Mea

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Mea

Post autor: elwiska3 »

My obcinamy w zamkniętej łazience , a z drugiej strony drzwi Tosia kuka i zagaduje przez kratkę wentylacyjną :mrgreen: :mrgreen: Karmelek skupia się skąd głos dochodzi i co tak szura w drzwiach a ja ciacham u raczek pazurki.
Z nóżkami gorzej :lol: metoda podobna tylko dłużej trwa.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Mea

Post autor: Jaskier »

A ja w pozycji półsiedzącej, półleżącej. Kot leży na mnie na plecach, obejmowany moimi udami.
Ale Jaskier mruczy podczas obcinania pazurów. Kręci się, chce się wyrwać a jednocześnie mruczy :-D
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Mea

Post autor: Luinloth »

My Erisię we dwójkę: jeden mocno trzyma, a druga obcina. W pojedynkę ciężko, bo ona wierci się i marudzi.
Merlinka się po prostu łapie i obcina po kolei, bo on jest łatwy w obsłudze :mrgreen:
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Mea

Post autor: ozon »

Tajdze też we dwójkę, tylko że ona nie marudzi, ona wyzywa nas wtedy od najgorszych, bo obcinanie pazurów to jest zamach na jej godność :devil: :mrgreen:
as1112
Posty: 42
Rejestracja: 22 wrz 2019, 09:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Mea

Post autor: as1112 »

Widzę, że każdy ma wypracowaną jakąś swoją metodę :) Dzięki za rady, może i mi się wkrótce uda. Mea już zaczepia tymi pazurkami wszystko wokół. Boję się strasznie ale wiem, że muszę. Odpaliłam nawet filmiki na you tubie ale te kotki jakieś takie spokojne ogólnie. Mea, gdy jej się coś nie podoba, od razu łapką trzaska, nawet dzieciaki :shock: Normalnie terrorystka. Jak tu się do niej zabrać. Vhyba spróbuję na śpiocha lub w tej pozycji między nogami. Na pewno się pochwalę gdy już mi się uda. Trzymajcie kciuki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Mea

Post autor: Jaskier »

:kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Mea

Post autor: Sonia »

Nie musisz się od razu męczyć z wszystkimi. Spróbuj obciąć dwa pazurki, daj przysmaczek, a następne np. wieczorem albo na drugi dzień. Parę dni Ci zejdzie, ale nie będziesz toczyła wojny z kotką, gdyby była bardzo waleczna w tej kwestii.
Życzę powodzenia :kciuki: Oby Ci poszło, jak z tym piesiem: https://demotywatory.pl/4946274/Helena-mam-zawal :mrgreen:
as1112
Posty: 42
Rejestracja: 22 wrz 2019, 09:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Mea

Post autor: as1112 »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: mogłaby tak sobie zemdleć jak ten piesio :lol:
Dziś z rana obcięłam jednego pazurka - niewiele ale zawsze coś :oops:
I tak po jednym, a gdy skończę odrośnie ten pierwszy z obcinanych :mrgreen:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Mea

Post autor: asiak »

Ja ze swoimi nie mam absolutnie żadnego problemu, jeśli chodzi o obcinanie pazurków. Obcięcie nie zajmuje mi chyba nawet minutki :) Rach, ciach i zrobione :)
Mam akurat to szczęście, że koty dają to zrobić bez problemu :) Na koniec cięcia oczywiście nagroda :)
as1112
Posty: 42
Rejestracja: 22 wrz 2019, 09:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Mea

Post autor: as1112 »

A co dajecie jako nagrodę?
Zablokowany