Hopkins :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Hopkins :)

Post autor: ozon »

Jaki dzieciak fajny :kotek: Witajcie :kwiatek:
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

Dziękujemy za miłe powitanie:)
Hopkins od aktora...Anthonego Hopkinsa:)Wyszło spontanicznie...wpadło nam w ucho przy wigilijnym stole :)Wtedy powiedzieliśmy Rodzince, że będziemy kupować kotka i od słowa do słowa...A raczej od żartu do żartu ...wiecie, Dziadek (Tata Męża) zaczął się śmiać, że ho, ho brytyjski, że arystokrata, ze do 17:00 herbatka i takie tam i tak wyszło:)Kota jeszcze nie było a imię już tak:):):)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Hopkins :)

Post autor: asiak »

Cześć maluszku, cześć Aniu :)
Ślicznotek z Hopkinsa :kotek:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Hopkins :)

Post autor: Karioka »

Cześć i czołem! Witajcie!

Cudny chłopaczek :kotek:
Sama słodycz 😍

A co do dzieciaków na forum to ja sobie wypraszam, rok temu jeszcze moja Jadzia była dzieciakiem. Więc znowu nie tak dawno...
W sumie ciągle jest dzieckiem 😁
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Hopkins :)

Post autor: Jaskier »

Cześć Aniu, witam Hopkinsie :)
Urocze maleństwo, przypomniało mi się jak Jaskier był taki malutki :milosc: :oops:
A imię czekające na swojego kota? Hmmm... U mnie imię czekało jakieś - niech policzę - 15 lat :-o
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Hopkins :)

Post autor: Sonia »

Witam Ciebie i slicznego Hopka :) :kotek:
Niech rośnie zdrowo i daje Wam mnóstwo radości.
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

Jeszcze raz dziękujemy:)
Dziś dokładnie dwa tygodnie jak jest z nami a wydaje się jakby minęło już pół roku conajmniej:)Uczymy się siebie...Hopek też jest coraz śmielszy w zwiedzaniu mieszkania i poznawaniu każdego kąta ale to tylko dobry znak...widać, że czuje się u nas coraz lepiej:)Jeszcze tylko czekam, aż będzie chodził cały czas z dumnie podniesionym ogonkiem...bo póki co to jeszcze różnie ... Sztywny i wysoko podniesiony ogonek to najczęściej rano, jak wstaje z łóżka a on biegnie koło nogi do szuflady z jedzeniem:)
Póki co, bo nie wiem czy to się jeszcze może zmienić:), to nie budzi nas rano..grzecznie czeka aż wstaniemy.Fajnie bawi się ze starszym Synkiem, do mnie przychodzi na kizianko a młodsza Córkę dzielnie znosi. Pilnujemy ja bardzo, bo najchętniej by go nosila i stawiała w miejscu, gdzie jej pasuje...I tłumaczymy i pilnujemy, bo to, że Kocina jest grzeczny i łagodny, to nie znaczy, że cierpliwości kiedyś nie straci:)
Poza tym jest bardzo ciekawski, zmywanie naczyń fascynuje go bardzo i w ogóle jest zawsze blisko nas:)Ciekawe jak będzie znosił jakieś wizyty obcych osób...Ale z tym, w związku o obecną sytuacja, trzeba będzie jeszcze poczekać:)
Poza tym udało mi się obciąć mu kilka pazurków i zajrzeć do uszek...wydają mi się trochę owoskowane i nie wiem czy je ruszać czy poczekać do najbliższej wizyty u Weterynarza i zaczerpnąć profesjonalnej opinii i instrukcji...W ogóle muszę znaleźć jakiegoś weterynarza i pomyśleć o kastracji.Chcialabym to zrobić około 5 miesiąca (10 kwietnia skończy 4 miesiące), chyba nie ma co czekać za długo .W ogóle Hopek to takie nasze 3 dziecko i tak jak z noworodkiem, ktory nic nie powie, tak i tu obserwujemy, zastanawiamy się czy wszystko jest dobrze czy aby na pewno wszystko jest jak należy. Gdyby nie koronawirus, to pewnie bym się już jakoś umowila, żeby go ktoś fachowym okiem obejrzał:)A tak to siedziny wszyscy w domu...ja jestem na urlopie wychowawczym, to Hopek i tak nie byłby sam ale tak pełnej chaty, to się nikt nie spodziewał:)Także adaptacje ma idealną:)
Dobra...kończę pomalutku, pozdrawiamy leniwie i do napisania :)
Awatar użytkownika
Joasia
Agilisowy Rezydent
Posty: 374
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:09

Re: Hopkins :)

Post autor: Joasia »

I ode mnie spóźnione powitanie.

:milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Hopkins :)

Post autor: Dorszka »

Przepraszam, że z takim opóźnieniem wstawiam zdjęcia, ale walczyłam z tym, jak umożliwić Pani samodzielne załączanie fotek, i chyba się udało :) Teraz pisząc post na samym dole ma Pani kafel "załączniki", naciskając na niego może Pani dołączać zdjęcia do postów. Gdyby umiała Pani zmniejszać trochę ich ciężar, byłoby super :)
20200311_141850.jpg
20200321_112036.jpg
20200321_145807.jpg
20200322_130454.jpg
20200322_131801.jpg
20200322_131806.jpg
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Hopkins :)

Post autor: Luinloth »

Jaki słodziaczek malutki :serce:
Zablokowany