Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Karioka »

Zabieg się udał. My niedawno wrociłyśmy do domu. Celinka ładnie się obudziła. Jest stratna 1 ząbek z tyłu, który w sumie sam wypadł. Dostała zastrzyk przeciwbólowy. Chyalba. Jutro jeszcze jeden zastrzyk - przeciwzapalny o przedłużonym działaniu. Dziąsła narazie wyglądają gorzej niż przed zabiegiem. I mamy antybiotyk na 5 dni.
Weterynarz straszy tym plazmocytarnym zapaleniem, ale ja narazie nie wierzę. Wiem, że był kamień i wierzę, że to on podrażniał dziąsła. Czekam aż się podgoi to wszystko i wierzę, że już nie wróci.
Zakupiłam płatki do czyszczenia i czekają na moment kiedy dziąsła się uspokoją. Zakupię jeszcze żel tej samej firmy. I będziemy czyścić zęby. Jadzia też się załapie. Do tej pory było Orozyme, ale chyba nie do końca się sprawdza. Choć u Jadzi wszystko póki co wygląda dobrze.

O jeżu, ale mi ulżyło...
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Karioka »

Dziś Jadzia obchodzi swoje pierwsze urodzinki 🎂
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Taka była kiedyś malutka (zdjęcie ze strony hodowli Forastero):
Obrazek
:serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: yamaha »

Slicznie rosnie :milosc: :milosc: :milosc: :kotek:
:tort: :kotek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Luinloth »

Sto lat! :tort: :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Kasik »

Cieszę się, że zabieg się udał :kotek: Niech szybciutko dochodzi do siebie.

100 latek dla Jadzi :tort: :serce: :kotek: :kwiatek: :winko:
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: elwiska3 »

:tort: Wszystkiego najlepszego Jadziu :kotek: :kwiatek:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Karioka »

Dziękujemy bardzo za życzenia 🌻 🌸 🌹

Astronauta:
Obrazek
😉
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: MoniQ »

Ja spóźniona ze wszystkim, ale 100 lat dla Jadzi! :serce: :kotek: :tort:
I kciuki za ząbki Celinki! Żeby już bezproblemowo tylko było :) Zuch dziewczyna!

PS. Jak napisałaś, że wyproszono Cię z gabinetu jak Celinka zmiękła to przypomniało mi się jak nasza Kaliska miała sterylizację... Borze zielony, najgorsza chwila ever, jak ona nam na rękach zasypiała...
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Karioka »

MoniQ pisze: 16 wrz 2019, 13:40 Ja spóźniona ze wszystkim, ale 100 lat dla Jadzi! :serce: :kotek: :tort:
I kciuki za ząbki Celinki! Żeby już bezproblemowo tylko było :) Zuch dziewczyna!

PS. Jak napisałaś, że wyproszono Cię z gabinetu jak Celinka zmiękła to przypomniało mi się jak nasza Kaliska miała sterylizację... Borze zielony, najgorsza chwila ever, jak ona nam na rękach zasypiała...
Dziękujemy bardzo ♥️
Tak, ta wspomniana chwila jest jedną z najgorszych. Celinka na upartego chciała chodzić, więc chodziłam za nią, aż zastygła w bezruchu.
Bardzo nie lubię takich sytuacji kiedy muszę komuś zaufać i zostawić swojego ukochanego zwierzaka w jego rękach. Na szczęście lecznica na ul. Kordiana w Krakowie bardzo jest fajna. Lekarze są świetni. Nie wyrzucił mnie nikt mimo tysiąca zadanych pytań i wielu obaw którymi się podzieliłam.
Teraz ją obserwuję, tylko już mi się urlop skończył. W środę muszę pojechać do biura na 8 godzin i jakoś nie mogę się z tym pogodzić, że przez tyle czasu nie będę widzieć czy wszystko jest dobrze. Panicznie się boję, że narkoza, chociaż wziewna, się odbije rykoszetem po np. nerkach. Czy jest jakiś okres kiedy mogę się poczuć bezpiecznie jeśli chodzi o ostrą niewydolność nerek?
Pewnie wyolbrzymiam i panikuję bo przecież tyle kotów przechodzi różne zabiegi i nic im się nie dzieje...
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Arielka Forastero*PL // Celinka Dog Rescue*PL ;-)

Post autor: Becia »

Kciuków nie zdążyłam potrzymać przed zabiegiem, to potrzymam teraz, chociaż jestem pewna, że u Was już wszystko w porządku :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
I wszystkiego najlepszego dla jubilatki (oczywiście na lekki poślizg nie zwracamy uwagi ;-)) ) :kwiatek: :tort: :kotek: :tort: :kwiatek:
Zablokowany