Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Żwirek

Post autor: asiak »

Miss_Monroe pisze: poza tym koty częściej załatwiają się przy żwirku betonitowym, co jest bardzo istotne.
No, właśnie... to chyba spróbuję. Tylko muszę poczytać, który? Zaś lektura <mrgreen>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: Mago »

Miss_Monroe pisze:Szlag mnie trafi z tym żwirkiem, chyba ponownie dam szansę do GG Master. (...)
:(((( Ja to samo. Ostatnio właśnie wzięłam GG. Nie mam koncepcji od czego to zależy, że nagle jest tak kosmiczna różnica. Trudno, dobrze, że jest w czym wybierać i na co zmienić.
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: Limonka »

Albo wszystkie trafiłyśmy na <wsciekly> partię, albo Benek generalnie się skiepścił. U mnie też ostatni worek pyli jak ch...ra, nawet przy ruszaniu łopatką, wcześniej co najwyżej trochę przy wsypywaniu. Ale ten ostatni worek to jakaś masakra jest....
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Żwirek

Post autor: asiak »

Becia pisze:Ja od jakiegoś czasu kupuję żwirek Tigerino. Bardzo ładnie pachnie, pięknie się zbryla i, co dla mnie niezwykle ważne, nie pyli prawie wcale. Troszkę przy wsypywaniu do kuwety, ale myślę, że to normalne. Naprawdę polecam :ok: :ok: :ok:
Beciu, a czy on jest taki drobniutki? Zastanawiam się nad nim albo nad tym bezzapachowym.
Czy ten zapach pudru jest delikatny, nie drażni?
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Żwirek

Post autor: Becia »

Asiu, zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, niedrażniący. Czy jest drobny? Raczej tak, chociaż trudno mi ocenić bo wielkiego porównania nie mam.
Asiu, spróbuj na początek w jednej kuwecie żwirku bentonitowego. Koty same pokażą Ci czy im pasuje czy nie. Może będzie tak, że jedno będzie wolało bentonit drugie drewno. Jak dla mnie sytuacja idealna, bo każdy korzysta ze swojej kuwety i jak jest w kuwecie problem, to wiesz kogo on dotyczy <mrgreen> Zbieranie kulek do woreczka nie jest tak kłopotliwe jak się wydaje zanim zacznie się to robić. Ja długo się zastanawiałam czy przechodzić na bentonit, bo wizja utraty możliwości wrzucania kulek do WC była dla mnie straszna. Teraz czyszczę kuwety codziennie wieczorem, woreczek, ze skarbami wrzucam do kosza na śmieci. Rano śmieci wynoszę i nie ma problemu ;-))
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Żwirek

Post autor: asiak »

Zakupiłam na razie Benka, zobaczę jak się sprawdzi :) Tigerino nie było w sklepie.
Jutro zmiana, zobaczymy :)
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Żwirek

Post autor: sandra »

Ja kupiłam na probe Extreme Classic, ale chyba wrócę do Tigerino, bo jakis gruboziarnisty ten nowy i koty nie zakopują <diabeł>
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Żwirek

Post autor: Truskawka »

Extreme Classic gruboziarnisty? Nawet nie wiedziałam, że są drobno i gruboziarniste. Extreme Classic u mnie bardzo niewiele pyli, nie wynosi się zbytnio poza kuwety jest super (mnie akurat mało to drażni). Cena też super :(((( - coraz droższy. Benka pamiętam z czasów naszego pierwszego kota -pylił, aż mały kichał w kuwecie. Jak kupiłam go teraz, w ramach testu, przy wyjmowaniu paczek, aż łuna kurzu się unosiła z kuwety - nigdy więcej.
Teraz myślę o Professional Classic lub Tigerino Canada. Stestuję, zrobię zdjęcia, opiszę udokumentuję <rotfl> po testach.
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Żwirek

Post autor: sandra »

Nie no ja kupiłam zwykły extreme, złe sie wyraziłam <oops> Po prostu wydaje mi sie grubiej ziarnisty niz Tigerino czy benek. Wg mnie troche gorzej wiąże kulki niz Tigerino, ale za to mniej pyli :) zobaczymy jak wyjdą Twoje testy :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Żwirek

Post autor: asiak »

asiak pisze:Zakupiłam na razie Benka, zobaczę jak się sprawdzi :) Tigerino nie było w sklepie.
Jutro zmiana, zobaczymy :)
Moje słońca zdecydowanie wolą drewniany Cats :-)
Zablokowany