Gaspar zwany wiewiórkiem :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Gaspar zwany wiewiórkiem :)

Post autor: AgA »

Witam.

Nazywam się Agnieszka Grabarczyk i mieszkam w Pabianicach.
Na kupno kociaka zdecydowałam się już jakiś czas temu ale nie byłam przekonana do konkretnej rasy chociaż od początku najbardziej mi się podobały brytyjskie niebieskie. Wyprawa na wystawę kotów w Łodzi utwierdziła mnie w tym przekonaniu i chociaż podobało mi się tam wiele ras to właśnie od boksów z brytyjczykami nie mogłam odejść Wink
Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o tej rasie trafiłam na stronę Pani Doroty. To kopalnia wiedzy :-)
Obecnie kociak jest już wybrany nazywa sie Gaspar ma 4,5 tygodnia i pochodzi z hodowli Bursztynowy Gryf. Jak tylko będę mogła to zamieszczę zdjęcie mojego maluszka. Już nie mogę sie doczekać lutego ale do tego czasu muszę się skupić na obronie pracy magisterskiej tak więc może jakoś przetrwam te 8 tygodni oczekiwań.
Ale się rozgadałam :lol:

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, a w szczególności Panią Dorotę i dziękuję za pomoc :-)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Pola pisze:Witam serdecznie i gratuluję decyzji :) Jakbyś miała jakieś pytania, to pisz. A tymczasem czekamy na fotki malucha :)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Oto moja pociecha :D

Obrazek
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Pola pisze:Słodzinek :) No to czekamy razem - Ty na swoje pierwsze kocię, ja na drugie :)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

A o to moja pociecha w wieku 6 tygodni :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

dorszka pisze:Jak ja uwielbiam tego zeza, tutaj już słabo widoczny, po prostu miód!
Pola pisze:Śliczny :)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

A o to i mój łobuz w wieku 9,5 tygodnia.
Chyba nie lubi robienia zdjęć :roll: :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Jeszcze 3 tygodnie oczekiwań ... :roll: :cry: :)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Post z dnia 26 stycznia 2008:

Podróż do domu była trochę płakliwa na szczęście krótka :) Na miejscu zachowywał się na początku trochę niepewnie i chciał sie schować w każdy kont - bezpiecznie czuł się na przykład pod kanapą :

Obrazek

A na pół godziny prawie schował się za szafkę ( a nawet pod nią ) w kuchni i myślałam że dostanę zawału jak nie mogłam go znaleźć - on sobie smacznie spał i zupełnie nie rozumiał czemu ktoś ma czelność go budzić ;)
Cały czas ślicznie mruczy - jak traktor :mrgreen: i oczywiście w pełni zadomowił się na moim łóżku :)

Obrazek

Boi się tylko jak ktoś chodzi po mieszkaniu wtedy sprówa ;)
Tak wyglądała wczorajsza aklimatyzacja :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nockę mieliśmy przespaną :) obudziłam się jak próbował przeskoczyć z kanapy na biurko i wylądował w koszu na papierki ;) A teraz włazi mi na klawiaturę i wyraźnie pokazuje że już za długo się nim nie zajmuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

AgA, dnia 2 lutego 2008 pisze:Witam.

Dawno nie pisałam ale chyba mi to wybaczycie bo sami wiecie jak to jest z takim małym kochany urwisem :) Teraz śpi obok mnie więc mam chwilkę na news'y ;)
Kociak jest kochanym urwisem. Je wszystko co dostanie w ogóle nie wybrzydza czy to jest suchy pokarm czy surowe mięso czy gotowane mięsko i gotowane warzywa nie ma znaczenia :) No i oczywiście najchętniej to by jeszcze zajrzał do mojej miski, talerza czy szklanki :)
Cały dzień szaleje albo śpi :) Ze swoja zabawką rolką sizalową wyczynia cuda - turla się z nią po całym mieszkaniu.
Jest z niego duży przytulas lubi siedzieć na kolankach, jak śpię to się przytula do mnie (albo bawi moimi włosami :roll: ) Ogólnie cały czas musi być przy mnie :) No chyba że odkurzam - wtedy kota nie ma :lol:
Jak będę miała nowe zdjęcia to od razu zamieszczę :)

Pozdrawiam :)
Cieszę się bardzo, że Gaspar to taki miziak... Nie wszystkie koty takie są :( Bardzo się cieszę, że tak męczy, bo to prawdziwa radość, chociaż niekiedy bardzo kłopotliwa. Jak Borgia po raz trzeci noc w noc pcha nos i jeszcze z takim skrzekotem pełnym pretensji upomina mnie, że udaję że jej nie widzę i nie słyszę, to czasami mam ochotę zabić. Ale gdyby kiedyś przestała mnie tak męczyć...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Sesja Gaspara z dnia 3. lutego 2008:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany