Von Humus Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:42
Płeć: Kobieta
Skąd: Chorzów

Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Czikosz »

Hej wszystkim Forumowiczom, Sylwia z tej strony Internetu, miło mi Was poznać! Witamy się i przedstawiamy Humusa, kociaka po Buni i Django, który urodził się 11 maja 2019 r. Jak widać, Humus dzielnie obserwuje okolice Chorzowa (dzielnica/osiedle Batory - jak zwał tak zwał), a że ma do dyspozycji parter to i elementów do obserwacji całkiem sporo. Chłopaczysko w wymarzonym kremowym kolorze, ale nie kolor jest tu tak ważny, chociaż bardziej wnikliwi zauważą pewną zależność. Kociak daje się poznać jako bardzo ciekawski pieszczoch, który jest dość uparty w dążeniu do pozyskiwania tego, czego akurat w danym momencie chce. Innymi słowy jest wysoce "absorbujący" i to jest fantastyczne! Charakterem przypomina mi małego Leosia, którego z racji wieku poznacie bez większych problemów na poniższych zdjęciach. Zupełnie tak samo jak (dawny, młody) Leo, Humus dzielnie wplątuje się między nogi domagając się głaskania, a to wszystko dokładnie wtedy, kiedy ja czy też mąż niesiemy np. gorącą herbatę, kawę itp.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Głównym sprawcą tego, że zaczęliśmy z mężem poszukiwać kotka, był Leo. Kotek (co by się trochę jednak różnił) miał mieć krótkie futerko i charakter Leosia. Jakoś w pierwszej połowie roku 2018 kopaliśmy w Internetach w poszukiwaniu "Następcy". Ograniczyliśmy się do szukania, bo w końcu Leo znalazł się w nowym miejscu (przeprowadzka do nowego mieszkania) i to nie był na ówczesny czas dobry pomysł żeby Leosiowi dołożyć kolejny, dość poważny element stresogenny. Przeleciało przed naszymi oczyma kilka hodowli, w tym i taka, gdzie koty były wydawane na zasadzie pierwszeństwa - kto pierwszy ten bierze (jakoś mi to nie pasowało, no ale każdy ma jakiś pomysł na kocie dzieci). Ostatecznie trafiliśmy do Pani Doroty i po roku, po informacji o kremowym kocurku, zapadła decyzja o nowym członku rodziny!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Leo jest naszym kochanym staruszkiem. Jego oczka już nie takiej pierwszej świeżości, ale możecie mi wierzyć, że jako kotek 7/8 letni czarował wszędzie, gdzie się zjawił. Wielkie, pomarańczowe talerze teraz, po tych 17/18 latach ze mną już nie takie same, pewnie gorzej widzące, ale nadal piękne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Leo na zdjęciach widnieje bez dumy, gdyż jest ogolony. No przed badaniami, które odbyły się przed przyjazdem Humusia, Leosia ogoliliśmy! Weterynarz sobie go obejrzał, obejrzał jego pryszcza na twarzy itp., zrobili mu badania krwi i... i pojechaliśmy po Humusia, bo Leo okazał się zdrowy. Szkoda tylko, że fizycznie wyników badań do tej pory nie dostałam, tylko kobieta mi czytała przez telefon, no ale spoko. Nie każdy musi przecież maila ogarniać w dzisiejszych czasach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: asiak »

Cześć Humusiku :serce: :milosc: Urodziliśmy się w tym samym dniu, tylko ja troszkę wcześniej :mrgreen:
Głaski dla kochanego staruszka Leo :serce:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Dorszka »

To się nazywa introdukcja! :lol: Miło Was widzieć! :serce:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Sonia »

Witam oba kotki i ich Służbę :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: elwiska3 »

Witajcie kotki :kotek: :kotek:
Cześć Sylwia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Luinloth »

Witamy kotki i Pańcię :kotek: :kotek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: yamaha »

Witajcie na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

:kotek: :kotek: dla chlopakow, ale takie specjalne :serce: :serce: to dla Leo :milosc:
Kudlaty :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: (no dobra, w tej chwili moze nie bardzo widac :lol: ale przeciez odrosnie) i plaskopyszczny :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
:ok:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :) :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: jasminka »

Witajcie :) :kotek:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Karioka »

Witajcie :kotek:
ODPOWIEDZ