Hopkins :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Hopkins :)

Post autor: ozon »

Rozczulający jest :kotek: :milosc:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Hopkins :)

Post autor: yamaha »

Slodzinka :milosc:
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

Dzień dobry:)
Hopkins pozdrawia:)
W zasadzie nie ma o czym pisać, bo odpukac, wszystko jest w porządku:)Hopek śpi, je, bawi się, śpi, je, bawi się...i tak mija dzień za dniem:)
Jest bardzo pogodnym i wesołym kotkiem:)
Lubi spać na swoim drapaku...A w dzień często, jak już chce mieć naprawdę święty spokój od halasliwych dzieci, to wchodzi pod łóżko do takiej wielkiej szuflady w Córki pokoju i śpi w ubraniach jak suselek:)Jak długo go nie ma, to jest pewne, że jest właśnie tam:)W nocy przychodzi do nas spać, tj. do mnie i Męża :)I śpi bardziej w nogach:)Cały czas się boję, że go kopne niechcący w nocy:/No i rano nie przychodzi sie witać...tzn.jak wstanę to pierwszy łasi się koło nogi czekając na śniadanko ale nie ma takiego porannego przytulanka głowa do głowy;)Myślicie, że jeszcze może to kiedyś się zmienić??Miło by było...już nie wspomnę, że marzy się nam jakieś udeptywanie czy cuś...:):):)
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

A tam...chwale sie, a co :):):)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Hopkins :)

Post autor: Jaskier »

Tulipania pisze: 23 mar 2020, 14:45 śpi bardziej w nogach:)Cały czas się boję, że go kopne niechcący w nocy:/No i rano nie przychodzi sie witać...tzn.jak wstanę to pierwszy łasi się koło nogi czekając na śniadanko ale nie ma takiego porannego przytulanka głowa do głowy;)Myślicie, że jeszcze może to kiedyś się zmienić??Miło by było...już nie wspomnę, że marzy się nam jakieś udeptywanie czy cuś...:):):)
Well... Jaskier też sypia w nogach i niestety dostał któregoś razu. :-o ;-(
To było krótko po tym jak zamieszkał u mnie i jeszcze się nie przyzwyczaiłem do jego obecności :facepalm:
W nocy się kręciłem i wierzgając dostał kopa aż pofrunął ;-( więc uważajcie - niebezpieczeństwo jest realne :((((
J też nie barankuje czy nie udeptuje mi uda, o leżeniu na mnie nie wspomnę ;-( no ale... jakbym ja dostał kopa w środku nocy to też bym nie barankował tylko tchawicę wygryzł, oby Hopkins okazał się inny.

P.S. Niby taki mały, a już ochrzcili uniwersytet jego imieniem :rotfl: :ok:
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

No właśnie...niby dość czujnie śpię ale to wiadomo jak jest:)Na nic się zdają próby przełożenia go gdzieś bliżej , bo wiadomo że ma być tak jak Kot chce a nie jak Człowiek:)No nic to!Oby nie przytrafił mu się taki strzał jak Jaskierkowi:)
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

Żeby nie było, że tylko śpię:)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Hopkins :)

Post autor: yamaha »

Idealne te szafeczki kuchenne :haha:
Z parapetu chyba sie da wskoczyc :rotfl:

Tylko przypadkiem Pancia nie marudz ktoregos dnia ze firanki poszarpane :haha:
Sama je tam powiesilas przeciez :haha:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Hopkins :)

Post autor: Jaskier »

"Nie siedź tak blisko telewizora bo zeza dostaniesz" :lol:
Tulipania
Agilisowy Rezydent
Posty: 186
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Pruszków

Re: Hopkins :)

Post autor: Tulipania »

:mrgreen:
Szafki są super!Ma idealny wybieg:)Póki co wskakuje prosto z drapaka:)Z jednej strony ma te meble kuchenne a z druguej strony drapaka meble przedpokojowe:)Takze Klient chyba jest zadowolony:):)A firanki...no cóż..narazie nie wykazuje zainteresowania, ale jestem na to gotowa :):)Zdejme firanke a założę zazdrostki :)Bo ja lubię jak coś w oknie wisi:)
Zablokowany