Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: mimbla »

Mago pisze:mimbla, u mnie byłyby żute na bank, ale sama wiesz, że co kot, to obyczaj ;-))
Z drugiej strony czasem muszę kota przenieść w legowisku, bo się zamelinuje, a ja z pokoju z jakiegoś powodu muszę go eksmitować, z takimi rączkami byłoby łatwiej <lol> Może wezmę jedno na próbę. [to będzie próba dla Konkubenta raczej, hahahaha]
zapcia2
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2014, 15:12
Płeć: K
Skąd: Północ

Re: Legowisko

Post autor: zapcia2 »

Zakupilismy dwa takie same legowiska, polozylismy je w miejsca w ktorych koty najczesciej sie wylegiwaly..i od pierwszego dnia są okupowane
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kupilismy bo akurat byla dobra cena..takie tam zimowe promo..podczas odkurzania czyscimy z siersci.
Nie pralam jeszcze, poniewaz pachnie kotkiem bez brzydkich zapachow...a w sumie jak bym wyprala to nie wiem czy chcialyby sie na nich wylegiwac :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Legowisko

Post autor: MoniQ »

Pytanie do użytkowników (a właściwie właścicieli użytkowników) :) legowisk Reni - pierzecie je? Ja póki co tylko odkłaczam na bieżąco, ale po remoncie widzę że brudne strasznie i chciałabym wyprać, ale się boję że zniszczę :D
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: Mago »

Ja piorę. 30 stopni i wirowanie ustawiam na 800. :-)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: maga »

piorą się świetnie :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: Dorszka »

Ja piorę nawet w 60 stopniach, bo malutkie kociaczki niekiedy się zapominają, że to tylko do spania jest, a niższych temperaturach bakterii się nie zabije. Raz chyba nawet na 90 wrzuciłam. Bardzo dobrze się pierze, i wszyscy z radością po praniu użytkują <mrgreen> .
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Legowisko

Post autor: MoniQ »

Jakby ktoś szukał fajnej budki to dzisiaj w Netto widziałam bardzo fajny domek dla kotów. Dość spory, ładny, z miękkiego materiału, z dachem odpinanym na rzepy :) Super, tylko ja już nie mam gdzie takiego postawić <hm>
Za 49 zł.
Jest w tej gazetce:
http://www.netto.pl/swiatowy-dzien-zwierzat-s335.html
Awatar użytkownika
Hebe
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2013, 22:09
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: Hebe »

Legowisko od RENI prane i przetrwało bez najmniejszych uszczerbków :-)
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Legowisko

Post autor: Natashas »

Co do legowiska to chciałabym się skontaktować z forumową Renią, niestety na facebooku wiadomość nie została odczytana, a tu nie mam możliwości pisania wiadomości, co tu robić, co tu robić? :-) Pomoże ktoś?
Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Legowisko

Post autor: Mago »

Z kontaktem do Reni to będzie problem, bo na forum od dawna nie zagląda. Facebook był do tej pory najlepszy, do nawiązania kontaktu.
Zablokowany