2020, 22:20 Tak wygląda to moje poidełko z Tchibo, jest super.

Obrazek
https://pupilexpert.pl/ferplast-vega-fo ... 24538.html
Ależ proszę ;-))
Uff, dwukrotnie droższa ;-(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Karioka, jestem pewna, że ta fontanna będzie lubiana, ja właśnie włożyłam ją do koszyka. Jest w swojej zasadzie bardzo podobna do "pisuaru", a ten jest bardzo lubiany przez moje koty. Tylko nie może być, jak wszystko, dostawiony do ściany, bo koty uwielbiają obejść, przysiąść z tyłu, i pić wodę wylatująca przez dziurkę :)
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Karioka »

Dorszka pisze: 25 mar 2020, 10:59 Karioka, jestem pewna, że ta fontanna będzie lubiana, ja właśnie włożyłam ją do koszyka. Jest w swojej zasadzie bardzo podobna do "pisuaru", a ten jest bardzo lubiany przez moje koty. Tylko nie może być, jak wszystko, dostawiony do ściany, bo koty uwielbiają obejść, przysiąść z tyłu, i pić wodę wylatująca przez dziurkę :)
Właśnie myślę, o trzeciej. I zastanawiam się między tymi dwoma. Nie miałam pojęcia, że w Tchibo też są fontanny. Może kupię obie. To będę miała 4 to może jedna obejmie dyżur na balkonie. A 4 może w kuchni. Macie fontanny w kuchni?

Te 150 to dużo? Myślałam że nie.

Z tym staniem na środku to różnie bywa. Staram się żeby był dostęp z każdej strony.
Ale Jadzia ostatnio wymyśliła, że można kopać pod fontanną i również próbować zająć się kablem, który przecież tak prowokująco wychodzi z dziurki w fontannie... I nie wiem co robić. Staram się odwracać uwagę, ale na okropnie jest uparta, nie wiem po kim... A jakoś bardzo jej nie chcę odganiać bo bez sensu gdyby się zraziła do fontanny, w sumie do mnie też 😉
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Jaskier »

Karioka pisze: 25 mar 2020, 11:47 Macie fontanny w kuchni?
Tylko w kuchni. Stoi na takiej dużej plastikowej tacy bo nachlapane było dookoła i panele dostawały w kość.

Ale Jadzia ostatnio wymyśliła, że można kopać pod fontanną i również próbować zająć się kablem, który przecież tak prowokująco wychodzi z dziurki w fontannie... I nie wiem co robić. Staram się odwracać uwagę, ale na okropnie jest uparta, nie wiem po kim... A jakoś bardzo jej nie chcę odganiać bo bez sensu gdyby się zraziła do fontanny, w sumie do mnie też 😉
W kabelku poidełka, które mam są tylko 24V - nic złego kotu nie powinno zrobić, za to skutecznie nauczy bo się kabelkami nie bawić ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Karioka pisze: 25 mar 2020, 11:47
Dorszka pisze: 25 mar 2020, 10:59 Karioka, jestem pewna, że ta fontanna będzie lubiana, ja właśnie włożyłam ją do koszyka. Jest w swojej zasadzie bardzo podobna do "pisuaru", a ten jest bardzo lubiany przez moje koty. Tylko nie może być, jak wszystko, dostawiony do ściany, bo koty uwielbiają obejść, przysiąść z tyłu, i pić wodę wylatująca przez dziurkę :)
Właśnie myślę, o trzeciej. I zastanawiam się między tymi dwoma. Nie miałam pojęcia, że w Tchibo też są fontanny. Może kupię obie. To będę miała 4 to może jedna obejmie dyżur na balkonie. A 4 może w kuchni. Macie fontanny w kuchni?
Karioka, tych fontann nie ma już w Tchibo, kosztowały 79 zł chyba. Taką akcję mieli dwa albo trzy lata temu dla zwierząt. Żałuję, że nie kupiłam wtedy więcej :(

Co do pytania o fontanny w kuchni...
2013-wrzesien21-09.jpg
To na stole oczywiście :lol:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

U mnie do tego pisuaru sika namiętnie Leon :mrgreen: jest schowane bo jak tylko podłączymy to nasika :lol:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Karioka »

Dorszka pisze: 25 mar 2020, 12:24 Karioka, tych fontann nie ma już w Tchibo, kosztowały 79 zł chyba. Taką akcję mieli dwa albo trzy lata temu dla zwierząt. Żałuję, że nie kupiłam wtedy więcej :(

Co do pytania o fontanny w kuchni...

2013-wrzesien21-09.jpg

To na stole oczywiście :lol:
No pięknie ♥️

Ja się nie oburzam na stół. Moje dziewczynki się stołują tylko na stole w kuchni.
Moja teściowa jak jest to czasem przy nim je śniadanie, a wtedy dziewczynki jej towarzyszą.

W empiku ta fontanna kosztuje 300 :shock:
więc można uznać, że 150 to okazja 😁
Zablokowany