Brak podszerstka

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Brak podszerstka

Post autor: MoniQ »

U nas różnica w jakości futra też jest ogromna. Choć nie wiem czy typowo... Bo niebieska Khaleesi ma dość jedwabiste futerko, podszerstek delikatny, taki puszek bardziej. Srebrny Mordimer za to jest ofutrzony na bogato. Ma tak grube futro i podszerstek, że kiedy chcę mu podać krople na robaki prosto na skórę ciężko jest rozgarnąć tak, żeby był kawałek skóry widoczny.
agamatik1983
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2022, 23:05
Płeć: Kobieta
Skąd: Żory

Re: Brak podszerstka

Post autor: agamatik1983 »

U mnie to znowu jest bardzo mało tego podszerstka. Mój kremuś wygląda na chudzine duża. Mała główka w porównaniu do kotka niebieskiego. Jest cudownym kotkiem. W piątek mamy kastrację,może po niej podszerstek zrobi się grubszy,przybędzie go.
agamatik1983
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2022, 23:05
Płeć: Kobieta
Skąd: Żory

Re: Brak podszerstka

Post autor: agamatik1983 »

Tak,to jeszcze są maluchy. Najważniejsze,że są zdrowe, apetyt im dopisuje. Kupuje im najlepsze mięsne puchu i saszetki. Teraz ta kastracja,troszkę się boje o nie. Ale mam nadzieję,że będzie dobrze. W piątek na 13 zawsze kitki do weta.
Po raz pierwszy mam kotki i cała rodzina obchodzi się z nimi jak z dziećmi. Chcemy dla nich jak najlepiej. Córka i ja dużo czytamy na temat tej rasy i uczymy się.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Brak podszerstka

Post autor: Luinloth »

Słyszałam, że oleje z kwasami omega, np. z łososia, dodawane do jedzonka powodują piękne futro. Ja się przymierzam do tego https://sztosy.co/pl/p/Olej-Sztos-dla-K ... 00-ml-/854 chociaż trochę się boję, czy nie będzie kręcenia noskiem. Zwłaszcza u Morgany :lol:

:kciuki: za bezproblemową kastrację!
agamatik1983
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2022, 23:05
Płeć: Kobieta
Skąd: Żory

Re: Brak podszerstka

Post autor: agamatik1983 »

Lunderland olej Omega3 500 ml dla psów i kotów

Moje ten dostają. Ale nie do jedzenia, kręcą nosem. Podaję z łyżeczki, zlizują sobie.
Zablokowany