Von Humus Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Jaskier »

Witamy całą trójkę :)
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: BabaJaga »

Witajcie w naszym gronie :)
Awatar użytkownika
Justi_x
Agilisowy Rezydent
Posty: 254
Rejestracja: 25 sty 2016, 14:30
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Justi_x »

Śliczne oba. Mam nadzieję, że dokocenie nie sprawiło Wam trudności. Niech malutki rośnie zdrowo.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Kasik »

Witajcie :kiss: :kotek: :kotek:
Humus śliczny maluch, słodki pycholek :milosc: , a Leoś jaki rozczulający :serce:
Głaski dla chłopaków :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:42
Płeć: Kobieta
Skąd: Chorzów

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Czikosz »

Kochani, bardzo Wam dziękujemy za ciepłe przyjęcie! Oto czym obecnie zachwycają się Humus i Leo (Leoś już tak wysoko nie wskakuje, ale podstawiłam mu krzesło, może się kiedyś skusi). Leo i Humus zdają się mieć różne zainteresowania i różne miejsca pożądania (co wynika raczej z wieku Leosia, bo on najzwyczajniej w świecie nie daje rady wskakiwać tak wysoko - albo daje, tylko nie chce). Powiem Wam, że pierwszy dzień Nas przeraził. Leo zasyczał, Humus też; któreś zawarczało, ale jedzeniem zawojować można daleko! Micha dla Leo, micha dla Humusa i hura! Pozytywne skojarzenie uzyskane. Kociaki nie wchodzą sobie w drogę, przypadki łapania Leo za ogon - są. Kilka razy Humus uwalił się obok Leo, tak po prostu - miejsce musiało mu się podobać. Myślę, że jest między nimi dobrze - mieszkanie jest i duże i w miarę wielopoziomowe, więc chyba się w tej sytuacji odnajdują (tak mi się wydaje).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Leoś ma bardzo podobne zdjęcie, więc tradycję siedzenia za młodu w koszu uważam za utrzymaną. A tak w oderwaniu od kosza, za tymi zielonymi/niebieskimi rurami Humus utknął ze swoją puchatą głową i trzeba było rozpieraków; nie mam pojęcia jak on tam tę głowę włożył, ale akcja zakończyła się sukcesem. Humus wydobyty, największa szpara zapchana materiałowymi torbami - sama już ich wyszarpać nie potrafię, więc miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone. Zauważyłam, że Humcajs kocha oglądać świat zza okna, więc chciałabym poszerzyć przynajmniej fragment parapetu. Jeszcze nie wiem jak to zrobić, może jakaś nakładka poszerzająca, nie wiem. W każdym razie dla dorosłego Humka parapet jest za mały, za wąski. Na pewno są jakieś półki doczepiane do elementów poziomych takich jak parapet. Ktoś ma jakiś pomysł?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Jaskier »

Czikosz pisze: 15 wrz 2019, 19:39 Zauważyłam, że Humcajs kocha oglądać świat zza okna, więc chciałabym poszerzyć przynajmniej fragment parapetu. Jeszcze nie wiem jak to zrobić, może jakaś nakładka poszerzająca, nie wiem. W każdym razie dla dorosłego Humka parapet jest za mały, za wąski. Na pewno są jakieś półki doczepiane do elementów poziomych takich jak parapet. Ktoś ma jakiś pomysł?
Rozumiem że chodzi o parapet wewnętrzny. Nie wiem czy są w sprzedaży takie nakładki ale ich wykonanie samodzielne nie jest wielkim problemem, da się zrobić bez dziurawienia parapetu.
Jest nawet taki wątek na forum i popełniłem w nim posta ale widzę że nie ma zdjęcia, które załączyłem.
viewtopic.php?f=116&t=2318&hilit=Parapet
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Na przykład takie ? https://www.zooplus.pl/shop/koty/legowi ... apet/59604
Mały jest cudny . Pewnie wiesz,że ta moskitiera nie ochroni Humusia przed wypadkiem kiedy podrośnie ?
Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:42
Płeć: Kobieta
Skąd: Chorzów

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Czikosz »

Tak, wiem. Dlatego ta siatka to nie materiał/tkanina. Muszę zrobić lepsze zdjęcia.

Legowisko na parapet niczego sobie. Muszę jeszcze poszukać! Dziękuję!
agniecha pisze: 16 wrz 2019, 15:41 Na przykład takie ? https://www.zooplus.pl/shop/koty/legowi ... apet/59604
Mały jest cudny . Pewnie wiesz,że ta moskitiera nie ochroni Humusia przed wypadkiem kiedy podrośnie ?
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: aaGaa »

Witajcie :)
Humus jaki cudny :kotek: a Leoś :serce: no mam do niego słabość bo mieszka z nami biały jego klonik :milosc:
Jeśli chodzi o moskitierę -widzę, że wzmocniona - spokojnie da radę u nas utrzymała wspinanie rocznego kociaka i nawet nie ma po tym śladu by ktoś ją zdobywał.
Pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:42
Płeć: Kobieta
Skąd: Chorzów

Re: Von Humus Agilis Cattus*PL

Post autor: Czikosz »

Drodzy Forumowicze, ukochany Leoś odszedł. Odeszła także jego siostra Kropka, która mieszkała z Dziadkiem. Mojego Przyjaciela już z nami nie ma. Są i zawsze będą w naszych sercach. Tej wyrwy w sercu zaleczyć się nie da tak łatwo jakbym chciała. Pustkę w domu wypełnił za to Vasco da Serek, którego tak bardzo ukochał mój Mąż (on też nadał mu dalszy ciąg imienia).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwszy wspólny posiłek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ