Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: Fusiu »

Mnie ostatnio zaszokowała skuteczność zwykłej rękawicy do czesania. Pięknie dziś wyczesała Magnusa. Nie podejrzewałam, że tak pięknie działa.

Na taki okres przedwiosenny jest bardzo fajna.

A kupiłam ją po przeczytaniu rankingu szczotek na blogu naszej koleżanki :kiss:
Awatar użytkownika
Ballofhappiness
Posty: 126
Rejestracja: 18 lip 2016, 15:20
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: Ballofhappiness »

Powoli przeczesuję wszystkie wątki i co widzę? Mój ukochany tangle teezer, którego używam od 4 lat na sobie.
Moja szczotka już wyblakła od czesania mnie. I zawsze sobie myślałam, że szkoda mi pieniędzy na nową, skoro ta oprócz koloru nic w ciągu 4 lat nie straciła.
Moje Drogie, dzięki Wam nie będę już dłużej szukać idealnej szczotki dla kota. Oddam mu uroczyście mój wyblakły tangle teezer. I jest w końcu konkretny powód, dla którego zmuszona wręcz jestem kupić sobie nową szczotkę. Posiadanie kota to same plusy. <ok>
Czyli tak dla pewności mój stary tangle teezer wystarczy kociakowi do wyczesywania ? :D
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: PyzowePany »

Ja zainwestowałam ostatnio w EzzyGroom i powiem wam rewelacja :ok: :ok: :ok: :ok:
super wyczesuje, rozczesuje, normalnie trzeciego kota ulepiłam z tej wyczesanej sierści <lol>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: jasminka »

Ciekawe czy działa u kota który nie lubi się czesać :-///// mam furminator ale jak go zobaczy to zaraz chce gryźć :((((
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: elwiska3 »

PyzowePany pisze:Ja zainwestowałam ostatnio w EzzyGroom i powiem wam rewelacja :ok: :ok: :ok: :ok:
super wyczesuje, rozczesuje, normalnie trzeciego kota ulepiłam z tej wyczesanej sierści <lol>
Ula nadal jesteś zadowolona z czesadełka?
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: MoniQ »

Zamówiłam Ezzygroom, zresztą podobnie jak pół forum w zeszły piątek :D
Póki co czekam.... :yamaha:
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: elwiska3 »

MoniQ pisze: 12 kwie 2017, 11:50 Zamówiłam Ezzygroom, zresztą podobnie jak pół forum w zeszły piątek :D
Póki co czekam.... :yamaha:
Też czekam :yamaha: i zalogować na stronie się nie mogę wiec nie mam jak sprawdzić statusu zamówienia
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: MoniQ »

Właśnie dostałam EzzyGroom.... pierwsze próby pokazały, że na razie nie mam zdania :D
Mam wrażenie, że Mordimuś ma za gęste futro do tego... U Kaliski się sprawdza, ale ogrom latających kłaków jest nie do opanowania.
Macie jakieś sposoby, żeby odkłaczając kota nie zakłaczyć całego domu? :D
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: Danusia »

MoniQ pisze: 14 kwie 2017, 10:57 Właśnie dostałam EzzyGroom.... pierwsze próby pokazały, że na razie nie mam zdania :D
Mam wrażenie, że Mordimuś ma za gęste futro do tego... U Kaliski się sprawdza, ale ogrom latających kłaków jest nie do opanowania.
Macie jakieś sposoby, żeby odkłaczając kota nie zakłaczyć całego domu? :D
Ja jedną ręką czeszę ,a drugą zbieram kule kudłów , kwestia wprawy :) , Kala jak indyk na półmisku siedzi na moich kolanach nie drgnie :mrgreen: no bo Kluch to tańczy Oberka na kanapie ale przytrzymuje go ręką . Musisz równo ,systematycznie czesać , ja pod kątem prostym czesze i u mnie naprawdę się sprawdza bez szarpania . Ale też musiałam się przyzwyczaić. Pierwsze moje wrażenie :roll: o matko ,a co to :lol: kawał deski .
A teraz nie oddała bym już grzebyka :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Szczotki/grzebienie/trymery do pielęgnacji sierści

Post autor: elwiska3 »

MoniQ pisze: 14 kwie 2017, 10:57 Właśnie dostałam EzzyGroom.... pierwsze próby pokazały, że na razie nie mam zdania :D
Mam wrażenie, że Mordimuś ma za gęste futro do tego... U Kaliski się sprawdza, ale ogrom latających kłaków jest nie do opanowania.
Macie jakieś sposoby, żeby odkłaczając kota nie zakłaczyć całego domu? :D
Ja czesze w kabinie prysznicowej :lol:
Zablokowany