Dex Tango*Pl

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

Anita pisze:Małgosiu, opisałaś wszystko tak, jakbyś w moim domu mieszkała. Nawet upodobania kulinarne Stefan ma podobne. Najlepszym zaś momentem na rozmowy i udeptywanie jest trzecia nad ranem. No i jak tu kotu kochanemu odmówić, kiedy on tak pięknie mruczy.
Małgosia pisze:
Anita pisze:Małgosiu, opisałaś wszystko tak, jakbyś w moim domu mieszkała. Nawet upodobania kulinarne Stefan ma podobne. Najlepszym zaś momentem na rozmowy i udeptywanie jest trzecia nad ranem. No i jak tu kotu kochanemu odmówić, kiedy on tak pięknie mruczy.
Moze to typowe dla brytkow lub kotow wogole;)takie wybrzydzanie lub rzadzenie swoimi ludzmi, zalezy jak do tego podejsc;)
3 nad ranem..???;) no, masz duzo tolerancji.
Ja o tej godz. to juz nie slysze co robi Max;)
O tak, 3 nad ranem to Jego pora na udeptywanie ,dobrze że nie po mnie a po żonie.Podepcze,poleży,pogada no i wraca na swoje ,jedno z ulubionych miejsc. Bielucha już nie je,już mu się przejadł. :x . Widocznie one wszystkie tak mają,że są kapryśne i władcze.A na kolanka to tylko jak sam chce,inaczej nie uznaje głaskania.Dzięki Małgosi i Anicie za pocieszenie,że nie tylko u nas rządzi.Maxia też pozdrawamy. :P
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

:wink: Sorry za pominięcie Stefana,też go pozdrawiamy. :oops:
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

Gonab, dnia 18. listopada 2008 pisze:A zdjecia chłopaka gdzieee??????????
Dziś obiecane zdjęcia Dexa, patrzcie i podziwiajcie :D

Obrazek

Obrazek
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

kesja pisze:bardzo porządny z niego kot
Anita pisze:Ale piękne kocisko. Pasowałby do moich kremowych rudości.
Witam Anito.Dex jest właśnie przed wystawami w listopadzie i grudniu.Jak osiągnie wyniki :wink: porozmawiamy.Pozdrawiam.
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

kesja pisze:hihi Anita ma dwa kocurki :) mówiła na zasadzie pasowania kolorystycznego
:oops: ale plama,Dex jeszcze nie dorósł a ja już go swatam. Kesjuniu nie kpij proszę. :cry: :?
Anita pisze:To prawda, mam dwa kocurki. Stateczny 1,5 roczny Stefan jest kremowy i jak ustaliłyśmy z Kesją - pręgowany pozornie. Natomiast Jaffa jest rudy, centkowany
i ma 4 miesiące. Możesz ich pooglądać pod hasłem STEFAN. Życzę Ci sukcesów.
kesja pisze:To żadne kpiny, naprawdę :) ja się rozśmieszyłam po prostu :)
chwali Ci sie, ze go chcesz wystawiać i zbierać opinię sędziów zanim miałby zostać tatusiem kociat!
_________________________________________________________
Janusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:36

Post autor: Janusz »

Byliśmy na 2 pierwszych wystawach i... na pierwszej Dex otrzymał Ex1.CAC.w drugim dniu Ex1 CAC i nominację do BIS.czekamy rozochoceni i szczęśliwi na BLue City.???? <rotfl> Pozdrawiamy!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Gratulujemy osiągnięć.

I jeszcze raz ślicznego kocurka, któremu się po prostu należało! :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Gratuluję i ja tak udanego debiutu! Trzymam kciuki za dalszy ciąg za tydzień :)
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

No pięknie się prezentuje czekoladowy kocurek. Gratuluję pierwszych sukcesów i życzę kolejnych!
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

Ogromnie gratuluję debiutanckich not na wystawie, bardzo ładnie chłopak się pokazał - bardzo się cieszę i trzymam kciuki za jego dalszą karierę wystawową :)
Zablokowany