Nasze kudłate BLH :)

Dla posiadaczy przepięknej długowłosej odmiany kota brytyjskiego.
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Ofra ...
Vanicco gratuluję wyboru,bardzo mi się podobaja te kociska,podglądałam już niejednokrotnie kiedyś kiedyś... Pozytywnie zazdraszczam przyszłego kotusia
Jakże fantastycznie :-)
Kiedyś zaiwanię Kamikowego,po EsteRce oczywiście <lol> Niebieskookiego brakuje mi do pełni mej kotozy maniakalnej,
będę zatem kibicować Tobie w tym magicznym oczekiwaniu
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Oczekiwanie faktycznie troche potrwa. Nie dość że kolor, to jeszcze chłopak. Trzymam kciuki by czas szybko leciał a potem będę wierna fanką wątku <tańczy>
Awatar użytkownika
Mruczysko PL
Hodowca
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2010, 11:09
Hodowla: Mruczysko *PL
Kontakt:

Post autor: Mruczysko PL »

Gratuluję i ja również, no trochę się naczekasz ... trzymam kciuki za powodzenie akcji <ok>
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Bardzo dziękuję za gratulacje dziewczyny :redrose: :-D Byleby do ciąży, kiedy już będzie pewne, że są to zacznie się właściwe odliczanie i modlitwy o chłopczyka :-D
W przyszłym tygodniu jadę do Opola obejrzeć Ofrę i Andzię na żywo :-D
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Będa w Opolu? Hmm... może tez podjadę. Jak bylam ostatnio na tej wystawie to się załamałam malą ilością kotów, przeszłam ją w 15 min...
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Śliczne obie panny :-)
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Agathea pisze:Będa w Opolu? Hmm... może tez podjadę. Jak bylam ostatnio na tej wystawie to się załamałam malą ilością kotów, przeszłam ją w 15 min...
To WCF więc na pewno nie będzie powyżej 200 kotów, ja jadę tylko długowłose brytki oglądać :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Vanicca, bardzo gratuluję pomysłu dokocenia <mrgreen> O czekaniu na wymarzonego kotka "wiem wszystko" <lol> więc doskonale Cię rozumiem. Już teraz bardzo zaciskam kciuki za realizację marzenia :ok:
beti_gie
Hodowca
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2010, 23:03
Kontakt:

Post autor: beti_gie »

Dzień dobry.
Nazywam się Beata Gawlińska i od kilku lat prowadzę hodowlę długowłosych brytyjczyków MILUSIŃSCY*PL. Od dłuższego czasu "podglądam" agilisowe forum. Bardzo mi miło czytać tyle fajnych komentarzy na temat długowłosych brysiów i cieszę się bardzo, że się podobają. Obiecałam Vannice, że założę w końcu wątek moim puchaczom, ale muszę nauczyć się poruszać na forum, a nie tylko podczytywać. Bardzo chętnie pokażę również resztę moich kociastych, bo trochę tego mam <mrgreen> ale może najpierw poproszę o pomoc zaprzyjaźnioną duszkę...
Obecnie mieszkają z nami cztery długowłose dziewczyny i kocur-nastolatek, ale plan hodowlany ciągle w rozwoju, więc pewnie niedługo będzie nas więcej.
Co do 03 33- to już miałam taki miot po Guccim i Andzi, bikopointy są fantastyczne! Ale koteczki nie było, więc robimy powtórkę z rozrywki, zwłaszcza, że mam podgląd jakie kociska z tego skojarzenia porosły! W Opolu będzie koteczka Dove BLH a 33- Olu zobaczysz jeszcze niebieską pointkę (żeby było łatwiej wybierać :-? )
Zatem do Zobaczenia w Opolu!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

beti_gie pisze:Obiecałam Vannice, że założę w końcu wątek moim puchaczom, ale muszę nauczyć się poruszać na forum, a nie tylko podczytywać. Bardzo chętnie pokażę również resztę moich kociastych, bo trochę tego mam <mrgreen>
Witam bardzo serdecznie i czekam z niecierpliwością na "okazanie" futer <mrgreen>
ODPOWIEDZ