Alicia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Alicia

Post autor: Yola »

Alicia przedstawiana juz byla w watku o dlugowlosych brytyjczykach, ale poniewaz teraz bedzie miala wlasny watek, pare slow o niej.
Alicia pochodzi z hodowli "Vom Kugelberg". Poniewaz nie dogadywala sie z licznym kocim towarzystwem jej wlasciciele zdecydowali sie poszukac jej nowego domu.
Ja stracilam niedawno ukochana perska kotke i poszukiwalam nowej towarzyszki zycia, ktora zapelni pustke, jaka powstala w naszym domu.
Zawsze podobaly mi sie brytyjczyki, ale z drugiej strony mam ogromna slabosc do dlugiego futerka, ale nie chcialam kotki perskiej, zeby nie przypominala mi za mocno Nelly. Przegladajac ogloszenia o brytyjczykach znalazlam ogloszenie o kotce brytyjskiej dlugowlosej. Co prawda wyglad brytyjczyka dlugowlosego znacznie odbiega od wygladu brytyjczyka krotkowlosego, ale dla mnie bylo to objawienie, znak niebios itd. Nie zastanawialam sie dlugo i tym sposobem 30.07.2010 zamieszkala z nami Alicia.
Jaka jest Alicia? Piekna i chlodna. Spokojna, choc czasem potrafi zaszalec. Urocza - kiedy tego chce.

Koniec gadania. Czas na fotki ;-))

Pierwsze dni w domu
Obrazek

Potrzebujemy wiekszego drapaka
Obrazek

Misja "Lapac myszke" zakonczona sukcesem
Obrazek

Foczka
Obrazek

Golden Eye
Obrazek

Obrazek

Seria fotek z cyklu "Swiatlo i Cien"
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

śliczna :) :kotek: witamy futrzaka :) I pańcię :)
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Pięęęękna :kotek:
a_pqa
Posty: 27
Rejestracja: 19 gru 2009, 00:38

Post autor: a_pqa »

wspaniałe futerko :kotek:
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Jest pięknościowa!
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Jak dla mnie to ona jest zjawiskowa <zakochana> !

Mam nadzieję, że wątek będzie pękał w szwach od zdjęć <diabeł>
Awatar użytkownika
Martinee
Posty: 128
Rejestracja: 05 wrz 2010, 20:14

Post autor: Martinee »

Witamy <zakochana> <zakochana>
http://lh4.ggpht.com/_iEwgbPJ4hU8/TGZHQ ... C00467.JPG Ali jest cudowna , to jej futerko <grryy>
Awatar użytkownika
MartaNys
Hodowca
Posty: 172
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:29
Hodowla: S*BriSavanti's
Kontakt:

Post autor: MartaNys »

Gratuluję <ok> piękna koteczka <serce>
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Ciesze sie, ze sie podoba. Alicia przyjmuje komplementy z wrodzonym spokojem, za to ja pokrasnialam z dumy, czuje sie, jakbyscie mi coreczke chwalily <lol> A ze coreczko rozowej nie mam, duma z tej szarej w zupelnosci mi wystarczy ;-))

W kwestii futerka.
Kiedys szukalam w necie informacji o rodzicach Alicii. Znalazlam forum, na ktoryms ktos szukal niebiesko-srebrnego pregowanego kocura o zlotych oczach dla swojej kotki. Ktos inny odpowiedzial, ze taki jest Findus - tatusia Alicii (Alicia jest jego klonem). Pojawil sie komentarz, ze takie kolory sa niepopularne, bo szare slabo sie sprzedaja (?), a poza tym, szare futerka sa trudne w pielegnycji, koltunia sie i filcuja.
Bzdury! Alicia ma zupelnie bezproblemowe futerko, puszyste, jedwabiste, mieciutkie i absolutnie sie nie koltuni. Poza tym, jak na dlugowlosego kota, nawet niewiele klaczy. Moze jestem troche zahartowana, bo mialam persa, ale mimo wszystko, klakow jest malo. Po calej nocy spedzonej w lozku, na przescieradle mam ledwie pare klaczkow.
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Alicia to prawdziwa dama
Zablokowany