Ile miseczek na pokarm?

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Ewmeta
Posty: 66
Rejestracja: 12 paź 2010, 09:03

Post autor: Ewmeta »

Nasz ma trzy miseczki, jedną na wodę, jedną na suchą karmę i kolejną na mokrą karmę . Każda miseczka inna w tym jedna ludzka ( ta na mokrą karmę) szklana zwykła i mam wrażenie , że ta właśnie najlepiej zdaje egzamin ( nie rozrzuca z niej) i kot ją najbardziej lubi.
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

MISKI

Post autor: madziulam2 »

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Madziulam, już o tym gadaliśmy, zerknij na pierwszą stronę ;-))
Jak ktoś ma coś jeszcze do dodania na temat tej miseczki to zapraszam.
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Mago pisze:Madziulam, już o tym gadaliśmy, zerknij na pierwszą stronę ;-))
Jak ktoś ma coś jeszcze do dodania na temat tej miseczki to zapraszam.
przepraszam <oops>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Nie szkodzi :kiss: może coś ktoś jeszcze doda w sprawie tych miseczek. Widzę, że teraz troszkę są tańsze, bo kiedyś 37zł mnie odstraszało.
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: yohjia »

Mamy i nie polecamy :-) (no może poza miską na wodę). Teraz miseczki leżą wygodnie w szafie a futra jedzą z talerzyków wprost z Ikei. Co jest nie tak w tych miskach? Ogólnie wszystko to, co miało być ich zaletą <lol> Brzegi są za niskie i nie przytrzymują chrupek w ryzach tzn. w misce i podczas jedzenia masa chrupek wylatuje z nich na podłogę (nawet wtedy jak wsypana jest jedna warstwa chrupek). Rowki też nic nie dają, nie ułatwiają schwytania chrupki, może dlatego, że chrupek Britisha jest dwa razy od nich większy i nie wpada w te rowki tylko opiera się na częściach wystających (chociaż sypałam też do nich Kittena i było to samo). Ogólnie jak dla mnie te "bajery" to zwykły "chłyt marketingiowy" ;-)) , kasa (niemała) wyrzucona w błoto, no ale uparłam się kiedyś bo ładne <diabeł>
A talerzyki z Ikei extra! są dość płaskie, ale brzegi miski spełniają swoją funkcję i żarło zostaje w misce a nie na podłoce. Też są czarne. I kosztowały jakieś 7 zł <lol>
Awatar użytkownika
ania1978
Posty: 1197
Rejestracja: 23 lip 2012, 10:36

Post autor: ania1978 »

Ja wczoraj kupiłam miski dla Gacusia w sklepie takim z talerzami, garnkami itp ceramiczne, ciężkie , średnica ok.17 cm za 9 zł sztuka. Gackowi przypadły do gustu bo bardzo szerokie i nie moczy sobie wibrysów, pućków i przestał wywalać chrupki z miski na podłogę
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

ładne :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Sliczne !
Sama bym sie takiej stolowej zastawy nie powstydzila :ok:
Awatar użytkownika
wb_płock
Posty: 653
Rejestracja: 19 kwie 2011, 16:09

Post autor: wb_płock »

nasze mają w kuchni dużą metalową michę na suche, coś jak ta a na wodę fontannę. Poza kuchnią mają jeszcze na parapecie w sypialni i parapecie w dużym pokoju zwykłe plastikowe miseczki na suche-o takie. Ostatnio mają też w łazience miseczkę firmową z zooplusa-dorzucają czasem w ramach promocji. I u nas taka ilość miseczek na dwie koty jest w sam raz.

B.
Zablokowany