Kasia, Blue i pozostałe 15 kociaków

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Kasia1Blue
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2021, 19:49
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Kasia i Blue

Post autor: Kasia1Blue »

Cześć wszystkim, chciałabym wam przedstawić moje kotki :)
Kasia urodziła się 28.06.2019. Jej mamę znalazłam na ulicy w ciąży. Przygarnęłam i zaopiekowałam się podczas ciąży i kiedy już kociaki przyszły na świat. Mama Kasi jak i trójka jej rodzeństwa znalazła świetne nowe domy, a Kasia tak się wkradła do naszych serc, że już z nami została.
Niecały rok 23.04.2020 później kolejna bezdomna kotka obdarowała mnie dwoma kociakami, chłopcem i dziewczynką. Chłopiec i mama znaleźli nowe domy a Blue została z nami ale musiałam obiecać, że to ostatnia kotka, która u nas zostanie 😅
Niestety korzystam z tej strony po raz pierwszy i nie wiem jak wstawić zdjęcie więc zapraszam na świeżo założonego Instagrama https://www.instagram.com/kasia_and_blue_thecats/
Dziewczynom na pewno będzie miło jeśli ktoś je odwiedzi :)
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Kasia i Blue

Post autor: Karioka »

Witaj na forum 😊

Piękne te Twoje koteczki :kotek:
I piękną osobą jesteś Ty :serce:

Przydałyby się zdjęcia Twoich uratowanych podopiecznych :) Myślę że wszyscy chętnie zobaczymy. Im więcej kotków na forum tym lepiej :mrgreen:

P. S. Tylko czemu one mają obroże i w dodatku z dzwoneczkiem?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kasia i Blue

Post autor: yamaha »

Witajcie na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Sliczne dziewczyny :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Kasia i Blue

Post autor: Luinloth »

Witajcie :kwiatek:
Śliczne :kotek: :kotek:
Kasia1Blue
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2021, 19:49
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kasia i Blue

Post autor: Kasia1Blue »

Dziewczyny na codzień nie chodzą w obrożach, mają zakładane tylko wychodząc na ogródek. Przeprowadziliśmy się do nowego domu i nie chciałabym żeby przypadkiem uciekły i się zgubiły więc noszą przy sobie pastylki z danymi. A jeśli zdjęcie jest zrobione w domu i Kasia ma na sobie obrożę to tylko dlatego, że chwilę wcześniej wróciłyśmy 😊
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Kasia i Blue

Post autor: Dynastia »

Dom z ogródkiem i ostatnie koty w domu, hmmm... :haha: :haha: :haha: :haha: Fajnie, że do Was trafiły :mrgreen: Witajcie na Forum i też czekamy na foty :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Kasia1Blue
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2021, 19:49
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kasia i Blue

Post autor: Kasia1Blue »

Mieszkam w Anglii gdzie popularne są takie "szeregówki" czyli mieszkanie dwupiętrowe i ogródek 😉. Niestety w mojej wcześniejszej okolicy mieszkało bardzo dużo cyganów którzy o nic nie dbali więc w okolicy było bardzo brudno i dużo bezdomnych kotów. Zanim przeprowadziłam się do nowego domu wychowałam 17 kociaków (gdzie dwie zostały ze mną) 😊. Niestety nawet gdybym chciała to nie mogę zostawić więcej kotów "na stałe", ponieważ liczę się z tym, że kiedyś wrócę do Polski gdzie mieszkam w bloku.
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Kasia i Blue

Post autor: Dynastia »

To może lepiej nie wracaj 😉 A tak serio, to świetnie, że trafiłaś do naszego forum ! :serce: :serce: za tę siedemnastkę :poklon: .
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Kasia i Blue

Post autor: Dorszka »

Dzień dobry, zaraz umożliwię Pani dodawanie zdjęć bezpośrednio do postów.
Kasia1Blue
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2021, 19:49
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Kasia, Blue i pozostałe 15 kociaków

Post autor: Kasia1Blue »

Hej wszystkim,
w moim poprzednim poście przedstawiłam moje dwie kotki Kasię i Blue. Wspomniałam tam o wychowaniu 17 bezdomniaków i tutaj chciałabym wam je przedstawić. Mam nadzieję, że możecie obejrzeć zdjęcia, dopiero zaczynam na grupie i nie wiem czy dobrze to robię 😅
Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć dajcie znać 😊 Niektóre z osób, które przygarnęły kociaki wysłały mi parę zdjęć jak się zmieniły więc mogę też wstawić takie porównanie 😁
Zablokowany