Pazurki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Pazurki

Post autor: Danusia »

Anka pisze:Może Clara się farbuje od zawsze? :hidden:
<rotfl> <rotfl> :haha:
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Pazurki

Post autor: agniecha »

<lol> <lol>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Pazurki

Post autor: Luinloth »

No więc ponieważ nabrałam nadziei po tej dyskusji, dziś podjęliśmy pierwszą od wielu miesięcy próbę... i okazało się, że Eris przeszła na jasną stronę pazurkowej mocy <mrgreen> oczywiście w dwie osoby jak każdy taki zabieg. Był płacz, ale poza tym poszło całkiem sprawnie, nie było wiercenia, po wszystkim foszek tylko minimalny, bo wnet spacyfikowany serkiem :) dzielna nasza kluseczka :kotek:
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 187
Rejestracja: 10 sie 2015, 10:34
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Pazurki

Post autor: gloria »

A czy Wy o tym obgryzaniu pazurków w tylnych łapkach to na SERIO? :-o
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Pazurki

Post autor: jasminka »

Serio serio :-)
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 187
Rejestracja: 10 sie 2015, 10:34
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Pazurki

Post autor: gloria »

No to ja jestem nieźle niedouczona :)
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Pazurki

Post autor: Fusiu »

Pewnie teraz, gdy już wiesz, to sama to zauważysz u kota hihi. Gdy siedzi i sobie gryzie pazurki z tyłu. U mnie koty raczej z tych "leniwych", ale i one czasem robią sobie pedicure <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Pazurki

Post autor: Sonia »

Tobinek się też w takim razie wyrodził, pewnie te białe mleko co mu wylazło spacyfikowało go i spokojnie można mu pazurki obcinać <mrgreen> Nie wdał się w tatusia.
Ale też stosuję Dorotko metodę na gadane, też cały czas gadam i myślę, że to bardzo pomaga <roll>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Pazurki

Post autor: Mago »

Proszę nie zwalać na kolor! <lol> , mój kremowy kotek podczas obcinania pazurków siedzi cierpliwie na moich kolanach i jedyne co robi, to zamyka oczy w momencie cięcia.
Za to Luna... to jest całkiem inna historia, ale o ile pamięć mnie nie zawodzi to Clara i Luna jakiegoś wspólnego dziarskiego przodka mają <lol>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Pazurki

Post autor: nmin »

Po przeczytaniu wczorajszej dyskusji o dotykaniu łap zwróciłam większą uwagę na reakcje Edka. Leżał bokiem na sofie, więc brałam do ręki jego tylne łapki, po kolei wysuwałam pazurki i oglądałam nawet dokładniej i dłużej, niż by to było konieczne. Mruczał <lol>

Przy obcinaniu przednich też mruczy. Ale Eddie mruczy, gdy tylko się go dotknie, a czasem nawet jeszcze przedtem (potrafi mruczeć na pół pokoju, gdy głaszczę Aryę. Chyba sobie wyobraża, że jest na jej miejscu ;-)) ).
Zablokowany